PDA

Επιστροφή στο Forum : Αιτηση & Ενεργοποιηση σε μια ημερα ...



stratos2004
25-10-05, 00:38
Παιδες δεν μπορω να περιγραψω την ΜΕΓΑΛΗ μου συγκινηση που μου εδωσε ο πΟΤΕ ....εκανα αιτηση ενεργοποιησης DSL 512 (μονο activate γραμμη) την Πεμπτη ...και το φανταστικο ειναι πως την Παρασκευη ηταν ηδη ενεργοποιημενη ....

Το ποιο ωραιο της παραστασης ......!!!!!!! ηταν ηδη ΜΟΝΟ ΜΙΑ ελευθερη εξοδο απο το DSLAM της περιοχης μου ..... (καλα μιλαμε κουφο εεεε....)

wizardakis
25-10-05, 02:28
καλλη φαση .και εμενα την ειχαν κανει σε δυο.την αιτηση την ειχα κανει online.εσυ?

NoYmErOs
25-10-05, 09:06
Παιδες δεν μπορω να περιγραψω την ΜΕΓΑΛΗ μου συγκινηση που μου εδωσε ο πΟΤΕ ....εκανα αιτηση ενεργοποιησης DSL 512 (μονο activate γραμμη) την Πεμπτη ...και το φανταστικο ειναι πως την Παρασκευη ηταν ηδη ενεργοποιημενη ....

Το ποιο ωραιο της παραστασης ......!!!!!!! ηταν ηδη ΜΟΝΟ ΜΙΑ ελευθερη εξοδο απο το DSLAM της περιοχης μου ..... (καλα μιλαμε κουφο εεεε....)

και χαίρεσαι για αυτό ? :rotfl:

stratos2004
25-10-05, 12:48
και χαίρεσαι για αυτό ? :rotfl:


Χαιρομαι γιατι τα DSLAM στην Πατρα - Κωνσταντινουπολεως - 512/128 ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ (πολυ καλο αυτο) και δεν ειναι και πιταρισμενα ,οπως σε αλλες περιοχες της Πατρας .... πχ Σκαγιοπουλειο...

stratos2004
25-10-05, 12:50
καλλη φαση .και εμενα την ειχαν κανει σε δυο.την αιτηση την ειχα κανει online.εσυ?


Οχι καλεσα 134 και εταξα στην "κοπελα" που το σηκωσε πως αν δωσει γρηγορα την "εντολη" θα της κανω το "τραπεζι" χεχεχεχε

@ ADSLgr.com All rights reserved.