PDA

Επιστροφή στο Forum : Call Center Cyta



leventopaido
28-10-08, 12:32
Κάλεσα στο Call Center της Cyta για ενημέρωση και μετά από 52 λεπτά και 25 δευτερόλεπτα το έκλεισα γιατί δεν άντεχα νε περιμένω άλλο.

Κρίνω ότι ο χρόνος για μια τέτοια μέρα που ελάχιστοι ασχολούνται με το Ιντερνετ είναι τεράστιος έως τραγικός. Τις καθημερινές πόσο πρέπει να περιμένουμε δηλαδή; Κανένα δίωρο;

Καλά κρασιά.

pan34
28-10-08, 13:26
που να αποκτησουν και κοσμο!

vazelo
28-10-08, 16:03
Kαλα κ εσεις βρηκατε μερα να τηλεφωνησετε, γνωριζοντας οτι ολα τα callcenter των εταιρειων λειτουργουν με πολυ λιγοτερο κοσμο απο τις κανονικες ημερες.

filipoy
28-10-08, 16:06
Τις καθημερινές πόσο πρέπει να περιμένουμε δηλαδή; Κανένα δίωρο;

.

1 με 2 λεπτα


Σήμερα είναι αργία 28 Οκτ. 08

satfoxy
28-10-08, 20:59
1 με 2 λεπτα


Σήμερα είναι αργία 28 Οκτ. 08


Ναι ετσι ειναι.
Οσες φορες πηρα τηλ ηταν πολυ γρηγοροι.

leventopaido
29-10-08, 08:53
Χθες λοιπόν αγαπητοί που ήταν αργία εκτός από το Call Center της Cyta πήρα και το 13818 του ΟΤΕ και το σήκωσαν χωρίς αναμονή. Φαντάζομαι και σε Hol & Forthnet χωρίς αναμονή θα ήταν χθες που είχε αργία. Όταν ο πελάτης θέλει να επικοινωνήσει με 24ωρη υπηρεσία δεν τον νοιάζει αν είναι αργία η μεγάλη λαμπρή.

baskon
29-10-08, 09:52
Πηρες το 13818 του Οτε?Που ειναι για Επιχειρησεις..Δεν ειναι 24 ωρες ανοιχτο και το σηκωσαν αμεσως.
Και συγκρινεις το τηλεφωνικο κεντρο για τις επιχειρησεις με ενα αλλο?Ως γνωστον παντου στις επιχειρησεις δινουν μεγαλυτερη βαρυτητα και ειδικα οταν υπαρχει ξεχωριστο call center για αυτους..
Αν συγκρινες το 134 με το call center της cyta τότε μαλιστα.Αλλα εκει βεβαια δε δουλέυουν αργιες..
Προφανως στη cyta Υπηρχε ενας υπαλληλος που την ωρα που επερνες επινε καφε..Οταν η εταιρια μεγαλωσει και αποκτησει περισοτερους υπαλληλους φανταζομαι δε θα παρατηρηται τοσο ευκολα αυτο..

Cacofonix
14-11-08, 17:40
Το email της Cyta για το CC cytacc@cyta.gr δεν ισχύει!!!

ariadgr
14-11-08, 21:16
Το email της Cyta για το CC cytacc@cyta.gr δεν ισχύει!!!

Υποθέτω ότι πήρες delivery failure notification, οπότε θα έλεγα να δοκιμάσεις το info@ που έγραφαν πριν ανανεώσουν το site.

psps
06-12-08, 00:25
Κάλεσα στο Call Center της Cyta για ενημέρωση και μετά από 52 λεπτά και 25 δευτερόλεπτα το έκλεισα γιατί δεν άντεχα νε περιμένω άλλο.

Κρίνω ότι ο χρόνος για μια τέτοια μέρα που ελάχιστοι ασχολούνται με το Ιντερνετ είναι τεράστιος έως τραγικός. Τις καθημερινές πόσο πρέπει να περιμένουμε δηλαδή; Κανένα δίωρο;

Καλά κρασιά.

GOOD WINES ΦΙΛΕ ΜΟΥ.
Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΕΣΟΥΝ.
ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣΑΝ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΜΕΣΑ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΝΕΟΤΕΡΑ.:cool:
ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟΥΣ ΚΥΠΡΙΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ...:oops:

ariadgr
06-12-08, 03:58
Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΕΣΟΥΝ.

Δεν είναι η μόνη, το ξεκίνησε η hol εδώ και καιρό.

the_phantom_boy
30-12-08, 15:26
Στο 13877 (πωλήσεις) το πολύ σε 1 λεπτό έχουν απαντήσει...
Στο 13811 (service) έχω κάνει 3 διαφορετικές κλήσεις, 30+ λεπτά η κάθε μια, έχω πατήσει και την ριμάδα την #, έδωσα τον αριθμό μου και με βάλανε στην "Priority List" μη χέθω (excouse my language)...

Τελικά μάλλον στα "υπόψην" με βάλανε... :down:

@ ADSLgr.com All rights reserved.