PDA

Επιστροφή στο Forum : ON REC -Eπιστροφή της ΕΤ-1



darax
30-10-08, 00:18
Απόψε παρατήρησα οτι το κανάλι της ΕΤ-1 είναι στο πρόγραμμα του ΟΝ rec και μάλιστα έχει πρόγραμμα απο την Δευτέρα .Βέβαια δεν έχει εκπομπές ακόμα , ίσως το φορτώνουν [....] Λέτε επιτέλους να δούμε όλα τα κρατικά πάλι ?:hmm:
Και στο πρόγραμμα με τα ελεύθερα κανάλια δίπλα στην ΕΤ-1 έχει R !! Για να δούμε τι θα δούμε ;)

Stelios GR
30-10-08, 11:25
Αχ αυτο το OnRec που εχετε... το ειδα σε ενα φιλο και τρελαθηκα πολυ καλο. :oneup:
Αντε να παρουμε και εμεις στη Forthnet IPTV.

oncts
30-10-08, 12:54
Με τετοια pings που εχετε,θα καλειτε το τμημα εξυπηρετησης για να αλλαξετε καναλι. :lol:

darax
30-10-08, 13:04
Με τετοια pings που εχετε,θα καλειτε το τμημα εξυπηρετησης για να αλλαξετε καναλι. :lol:

Το βλέπω εγώ, πετάει η ομάδα ..!!:oneup:
oncts δέν ανοίγεις ενα support forum της ΟΝ, είσαι πρώτος

........Auto merged post: darax πρόσθεσε 2 λεπτά και 17 δευτερόλεπτα αργότερα ........

....support team forum !!

noname85
30-10-08, 15:27
σε ολα τα κρατικα!!!!!!!!!!!!!(ετ1 νετ ετ3)

nikos93
30-10-08, 16:23
Επεστρεψαν και τα τρια κρατικα καναλια στο onrec
Ετ1-Νετ-Ετ3

darax
30-10-08, 20:31
Άρα έχουμε επιστροφή των κρατικών στο ON rec....;)

........Auto merged post: darax πρόσθεσε 1 λεπτά και 0 δευτερόλεπτα αργότερα ........

....πρέπει να αλλάξει ο τίτλος του θέματος !!!!!

eveonline1
31-10-08, 10:52
Πάλι καλά, ήμουν σε έναν φίλο την 28/10 (βραδάκι) και πάω να βάλω να δω την παρέλαση στην ΕΤ1 αλλά τπτ... αμάν λέω τι έγινε; (είχε μόνο 8 επιλογές καναλιών), πάλι καλά που πρόσθεσαν τα κρατικά...
Περιττό να σας πω το τι κράξιμο του έριξα , καθότι όλη την ώρα γι αυτό το ΟΝρεκ μου μίλαγε και όταν πήγα να βάλω να δω Ερτ1 τον είδα και άλλαξε 10 χρώματα από το δούλεμα που του έριξα ΛΟΛ...

cnp5
31-10-08, 11:12
Πάλι καλά, ήμουν σε έναν φίλο την 28/10 (βραδάκι) και πάω να βάλω να δω την παρέλαση στην ΕΤ1 αλλά τπτ... αμάν λέω τι έγινε; (είχε μόνο 8 επιλογές καναλιών), πάλι καλά που πρόσθεσαν τα κρατικά...
Περιττό να σας πω το τι κράξιμο του έριξα , καθότι όλη την ώρα γι αυτό το ΟΝρεκ μου μίλαγε και όταν πήγα να βάλω να δω Ερτ1 τον είδα και άλλαξε 10 χρώματα από το δούλεμα που του έριξα ΛΟΛ...

Η ET1, NET, ET3, είχαν βγει από το OnRec μετά από αίτηση της κρατικής τηλεόρασης. Το Σαββατοκύριακο επέστρεψαν με κάποια προβλήματα, καθώς οι καταχωρήσεις από Σαββάτο ως και Τετάρτη δε δούλευαν σωστά. Οι ποιο πρόσφατες καταχωρήσεις δουλεύουν κανονικά (από Τετάρτη και μετά), λογικά η παροχή των κρατικών στο OnRec θα σταθεροποιηθεί τις επόμενες ημέρες.

darax
31-10-08, 22:07
Νομίζω ότι πλέον όλα τα κρατικά 'παίζουν' καλά στο ON REC !!!:oneup::oneup:

atheos71
02-11-08, 19:28
Όπως και νά 'χει, βελτίωση υπάρχει κι αυτό μόνο καλό είναι για τους συνδρομητές.

@ ADSLgr.com All rights reserved.