PDA

Επιστροφή στο Forum : Λήγει το HOL Student



hey ma
30-10-08, 22:06
Έχω το φοιτητικό πακέτο στο 1mbps εκτός δικτύου εδώ και 3 χρόνια! Στο δίοδος λήγει η επιλεξιμότητα παρόχου. Ξέρει κανείς τι γίνεται τώρα? Θα κοπεί η πανεπιστημική IP ? Θα συνεχίσω κανονικά? Θα πρέπει να αλλάξω πακέτο και θα με ειδοποιήσει η HOL??
Αν ξέρει κάποιος ας μου δώσει τα φώτα του!

hey ma
31-10-08, 10:14
Έχω το φοιτητικό πακέτο στο 1mbps εκτός δικτύου εδώ και 3 χρόνια! Στο δίοδος λήγει η επιλεξιμότητα παρόχου. Ξέρει κανείς τι γίνεται τώρα? Θα κοπεί η πανεπιστημική IP ? Θα συνεχίσω κανονικά? Θα πρέπει να αλλάξω πακέτο και θα με ειδοποιήσει η HOL??
Αν ξέρει κάποιος ας μου δώσει τα φώτα του!

Κανείς τίποτα???

teh pwner
31-10-08, 11:32
Δεν το πολυκαταλαβαίνω αυτό το "λήγει η επιλεξημότητα παρόχου". Τα χρόνια που είναι η σχολή σου +1 δε δικαιούσαι Δίοδος;

hey ma
31-10-08, 11:42
Δεν το πολυκαταλαβαίνω αυτό το "λήγει η επιλεξημότητα παρόχου". Τα χρόνια που είναι η σχολή σου +1 δε δικαιούσαι Δίοδος;

Ναί. Τα χρόνια πέρασαν. Τώρα τι γίνεται? Δεν με ειδοποίησε κανείς για διακοπή της υπηρεσίας. Εκτός του οτι η HOL στο managment tools γράφει οτι η συνδεσή μου είναι αορίστου χρόνου. Θα διακοπεί η υπηρεσία ή θα συνεχιστεί?

teh pwner
01-11-08, 00:23
Νομίζω πως μόνο η hol μπορεί να ξέρει με σιγουρίά τι θα γίνει. Γιατί δε τους παίρνει ένα τηλέφωνο;

hey ma
01-11-08, 00:32
Νομίζω πως μόνο η hol μπορεί να ξέρει με σιγουρίά τι θα γίνει. Γιατί δε τους παίρνει ένα τηλέφωνο;

Είπα μήπως έχει κανείς καμία ανάλογη εμπειρία! Thanks anyway!!!

aa144
01-11-08, 00:59
Άστο όπως είναι, μπορεί και να σε ξεχάσουν. Αν πάρεις τηλέφωνο να τους ρωτήσεις μπορεί να σε θυμηθούν και να στο κόψουν.

Άμα στο κόψουν, πήγαινε πάρε κανένα Conn-X να στο συνδέσουν στα γρήγορα.

@ ADSLgr.com All rights reserved.