PDA

Επιστροφή στο Forum : tellas-hol



mantaray
30-10-08, 23:10
παιδια καλησπερα εχω δυστιχως tellas και η κατασταση ειναι απελπιστικη εδω και κανενα τριμηνο μου εχει βγαλει το λαδι, τι τηλεφωνα παιρνω τιποτα κατεβαζω με 10-15κβ αστα δραμα σκεφτομαι να βαλω hol. ειμαι απο λαρισα εχει καποιος? και αν ναι τι λεει σαν εταιρια αξιζει η θα εχω παλι τα ιδια?

k_77
31-10-08, 03:36
Συνήθως στην επαρχία είναι πολύ καλύτερα τα πράγματα.
Ωστόοσο θα σου έλεγα να κοιτάξεις μήπως φταίει η καλωδίωση, διαφορετικά ετοιμάσου για κανά 20ήμερο χωρίς τηλέφωνο και internet.

semola
31-10-08, 10:36
παιδια καλησπερα εχω δυστιχως tellas και η κατασταση ειναι απελπιστικη εδω και κανενα τριμηνο μου εχει βγαλει το λαδι, τι τηλεφωνα παιρνω τιποτα κατεβαζω με 10-15κβ αστα δραμα σκεφτομαι να βαλω hol. ειμαι απο λαρισα εχει καποιος? και αν ναι τι λεει σαν εταιρια αξιζει η θα εχω παλι τα ιδια?

Εγώ απο Βόλο είχα Tellas και ήμουνα με το ζόρι 3-4 Mbps και με πολλά προβληματα.Πήγα Ηοl και είμαι σταθερά στα 8Mbps.Όμως πρίν φύγεις βάλτους να έρθουν σπίτι σου ,να σου μετρήσουν την γραμμή ,για να αποκλείσεις οτι το πρόβλημα είναι στο σπίτι σου.

mantaray
01-11-08, 02:59
εχω παρει τηλ και μου λενε οτι ειναι γενικο το προβλημα στην λαρισα πολυ πρωινες ωρες πιανω καλες ταχυτητες κατα την διαρκεια της ημερας ομως σερνετε

semola
01-11-08, 16:13
εχω παρει τηλ και μου λενε οτι ειναι γενικο το προβλημα στην λαρισα πολυ πρωινες ωρες πιανω καλες ταχυτητες κατα την διαρκεια της ημερας ομως σερνετε

Κάνε λίγη υπομονή τότε και βλέπεις.

@ ADSLgr.com All rights reserved.