PDA

Επιστροφή στο Forum : πιλοτικο πακετο iptv



vaggospat13
02-11-08, 14:48
ρε παιδια καποια κοπελα μηλησε στο τηλεφωνο με την μητερα μου και της ειπε κατι για δοκιμαστικη εκδοση iptv . η μητερα μυ επειδη δεν ξερει απο αυτα ειπε να παρουν το απογευμα για να μιλησουν μαζι μ.
εχει σημβει σε καποιον αλλο;
και σε 1 βδομαδα μπαινω φανταρος κριμα

DSLaManiaC
02-11-08, 14:52
Ενδιαφέρον..
Κράτα μας ενήμερους, όταν σε καλέσει μάθε για τα κανάλια κλπ κλπ.

contime
02-11-08, 18:38
Σημερα κυριακατικα σε πηραν? Η κατι ετοιμαζουν ή ηταν απο καποια εταιρεια προωθησης που λενε οτι θελουν...

Αληθεια που παρουσιαζεσαι?:)

JULIANIK
02-11-08, 20:59
πιλοτικο πακετο iptv
Στραβοι πιλοτοι στα F- orthnet... :twisted:
Μια ταινιααααα.... με πολυ laaaaaggggg.... ZZZzzzz....

Πιλοτικο πακετο για το youtube να βγαλουν πρωτα,
γιατι ανα 5 sec παθαινει λοξυγγα ο Maverick.... :down:

Aias
02-11-08, 21:27
ρε παιδια καποια κοπελα μηλησε στο τηλεφωνο με την μητερα μου και της ειπε κατι για δοκιμαστικη εκδοση iptv . η μητερα μυ επειδη δεν ξερει απο αυτα ειπε να παρουν το απογευμα για να μιλησουν μαζι μ.
εχει σημβει σε καποιον αλλο;
και σε 1 βδομαδα μπαινω φανταρος κριμα

Μηπως δεν ηταν απο 4net αλλα απο αλλη εταιρια με 3 play?Αν και το δοκιμαστικη εκδοση iptv μπορει να ειναι και απο εκει....Ε αν εχεις ξανα κληση ενημερωσε μας.

zaharias13
02-11-08, 22:41
εδώ δεν έχουν φτιάξει της γραμμές τους ακόμα (και μας έχουν σπάσει τα νεύρα) η iptv τους μάρανε ας φτιάξουν σωστά της γρμμές πρώτα και μετά έρχεται η iptv

Patha
03-11-08, 14:29
εδώ δεν έχουν φτιάξει της γραμμές τους ακόμα (και μας έχουν σπάσει τα νεύρα) η iptv τους μάρανε ας φτιάξουν σωστά της γρμμές πρώτα και μετά έρχεται η iptv

Ή όπως λέει ο πάνσοφος λαός: "Εδώ καράβια καίγονται, βαρκούλες αρμενίζουν..." :rofl:

kopriniotis
03-11-08, 15:18
Ενδιαφερον ενημερωσε μας το απογευμα

Lagman
03-11-08, 16:26
Στραβοι πιλοτοι στα F- orthnet... :twisted:
Μια ταινιααααα.... με πολυ laaaaaggggg.... ZZZzzzz....

Πιλοτικο πακετο για το youtube να βγαλουν πρωτα,
γιατι ανα 5 sec παθαινει λοξυγγα ο Maverick.... :down:

χαχαχαχα πέστα JULIANIK (http://www.adslgr.com/forum/member.php?u=41387)

statsgr
03-11-08, 23:02
Ναι οκ .. ας πούμε ότι όντως βάζουν το iptv.. τον τεράστιο όγκο δεδομένων πως θα τον διαχειριστούν ?
εδώ με το packet loss παλέβουμε ακόμα .. πλάκα μ κάνουν ?

Antre
03-11-08, 23:06
Ναι οκ .. ας πούμε ότι όντως βάζουν το iptv.. τον τεράστιο όγκο δεδομένων πως θα τον διαχειριστούν ?
εδώ με το packet loss παλέβουμε ακόμα .. πλάκα μ κάνουν ?

Μα θα είναι εσωτερική κίνηση δεδομένων.;)

chemboy
03-11-08, 23:56
:rofl::rofl::rofl:

Δυστυχώς η κατάσταση αυτής της ελλεϊνής εταιρίας είναι για κλάματα, όχι για γέλια. Πως να δώσουν iptv με αυτό το δίκτυο;
Επιτέλους σήμερα έφυγε η καταγγελία και είμαι περίεργος να δω τι θα απαντήσουν :rtfm:
Αν τελικά αυτοί που καλέσαν είναι από την Forthnet έχουν χάσει κάθε μέτρο και δεν ξέρουν τι τους γίνεται και προσπαθούν να πουλήσουν καθρεφτάκια σε ιθαγενείς. Κρίμα Forthnet που κάποτε σε είχα σε εκτίμηση ! Κρίμα που θα αναγκαστώ να πάω στον ΟΤΕ να μου παρέχει internet, κάτι που δεν ήθελα ποτέ να κάνω. Ακόμη για το παλιοιδιόκτητο τους να έρθει στην πόλη μου ούτε λόγος, αλλά έπεψα πια να με νοιάζει. Δεν πάει να δώσει iptv και να έχει τα καλύτερα κανάλια που με ενδιαφέρουν (National Geographic, History Channel, Discovery Channel, MTV κλπ), όχι ευχαριστώ δεν θα πάρω. Σίγουρα θα είναι όλο προβληματικά όπως είναι όλα σε αυτήν την εταιρία τα τελευταία 2 χρόνια. Κρίμα γιατί περίμενα πολύ περισσότερα από την εταιρία που έφερε το internet στην Ελλάδα.



Ένας απογοητευμένος συνδρομητής της αδιόρθωτης Forthnet,
που περίμενε πολλά από αυτή αλλά τώρα κατάντησε χάλια.

nnn
05-11-08, 01:13
Αν έχουμε νεώτερα εδώ είμαστε.

@ ADSLgr.com All rights reserved.