PDA

Επιστροφή στο Forum : Δηλαδή θα μπουκώνει το ping ΜΟΝΙΜΩΣ;



curzondax
08-11-08, 17:51
Δεν μπορούμε να παίξουμε ένα παιχνίδι ποτέ; 500 πιάνει σήμερα το wow πάλι.

Δεν με ενδιαφέρει αν νομίζετε ότι είναι 'λίγο' σημαντικό.

ΣΑΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ.

Ναι κύριοι, έχω το ίντερνετ και για να παίζω παιχνίδια, έχετε κάνα πρόβλημα;

Για πείτε κανα provider που δε πέφτουν τα ping του καθόλου όλη μέρα γιατί βαρέθηκα.

DSLaManiaC
08-11-08, 17:53
Δηλαδή θα ανοίγουμε νέα θέματα για τα ίδια πράγματα μονίμως?

nmavro73
08-11-08, 19:03
Δεν μπορούμε να παίξουμε ένα παιχνίδι ποτέ; 500 πιάνει σήμερα το wow πάλι.

Δεν με ενδιαφέρει αν νομίζετε ότι είναι 'λίγο' σημαντικό.

ΣΑΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ.

Ναι κύριοι, έχω το ίντερνετ και για να παίζω παιχνίδια, έχετε κάνα πρόβλημα;

Για πείτε κανα provider που δε πέφτουν τα ping του καθόλου όλη μέρα γιατί βαρέθηκα.

Επειδή κάνω tracert ΚΑΘΕ μέρα σου επιβεβαιώνω ότι το πινγκ που μπουκώνει δεν είναι ευθύνη της φορθνετ. Ειναι ευθύνη της blizzard αυτές τις μέρες κατά ένα μεγάλο μέρος.
Εχω παρατηρήσει λάθη μετάδοσης στον τελευταίο ρούτερ που σου αφήνει να κάνεις πινγκ (οπότε δεν ευθύνεται η φορθνετ για αυτό) και καμμιά φορά φαίνεται να είναι προβλημα της τισκάλι γιατι εμφανίζεται μεταξύ κόμβου 4 και 5 (όχι δηλαδή στον 3 και 4 που είναι ευθύνη της φόρθνετ).
Με την κυκλοφορία του Wrath of the lich king στις 13/11 έχουν επανέρθει πολύ παίκτες που τόσο καιρό ήταν ανενεργοί και οι σέρβερς έχουν γεμίσει. Αν δεν αναβαθμίσει η Blizzard θα φάμε πίκρα. Πιστεύω ότι μόλις βάλουν νέους σερβερς θα στρώσει.
Αυτή τη στιγμή δεν βλέπω πρόβλημα στα πινγκ με το wow στα διαγράμματα μου με την 80.91.249.69 (Wildhammer).Αν δημοσιεύσεις ένα διάγραμμα μπορούμε να δούμε αν και που έχεις προβλημα
Το πρόβλημα φυσικά παραμένει με το ΑΙΧ καθότι εκεί το πινγκ χτυπάει 400-500 σε ώρες αιχμής

@ ADSLgr.com All rights reserved.