PDA

Επιστροφή στο Forum : Επίσημη (προφορική) ενημέρωση : Ναι η Τελλας έχει πρόβλημα από τις αρχές Σεπτέμβρη!



georgex
09-11-08, 16:08
Το παράξενο δεν ειναι ότι έχει πρόβλημα αλλά πως την αφήνουν να "πουλάει" και τις υπηρεσίες της αλλά και τους πελάτες της !!!!

Ζιστο στην Θεσσαλονίκη στις 40Εκκλησιές με ταχύτητες ισάξιες μίας ISDN σύνδεσης. (128kbps) !!!

Μίλησα με την τεχνική τους υποστήριξη (8-11-2008) και μου ανέφερε ώς επιχείρημα ότι το παρόν πρόβλημα υφίσταται σε όλη την Βόρεια Ελλάδα την Λάρισα την Κρήτη !!!
Η ανευθυνότητα σε όλο της το μεγαλείο...
Δεν γνωρίζει και δεν εγγυάται αν το πρόβλημα που παρουσιάστηκε στις αρχές Σεπτέμβρη θα λυθεί στις 15 Νοέμβρη !!!

Ευτυχώς κάποιοι εκεί στην ΕΕΤΤ βγάζουν συνεντεύξεις που και που και θυμόμαστε ότι ζουμε στην Ελλάδα, !!!
Από λόγια...εννοώ... γιατί στην πράξη από το κακό στο χειρότερο !!!

andreasermones
09-11-08, 16:18
Το παράξενο δεν ειναι ότι έχει πρόβλημα αλλά πως την αφήνουν να "πουλάει" και τις υπηρεσίες της αλλά και τους πελάτες της !!!!

Ζιστο στην Θεσσαλονίκη στις 40Εκκλησιές με ταχύτητες ισάξιες μίας ISDN σύνδεσης. (128kbps) !!!

Μίλησα με την τεχνική τους υποστήριξη (8-11-2008) και μου ανέφερε ώς επιχείρημα ότι το παρόν πρόβλημα υφίσταται σε όλη την Βόρεια Ελλάδα την Λάρισα την Κρήτη !!!
Η ανευθυνότητα σε όλο της το μεγαλείο...
Δεν γνωρίζει και δεν εγγυάται αν το πρόβλημα που παρουσιάστηκε στις αρχές Σεπτέμβρη θα λυθεί στις 15 Νοέμβρη !!!

Ευτυχώς κάποιοι εκεί στην ΕΕΤΤ βγάζουν συνεντεύξεις που και που και θυμόμαστε ότι ζουμε στην Ελλάδα, !!!
Από λόγια...εννοώ... γιατί στην πράξη από το κακό στο χειρότερο !!!

μονο να το λενε δεν αρκει....ας το λυσουν κιολας...

gacp
09-11-08, 16:33
Πιστεύω το θέμα να έχει αποκατασταθεί πλήρως μέσα στην εβδομάδα που έρχεται.
Από χθες υπάρχει βελτίωση στη Λάρισα.

Davout
10-11-08, 17:46
Πιστεύω το θέμα να έχει αποκατασταθεί πλήρως μέσα στην εβδομάδα που έρχεται.
Από χθες υπάρχει βελτίωση στη Λάρισα.

Πίστευε και μη ερεύνα...

msp
11-11-08, 02:10
Σεπτεμβρη 2007;

georgex
11-11-08, 14:44
Σεπτεμβρη 2007;
Σ'αυτό δεν υπήρξε διευκρίνηση...
Δεν νομίζω να υπήρχε Ζιστο στις 40εκκλησιές Θεσσαλονίκη...πριν 1 χρόνο πάντως.

Alex_13
12-11-08, 15:34
Κι εγώ Θεσσαλία (αν και όχι Λάρισα) έχω προβλημα απο ~σεπτεμβριο και μετά. Στην ουσία αύγουστο έβαλα τελλας και είχα αξιοπρεπή απόδοση και σταθερότητα στη σύνδεση μόνο τις πρώτες 2-3 βδομάδες. Την τελευταία βδομάδα τα πράγματα ήταν καλά αλλά έχω προβλήματα ξανά τις τελευταίες 2-3 μέρες.

@ ADSLgr.com All rights reserved.