PDA

Επιστροφή στο Forum : To PC των ονείρων σας



Aramil
03-11-05, 01:24
Όλοι θα εχετε κάποιο σύστημα που ονειρεύεστε.Ποιό είναι αυτό?Τι περιλαμβάνει?Σε τι τιμές?Εγώ θα σας το γράψω άλλη φορα γιατί αυριο έχω πρωινό ξύπνημα:evil:!!!!!Ειναι ωραίο να ονειρεύεσαι...:D

informer
03-11-05, 03:09
Βρε ας ειχαμε τα πολλα τα φραγκα (Ευρουλακια) και θα ειχαμε τα καλυτερα συστηματα.

Οτι πιο καινουριο κυκλοφορει στην αγορα. Οθοναρες, τελευταιας τεχνολογιας καρτες γραφικων, σκληρους πολλων terrabyte (στο συνολο) και αλλα πολλα καλουδια.

Αν εχεις τα μερμουρια στην τσεπα και σου αρεσει κατι, δεν υπολογιζεις τιποτα.

(Που εισαι ρε Τζοκερ να μας κατσεις και εμας μια φορα :D )

fran
03-11-05, 16:24
Ξέρει κανείς τι παίζει για επεξεργαστές.Έχει βγει ή πρόκειται να βγει τίποτα καινούργιο?
(εγώ ενδιαφέρομαι κυρίως για pentium). Όποιος μαθαίνει γενικά κάτι καινούργιο καλό είναι να κάνει post εδώ.

LeoK2488
03-11-05, 16:46
Αχ, βαχ...
Αμα είχα τα ευρά έναν διπλο-πυρηνο P4 στα 3.2 θα τον αγόραζα!!!

bill2003
03-11-05, 17:14
Εγω αν είχα τα λεφτά που απαιτεί το PC των ονείρων μου, μόνο για PC δεν θα τα έδινα!

manicx
03-11-05, 17:16
Το PC των ονείρων μου θα ήταν μια Amiga με το ακυκλοφόρητο ΑΑΑ chipset περί το 1994 καθώς και κάθε εξέλιξη αυτού μέχρι σήμερα.

dinap1
03-11-05, 17:42
Εγω αν είχα τα λεφτά που απαιτεί το PC των ονείρων μου, μόνο για PC δεν θα τα έδινα!
:thumb_dup :thumb_dup :thumb_dup :thumb_dup :thumb_dup

πάντως (για να γίνω λίγο :twisted: ) αν (oi Home Users) τρέχατε Linux θα χρειαζόταν να ξοδέψετε τα μισά! Σκεφτείτε πόσα θα δίνατε μόνο σε (νόμιμα αγορασμένο φυσικά) software! :haha

και για να μην είμαι εντελώς :offtopic: το δικό μου dream-σύστημα θα ήταν ένα tablet pc με κόστος <1500 ευρώ, τεράστια μνήμη και ταχύτητα, δυνατότητα να μένει ανοιχτό 24/7, πανάλαφρο, να συνδέεται ασύρματα με το πλυντήριο,το σίδερο,την ηλ.σκούπα και άμα χρειαστεί να σηκώνει και τα χαλιά!

Ζητάω πολλά; :haha :-k

WAntilles
03-11-05, 18:02
...τεράστια μνήμη και ταχύτητα, δυνατότητα να μένει ανοιχτό 24/7, πανάλαφρο, να συνδέεται ασύρματα με το πλυντήριο,το σίδερο,την ηλ.σκούπα και άμα χρειαστεί να σηκώνει και τα χαλιά!

Ζητάω πολλά; :haha :-k

Μπα.

Ένα R2 unit θα ήταν αρκετό γι' αυτά. :mrgreen:

spirosta
03-11-05, 18:43
Πάρε κόσμε διπλοπύρηνους Pentium...
Έχουμε τα προβλήματα με τα win θα έχουμε και και τα προβλήματα των dual core Pentium

vasper
03-11-05, 18:47
Ένα Cray II σαν αυτό στο Cern, θα μου αρκούσε... αν και αν είχα πραγματικά πολλά λεφτά θα ήθελα έναν Deep Blue της Ibm

alerasta
04-11-05, 01:05
Το pc των ονείρων μου είναι ένα οποιοδήποτε laptop ενσωματωμένο σε μία κόκκινη Ferrari F40!

@ ADSLgr.com All rights reserved.