PDA

Επιστροφή στο Forum : Προβληματα με Double Play



nimaksof
11-11-08, 21:10
Παλαιός συνδρομητής της Hol, αποφάσισα και εγώ κάτω από το βάρος της «καταπίεσης» του ΟΤΕ, να απελευθερωθώ: DoublePlay, η μαγική λέξη. ‘Ένας πάροχος, μία συνδρομή, ελκυστικές τιμές….
Τέσσερεις μήνες καθυστέρησης της πολυπόθητης ενεργοποίησης, κάποιες ασυνέπειες, πολύωρη αναμονή στην εξυπηρέτηση πελατών δεν είναι τίποτα! Να ενεργοποιηθώ και όλα θα ξεχαστούν….

Επιτέλους η μέρα που όλοι περιμένουμε έφτασε! Ενεργοποίηση! Μαγική λέξη! Τι συγκίνηση! Τι χαρά! Για δύο περίπου ώρες δεν χόρταινα το DoublePlay μου! Μετά βέβαια ακολούθησαν 20 περίπου μέρες χωρίς τηλέφωνο, κάποια προβληματάκια φορητότητας, ατέλειωτες ώρες αναμονής στην τεχνική εξυπηρέτηση, ο ένας σε παραπέμπει στον άλλο, πολλοί ανεύθυνοι, απόντες οι «υπεύθυνοι προιστάμενοι»…. Δεν πειράζει. Αδελφοποίηση στα ….. forum, δεν είμαι μόνος,… αδέλφια ενωθείτε,… κάτω ο ΟΤΕ, ….ζήτω το DoublePlay Η επανάσταση άρχισε και θα συνεχιστεί!!

Οι λογαριασμοί αρχίζουν να φτάνουν. Όλα πια λειτουργούν ρολόι!! Κάποιες διπλοχρεώσεις λύνονται συνήθως τον μεθεπόμενο μήνα μετά από λίγοωρες αναμονές και επεξηγήσεις. Κάπου κάπου και καμιά αποσύνδεση. Αποσυγχρονισμό το λένε οι ψαγμένοι! Hol, DoublePlay, restart, router, ping, firmware, latecy, annex… Μαζί με όλα τα άλλα μαθαίνουμε και ξένες γλώσσες.

Κοντεύει χρόνος….. Ίσως και να έχει περάσει. Δεν ξέρω…. Το DoublePlay μου έπεσε βαρύ. Εδώ και τρεις τέσσερεις μήνες οι αποσυνδέσεις είναι καθημερινές. Κυρίως όταν δεν βρίσκεται κανείς σπίτι!! Το Fritz κόλλησε πριν δύο περίπου μήνες. Το άλλαξα στα γραφεία τους, με κυνηγούσαν δυο εβδομάδες να μου δώσουν και δεύτερο!! Ατέλειωτα παράπονα, tickets, αναμονές, αυθαίρετοι υποβιβασμοί ταχυτήτων. Σε λίγο θα γίνουμε «φίλοι» με τα παιδιά της Hol. Δεν πρέπει να είναι και πολλά. «Τα προβλήματα της γραμμής σας αποκαταστάθηκαν»! Χάρηκα εγώ και… οι αποσυγχρονισμοί πολλαπλασιάστηκαν! Τώρα δεν έχω και τηλέφωνο!! Τέσσερα πέντε παρασκευοσαββατοκύριακα χωρίς τηλέφωνο! Στην σειρά! Ουφ!! Τα νεύρα μου, το στομάχι μου, Τι τοθελα το Double; Δεν χωνεύεται με τίποτα!! Και η ποιότητα της τηλεφωνίας έχει πέσει. Δυσκολεύεσαι να καταλάβεις τον συνομιλητή σου. Ευτυχώς, ο προϊστάμενος θα επικοινωνήσει μαζί μου. Ο καημένος…. Το ξεχνάει. Και δεν ξέρω ούτε το όνομα του. Εχεμύθεια! Μυστικό! Top secret. Δεν παρουσιάζεται ποτέ! Ζητάς να του μιλήσεις, να τον δεις, αν πας από κει, και όλοι αλλάζουν θέμα. Βεβαίως, υπάρχει! Βεβαίως θα επικοινωνήσει. ….Δεν αντέχω! Θα φύγω! Θα καταγγείλω την σύμβαση….. Αααα! Τι λόγια είναι αυτά! Μην ανησυχείτε. Όλα θα διορθωθούν. Δώστε μας λίγο χρόνο. Και πράγματι!!! Οι αποσυνδέσεις σταμάτησαν για δύο εβδομάδες. Μέχρι πριν από 28 ώρες. Πάλι δεν έχω τηλέφωνο. Περισσότερο από μία μέρα χωρίς τηλέφωνο!! Πότε θα αποκατασταθεί η βλάβη; Γενικώς δεν ξέρουν. Οι δικαιολογίες ποικίλουν! Οι προϊστάμενοι δεν εμφανίζονται, γραπτές εξηγήσεις δεν δίνονται, τα fax παραπόνων δεν είσαι ποτέ σίγουρος ότι παρελήφθησαν, η επικοινωνία μαζί τους είναι γολγοθάς. Δεν είμαι ποτέ σίγουρος ότι το τηλέφωνο ή το internet θα λειτουργούν.
Και όλα αυτά για ένα πάγιο. Αρκετά. Πλούσιος δεν είμαι! Ούτε όμως και κοροΐδο……

gkaska189
11-11-08, 21:22
Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Τους εγκατέλειψα πέρισυ μετά από αρκετή ταλαιπωρία και βρήκα την ησυχία μου. :)

aa144
11-11-08, 22:17
Με αυτά που αναφέρεις, ελπίζω να μην είσαι ακόμα με ΦΡΙΤΣ και να έχεις πάρει NetFaster, έστω και με το ζόρι.

Για θέματα αποσυνδέσεων που επηρεάζουν την τηλεφωνία, σε γραμμές που δεν είναι ιδιαίτερα καλές, συνιστάται τηλεφωνία τύπου POTS. Αν δεν έχεις τέτοια, έπρεπε να στο έχουν προτείνει να βάλεις, ή να σε βάλουν υποχρεωτικά σε POTS.

Αν τώρα είσαι με ΦΡΙΤΣ, με τηλεφωνία VOIP μέχρι το CPE, και αντέχεις ακόμα...

amoyda
11-11-08, 22:27
ετσι ειναι,δυστυχως.
εαν εισαι τυχερος με τους εναλλακτικους......απλα εισαι τυχερος.
αλλοιως οτε,πληρωνεις τα χαπια σου προκαταβολικα(βλεπε παγια και εισαι ησυχος).
προχθες ειχα παει να πληρωσω την forthnet τηλεφωνο και ηταν καποιος εκει που παραπονιοταν εντονα και δεν εφευγε εαν δεν του λυνοταν το προβλημα,ο υπευθυνος την ειχε κανει,και ακουσα τον υπαλληλο να λεει στο τηλεφωνο,οτι εαν δεν ερθεις δεν φευγει απο εδω.
ο πελατης τους ελεγε οτι δεν μπορειτε να μου κλεινετε τρια μαγαζια.....δεν καθησα να ακουσω παραπανω,καταλαβα αυτα που ηθελα.

CRC
12-11-08, 09:50
Κακά τα ψέμματα...αλλά ο άνθρωπος λέει την αλήθεια!

Επιστρέφουν -λέει- μπουλούκια οι "άσωτοι" συνδρομητές στον ΟΤΕ και αυτός σας καλός και στοργικός πατέρας....τους υποδέχεται με ανοικτές αγκάλες και με κάτι χαμόγελα....

Σε 2 χρόνια ίσως να μπορούμε να μιλήσουμε για υπηρεσίες τηλεφωνίας από τους εναλλακτικούς, εφάμιλλες αυτών που είχαμε συνηθίσει τα τελευταία 15 χρόνια από τον ΟΤΕ.

Τώρα ο "καλός" μας ΟΤΕ θα ανακοινώσει και VoIP + IPTV να δούμε τι έχει να γίνει....

Ειλικρινά λυπάμαι για την κατάντια που έχουν σχεδόν όλα σε αυτή την χώρα. Σκεφτήκαμε ποτέ όμως μήπως αυτό που έχουμε είναι ότι μας αξίζει ?

mastrogas
12-11-08, 10:46
Με αυτά που αναφέρεις, ελπίζω να μην είσαι ακόμα με ΦΡΙΤΣ και να έχεις πάρει NetFaster, έστω και με το ζόρι.

Για θέματα αποσυνδέσεων που επηρεάζουν την τηλεφωνία, σε γραμμές που δεν είναι ιδιαίτερα καλές, συνιστάται τηλεφωνία τύπου POTS. Αν δεν έχεις τέτοια, έπρεπε να στο έχουν προτείνει να βάλεις, ή να σε βάλουν υποχρεωτικά σε POTS.

Αν τώρα είσαι με ΦΡΙΤΣ, με τηλεφωνία VOIP μέχρι το CPE, και αντέχεις ακόμα...

Αν υποστηρίζεται και η περιοχή σου φυσικά!:whistle:
Γιατί και εμένα λόγω απόστασης από το DSLAM για POTS με προόριζαν και έλεγαν πως θα έχω , αλλά μετά ...δεν υποστηρίζεται η περιοχή σας .. :hmm:
Αλλά ελπίζω να πάνε όλα κάλα !!! :oneup: !!!

nimaksof
12-11-08, 11:02
Πήγα σήμερα στον ΟΤΕ..
Τελείωσα μέσα σε πέντε λεπτά, Αισθάνθηκα οτι ζώ στον πολιτισμό! Σε τρείς μέρες θα μου κανονίσουν την συνάντηση επιστροφής. Επιτέλους....
(άλλοι τέσσερεις για την ίδια δουλειά μεσα στα πέντε αυτά λεπτά.....)

Παρεπιμπτόντως συμπληρώνω 36 ώρες χωρίς τηλέφωνο. Holοκαύτωμα σας λέω.

mastrogas
12-11-08, 12:16
Πήγα σήμερα στον ΟΤΕ..
Τελείωσα μέσα σε πέντε λεπτά, Αισθάνθηκα οτι ζώ στον πολιτισμό! Σε τρείς μέρες θα μου κανονίσουν την συνάντηση επιστροφής. Επιτέλους....
(άλλοι τέσσερεις για την ίδια δουλειά μεσα στα πέντε αυτά λεπτά.....)

Παρεπιμπτόντως συμπληρώνω 36 ώρες χωρίς τηλέφωνο. Holοκαύτωμα σας λέω.

Ποία ήταν η διαδικασία nimaksof ?
Χρειάζεται χαρτοβασίλειο για να ξαναγυρίσεις στον ΟΤΕ ?:hmm:
Ενημέρωσε και εμάς που δεν έχουμε ιδέα..:oops:

nimaksof
12-11-08, 13:41
Αιτηση - εξουσιοδότηση, την στελνουν απο το 134 και με email, φωτοτυπία ταυτότητας. Τα καταθέτεις σε κατάστημα ΟΤΕ ή στέλνεις σε δικό τους fax. Τέλη επανασύνδεσης περίπου 30€

mastrogas
12-11-08, 13:47
Αιτηση - εξουσιοδότηση, την στελνουν απο το 134 και με email, φωτοτυπία ταυτότητας. Τα καταθέτεις σε κατάστημα ΟΤΕ ή στέλνεις σε δικό τους fax. Τέλη επανασύνδεσης περίπου 30€

Και μένεις για πόσο καιρό χωρίς τηλέφωνο ? Σου είπαν ?
Συγγνώμη για τις συνεχείς ερωτήσεις ρε φίλε nimaksof αλλά δεν τους αντέχω και σκέφτομαι σοβαρά το να γυρίσω στον ΟΤΕ!:oops:..

nimaksof
12-11-08, 13:52
Καθόλου φυσικά!
Ισως .... καμμιά ώρα, λέω εγώ που εχω κατακαεί.....

[Σε λίγο κοντεύω 48 ώρες χωρίς τηλέφωνο. Ακόμα περιμένω να επικοινωνήσουν μαζί μου]

nikgr
12-11-08, 14:02
Aπ' τα πιο απολαυστικά posts που έχω διαβάσει.

Ανεξάρτητα απ' το πρόβλημα, έχεις ταλέντο στο γράψιμο! :respekt:

papdoux
12-11-08, 14:34
Οταν φορτωνεις ασχημα τοτε ή θα πας για εγκεφαλικο ή θα ευθυμησεις απο την κατασταση και θα το ριξεις στο χουμορ.

Το ποστ ειναι οντως απολαυστικο. Ευχομαι με τον ΟΤΕ να βρεις την ηρεμια σου.

animal
12-11-08, 14:55
Συμφωνω και γω για το ποστ.Απολαυστικοτατο!Οπως λεει και ο amoyda οσο αφορα τους εναλλακτικους ειναι τι θα σου κατσει και το ποσο τυχερος εισαι.Αμα παθει βλαβη το τηλεφωνο σου κανε ταμα στην εκατονταπυλιανη μηπως και φτιαξει.Αν τωρα εισαι στον ΟΤΕ ξερεις οτι δεν παιζει να σε αφησει χωρις τηλ πανω απο 2 μερες αλλα επισης ξερεις οτι αυτες τις υπηρεσιες θα της πληρωσεις κατι παραπανω.Δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα σε αυτην την ζωη.Οπως λεει και ενας ΟΤΕτζης οταν του λες για τις τιμες των εναλλακτικων .... "ποιος θα σου φτιαξει το τηλεφωνο σου σε μια μερα;" και εχει δικιο.... καλα ξεμπερδεματα nimaksof

amoyda
12-11-08, 15:58
σημερα πηρα το 134 τηλεφωνο για να φυγω και απο την τηλεφωνια της forthnet,απλα για να ερχονται οι λογαριασμοι σε ενα και να επωφελουμαι τα 800......,απαντησαν αμεσως,ενργοποιηθηκε αμεσως βαζοντας το 1877 μποροστα για δεκα εργασιμες,με ξαναπηραν για επιβεβαιωση σε δεκα λεπτα,και εληξε το θεμα.
ετσι απλα.
τα "χαπια" τα εχω πληρωσει αλλα δεν τα παιρνω.

animal
12-11-08, 16:25
τα "χαπια" τα εχω πληρωσει αλλα δεν τα παιρνω.

Τα νευρα μου,τα χαπια μου και εναν ΟΤΕ να φυγω! :rofl:

pankot1979
12-11-08, 16:31
οτε και παλι οτε!!!!
σταθερη αξια

amoyda
12-11-08, 16:55
Τα νευρα μου,τα χαπια μου και εναν ΟΤΕ να φυγω! :rofl:

:lol::lol:

Renato_M
12-11-08, 23:57
Παλαιός συνδρομητής της Hol, αποφάσισα και εγώ κάτω από το βάρος της «καταπίεσης» του ΟΤΕ, να απελευθερωθώ: DoublePlay, η μαγική λέξη. ‘Ένας πάροχος, μία συνδρομή, ελκυστικές τιμές….
Τέσσερεις μήνες καθυστέρησης της πολυπόθητης ενεργοποίησης, κάποιες ασυνέπειες, πολύωρη αναμονή στην εξυπηρέτηση πελατών δεν είναι τίποτα! Να ενεργοποιηθώ και όλα θα ξεχαστούν….

Επιτέλους η μέρα που όλοι περιμένουμε έφτασε! Ενεργοποίηση! Μαγική λέξη! Τι συγκίνηση! Τι χαρά! Για δύο περίπου ώρες δεν χόρταινα το DoublePlay μου! Μετά βέβαια ακολούθησαν 20 περίπου μέρες χωρίς τηλέφωνο, κάποια προβληματάκια φορητότητας, ατέλειωτες ώρες αναμονής στην τεχνική εξυπηρέτηση, ο ένας σε παραπέμπει στον άλλο, πολλοί ανεύθυνοι, απόντες οι «υπεύθυνοι προιστάμενοι»…. Δεν πειράζει. Αδελφοποίηση στα ….. forum, δεν είμαι μόνος,… αδέλφια ενωθείτε,… κάτω ο ΟΤΕ, ….ζήτω το DoublePlay Η επανάσταση άρχισε και θα συνεχιστεί!!

Οι λογαριασμοί αρχίζουν να φτάνουν. Όλα πια λειτουργούν ρολόι!! Κάποιες διπλοχρεώσεις λύνονται συνήθως τον μεθεπόμενο μήνα μετά από λίγοωρες αναμονές και επεξηγήσεις. Κάπου κάπου και καμιά αποσύνδεση. Αποσυγχρονισμό το λένε οι ψαγμένοι! Hol, DoublePlay, restart, router, ping, firmware, latecy, annex… Μαζί με όλα τα άλλα μαθαίνουμε και ξένες γλώσσες.

Κοντεύει χρόνος….. Ίσως και να έχει περάσει. Δεν ξέρω…. Το DoublePlay μου έπεσε βαρύ. Εδώ και τρεις τέσσερεις μήνες οι αποσυνδέσεις είναι καθημερινές. Κυρίως όταν δεν βρίσκεται κανείς σπίτι!! Το Fritz κόλλησε πριν δύο περίπου μήνες. Το άλλαξα στα γραφεία τους, με κυνηγούσαν δυο εβδομάδες να μου δώσουν και δεύτερο!! Ατέλειωτα παράπονα, tickets, αναμονές, αυθαίρετοι υποβιβασμοί ταχυτήτων. Σε λίγο θα γίνουμε «φίλοι» με τα παιδιά της Hol. Δεν πρέπει να είναι και πολλά. «Τα προβλήματα της γραμμής σας αποκαταστάθηκαν»! Χάρηκα εγώ και… οι αποσυγχρονισμοί πολλαπλασιάστηκαν! Τώρα δεν έχω και τηλέφωνο!! Τέσσερα πέντε παρασκευοσαββατοκύριακα χωρίς τηλέφωνο! Στην σειρά! Ουφ!! Τα νεύρα μου, το στομάχι μου, Τι τοθελα το Double; Δεν χωνεύεται με τίποτα!! Και η ποιότητα της τηλεφωνίας έχει πέσει. Δυσκολεύεσαι να καταλάβεις τον συνομιλητή σου. Ευτυχώς, ο προϊστάμενος θα επικοινωνήσει μαζί μου. Ο καημένος…. Το ξεχνάει. Και δεν ξέρω ούτε το όνομα του. Εχεμύθεια! Μυστικό! Top secret. Δεν παρουσιάζεται ποτέ! Ζητάς να του μιλήσεις, να τον δεις, αν πας από κει, και όλοι αλλάζουν θέμα. Βεβαίως, υπάρχει! Βεβαίως θα επικοινωνήσει. ….Δεν αντέχω! Θα φύγω! Θα καταγγείλω την σύμβαση….. Αααα! Τι λόγια είναι αυτά! Μην ανησυχείτε. Όλα θα διορθωθούν. Δώστε μας λίγο χρόνο. Και πράγματι!!! Οι αποσυνδέσεις σταμάτησαν για δύο εβδομάδες. Μέχρι πριν από 28 ώρες. Πάλι δεν έχω τηλέφωνο. Περισσότερο από μία μέρα χωρίς τηλέφωνο!! Πότε θα αποκατασταθεί η βλάβη; Γενικώς δεν ξέρουν. Οι δικαιολογίες ποικίλουν! Οι προϊστάμενοι δεν εμφανίζονται, γραπτές εξηγήσεις δεν δίνονται, τα fax παραπόνων δεν είσαι ποτέ σίγουρος ότι παρελήφθησαν, η επικοινωνία μαζί τους είναι γολγοθάς. Δεν είμαι ποτέ σίγουρος ότι το τηλέφωνο ή το internet θα λειτουργούν.
Και όλα αυτά για ένα πάγιο. Αρκετά. Πλούσιος δεν είμαι! Ούτε όμως και κοροΐδο……

Πραγματικά ΓΕΛΑΣΑ με την ψυχή μου. Κόντεψα να πέσω απο την καρέκλα!! λοοοοολ!!!!:rofl:

Οχι με τον πόνο σου, για να μην παρεξηγηθούμε κιόλας.
Απλά ο τρόπος που τα έγραψες είναι απίθανος.!! χαχα! δεν μπορώ να σταματήσω ! λοοολ λοοολ ! 10/10

........Auto merged post: Renato_M πρόσθεσε 6 λεπτά και 20 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Και γω είχα κάνει αίτηση στην ΧΟΛ και περίμενα ένα μήνα αλλά φωνή βοώντος....
Ακύρωσα την αίτηση, πήγα την δευτέρα στον ΟΤΕ , εδώ στο υποκατάστημα στον Πειραιά, την ίδια ώρα μου έδωσαν το ασύρματο router , μετά απο 1 ώρα απολάμβανα 8 mbps .

Torch21
13-11-08, 00:25
Όντως φίλε nimak είναι απο τα πιο απολαυστικά post που έχω διαβάσει. Συνήθως τα βάζω με τους απεγνοσμένους συμφορουμίτες που αρχίζουν και κράζουν την μια εταιρεία και την άλλη! Και αυτοί τα βάζουν μαζί μου! Τι θέλουν και μπλέκουν με τους εναλλακτικούς? Τα θέλουν και τα παθαίνουν! Αλλα η δική σου περίπτωση και περιγραφή είναι κορυφαία! Ελπίζω να ξεμπερδέψεις γρήγορα (όπως ανέφερες) και να είσαι οκ στον οτε! Έτσι κιαλλιώς οτι πληρώνεις παίρνεις! Με 20€ τον μήνα στην κάθε hol δε θα έχεις οτι και στον οτε! Είναι λίγες οι περιπτώσεις αυτές!

nimaksof
13-11-08, 11:26
'Εχω την εντύπωση. οτι οι περισσότεροι που διαβάζουμε και γράφουμε στο forum, κατέχουμε αρκετά καλά την ελληνική γλώσσα.
Είναι λοιπόν αξιοπερίεργο το γεγονός να αφαιρείται αυθαίρετα και χωρίς ειδοποίηση απο τους administrators το δικαίωμα μου για edit του αρχικού μου μηνύματος, παράλληλα με την αλλάγή του τίτλου του.....
Εγώ γράφω για Holοκαύτωμα.....

aa144
13-11-08, 12:56
Το περίεργο ήταν που το άφησαν και τόσες μέρες...

Alex_Under
13-11-08, 13:37
Το περίεργο ήταν που το άφησαν και τόσες μέρες...


:hmm:

Χμμμμ... Τι εννοεί ο ποιητής...

aa144
13-11-08, 13:54
Τη διαφήμιση στην αρχική σελίδα την είδες;

aris73
13-11-08, 16:49
Χριστους, Παναγιες, Ευαγγελια, δοκιμασατε;

nimaksof
14-11-08, 10:23
Οπως λοιπόν φαίνεται, αυτοί που μέσω του site "προάγουν τον διάλογο", οι ίδιοι λειτουργούν αυθαίρετα και επιλέγουν την σιωπή και την εμμονή στις απόψεις τους.
Η διάθεση γίνεται σκοπός και το hobby βιοπορισμός, όμως κάποιος σεβασμός στους συμμετέχοντες στα forum δεν νομίζω οτι θα έβλαπτε.....
Αναγκάζομαι να χρησιμοποιώ αυτόν τον τόνο όταν περισσότερο απο 24 ώρες μετά την αλλαγή του θέματος του μηνύματος μου και την αφαίρεση της δυνατότητας για edit "...του τάφου σιωπή".

CRC
14-11-08, 18:30
Κάποιοι προφανώς λησμόνησαν πως αυτό που τους έφερε τις διαφημίσεις των εναλλακτικών και τα λεφτά είναι ο απλός κόσμος που δίνει ζωή στο forum και όχι οι ίδιοι ή οι χρηματοδότες τους.

Αυτό και μόνο απαιτεί τον δέοντα σεβασμό. Εκτός αν στους όρους χρήσης μπει παράγραφος που θα απαγορεύει κάθε αρνητική αναφορά στους χορηγούς. Να ξέρουμε και εμείς τι θα κάνουμε.

EvilHawk
14-11-08, 18:40
Είναι λοιπόν αξιοπερίεργο το γεγονός να αφαιρείται αυθαίρετα και χωρίς ειδοποίηση απο τους administrators το δικαίωμα μου για edit του αρχικού μου μηνύματος, παράλληλα με την αλλάγή του τίτλου του.....
Εγώ γράφω για Holοκαύτωμα.....

Εσύ μπορείς να γράφεις ότι θέλεις αλλά θα πρέπει και οι υπόλοιποι χρήστες να μπορούν από τον τίτλο να καταλαβαίνουν σε τι ακριβώς αναφέρεται το θέμα.

Η δυνατότητα για edit δεν αφαιρέθηκε αυθαίρετα, μετά την πάροδο 24 ωρών από την δημοσίευση του αρχικού μηνύματος κανένα μέλος δεν έχει δικαίωμα επεξεργασίας, το ίδιο ισχύει και για τους τίτλους μετά τα 15 λεπτά.

Αν θέλετε να προσθέσετε κάτι στο αρχικό σας μήνυμα μπορείτε να επικοινωνήσετε με τον αρμόδιο Moderator για να σας βοηθήσει.

........Auto merged post: EvilHawk πρόσθεσε 4 λεπτά και 41 δευτερόλεπτα αργότερα ........


Το περίεργο ήταν που το άφησαν και τόσες μέρες...


Τη διαφήμιση στην αρχική σελίδα την είδες;


Κάποιοι προφανώς λησμόνησαν πως αυτό που τους έφερε τις διαφημίσεις των εναλλακτικών και τα λεφτά είναι ο απλός κόσμος που δίνει ζωή στο forum και όχι οι ίδιοι ή οι χρηματοδότες τους.

Αυτό και μόνο απαιτεί τον δέοντα σεβασμό. Εκτός αν στους όρους χρήσης μπει παράγραφος που θα απαγορεύει κάθε αρνητική αναφορά στους χορηγούς. Να ξέρουμε και εμείς τι θα κάνουμε.

Το περίεργο είναι ότι πάντα θα βρεθεί κάποιος να γράψει κάποιο γελοίο μήνυμα σαν και αυτά.

Η θεματολογία του forum, από μόνη της, είναι αρκετή για να καταρρίψει τους σαχλούς ισχυρισμούς σας.

aa144
14-11-08, 18:57
Πράγματι, πρώτη φορά μου ξανασυμβαίνει...

nimaksof
14-11-08, 21:01
Εσύ μπορείς να γράφεις ότι θέλεις αλλά θα πρέπει και οι υπόλοιποι χρήστες να μπορούν από τον τίτλο να καταλαβαίνουν σε τι ακριβώς αναφέρεται το θέμα.


Το περίεργο είναι ότι πάντα θα βρεθεί κάποιος να γράψει κάποιο γελοίο μήνυμα σαν και αυτά.

Η θεματολογία του forum, από μόνη της, είναι αρκετή για να καταρρίψει τους σαχλούς ισχυρισμούς σας.

Αρα, το forum λειτουργεί και ως εργαστήριο ελληνικής γλώσσας, με διευθυντή απουδών κάποιον απο τους διευθύνοντες, έχοντες - κατέχοντες.


Οι ισχυρισμοί περι γελοιότητας επιστρέφονται σε αυτούς που οι ενέργειες τους είναι πάντα υπεράνω κριτικής. Heil Hitler!! :worthy::worthy::worthy:

@ ADSLgr.com All rights reserved.