PDA

Επιστροφή στο Forum : call contact from ata????



sculper
03-11-05, 16:23
να σας ρωτήσω κάτι ...πως μπορώ να κάνω κλήση σε κάποια επαφή ποθ έχω στο voipbuster μέσω του ata???

ή πως μπορώ να τον καλέσω αλλά να σηκώσω το ακουστικό του τηλεφώνου για να μιλήσω???


διότι το username δεν είναι νούμερα
ευχαριστώ πολύ.....


υ.γ. είναι ρατσιστικό το να αναγκάζεται για ελληνικά....ήμουν σε pc που δεν είχε ελληνική γραμματοσειρά.......

apok
03-11-05, 16:37
Σύμφωνα με τους κανόνες (http://www.adslgr.com/forum/announcement.php?f=106&a=4) τα greeklish απαγορευονται. Επέλεξε " επεξεργασία " και γράψε μρ Ελληνικα

Navigator
04-11-05, 02:17
Σε λ'ιγο από οτι λένε οι ιδιοι στο VoipBuster θα σου δίνουν και νούμερο χρήστη.
Διαφορετικά πας σε GTK.

sculper
04-11-05, 10:08
Σε λ'ιγο από οτι λένε οι ιδιοι στο VoipBuster θα σου δίνουν και νούμερο χρήστη.
Διαφορετικά πας σε GTK.

το νούμερο είναι σε τι μορφή???
και κάτι άλλο αν κοπούν τα δωρεάν πως μπορείς με αυτό τον τρόπο να καλείς ενα νούμερο και να ξέρει το πρόγραμμα ότι είναι voip νούμερο άρα και δωρεάν???

απλά να καταλάβω τι γίνεται ...

sdikr
04-11-05, 12:31
το νούμερο είναι σε τι μορφή???
και κάτι άλλο αν κοπούν τα δωρεάν πως μπορείς με αυτό τον τρόπο να καλείς ενα νούμερο και να ξέρει το πρόγραμμα ότι είναι voip νούμερο άρα και δωρεάν???

απλά να καταλάβω τι γίνεται ...

Σε άλλον voip provider Που είμαι έχεις την δυνατότητα να κάνεις register νούμερο της τάξης 99χχχχχχχχχχχχχ το οποίο μπορείς να καλέσεις απο το νουμερικό πληκτρολόγιο και φυσικά το αναγνωρίζει και είναι δωρεάν.

Κάποια στιγμή ειχε πεσει στα χέρια μου μια συσκευή που είχε και μνήμες, και μπορούσες πχ να αντιστοιχείς πχ το user@somevoip.com, σε μνήμη

αλλά σε γενικές γραμμες οι συσκευές ΑΤΑ δεν έχουν τέτοια δυνατότητα

@ ADSLgr.com All rights reserved.