PDA

Επιστροφή στο Forum : pc-store.gr



Hook
14-11-08, 18:29
Θελω να αγορασω μια βαση οθονης για την 2η μου tft και την συγκεκριμενη που θελω την εχω βρει μονο σ'αυτο το καταστημα.. Εχει κανεις αγορασει απο κει? Η αν εχετε ακουσει τπτ θετικο/αρνητικο.. Τους ειχα στειλει e-mail πριν 3 μερες κ δεν μ εχουν απαντησει ακομα..

www.pc-store.gr

blackjack
14-11-08, 20:52
Καλο μαγαζι αλλα με το site μαλλον δεν πολυασχολουνται. Οι τιμες πολλες φορες ειναι παλιες.
Εγω ψωνιζω στο μαγαζι στη Στουρναρη απ'ευθειας.

psolord
14-11-08, 20:56
Θελω να αγορασω μια βαση οθονης για την 2η μου tft και την συγκεκριμενη που θελω την εχω βρει μονο σ'αυτο το καταστημα.. Εχει κανεις αγορασει απο κει? Η αν εχετε ακουσει τπτ θετικο/αρνητικο.. Τους ειχα στειλει e-mail πριν 3 μερες κ δεν μ εχουν απαντησει ακομα..

www.pc-store.gr (http://www.pc-store.gr)

Άμα είναι για βάση δε βαριέσαι.

Εγώ έχω σταματήσει να αγοράζω απο εκεί γιατί πριν απο χρόνια, μου είχε χαλάσει μια 6800GT, την πήγα πίσω για αλλαγή και την στείλανε στην Ολλανδία! Απο την Ολλανδία πήγε στην Σιγκαπούρη γιατί δεν είχαν άλλη και τελικά μου ήρθε πίσω μία 6800GS! Η όλη διαδικασία κράτησε 5 μήνες! Όταν η κάρτα γύρισε είχε χάσει την μισή της αξία και αναγκάστηκα να την αλλάξω με μία 7900GT πληρώνοντας και νταβατζιλίκι 150 ευρώ!:evil:

Παρόμοιο συμβάν και με κάτι Geil DDR2 μνήμες.

Μου εξηγήθηκαν ωραία όμως με κάτι άλλες Geil ONE DDR1 μνήμες και με ένα Levicom τροφοδοτικό. Οπότε το σκορ είναι 2-2. Δεν ξαναψωνίζω ηλεκτρονικά όμως απο εκεί!:nono: Και να φανταστείς οτι είχα ξοδέψει και μία περιουσία και τους είχα πάει και 2-3 φίλους, με την νοοτροπία "υποστήριξης του μικρού μαγαζιού"!

Αγόρασα απο εκεί την ψύκτρα που χρησιμοποιήσα για το review της 4850, γιατί, τι στα διάλα, ψύκτρα είναι!:p

Gordito
14-11-08, 20:58
Θελω να αγορασω μια βαση οθονης για την 2η μου tft και την συγκεκριμενη που θελω την εχω βρει μονο σ'αυτο το καταστημα.. Εχει κανεις αγορασει απο κει? Η αν εχετε ακουσει τπτ θετικο/αρνητικο.. Τους ειχα στειλει e-mail πριν 3 μερες κ δεν μ εχουν απαντησει ακομα..

www.pc-store.gr

Μα καλα,σκεφτεσαι απο που θα αγορασεις μια βαση οθονης;

Συγνωμη αλλα :rofl:

Hook
14-11-08, 21:51
Μα καλα,σκεφτεσαι απο που θα αγορασεις μια βαση οθονης;

Συγνωμη αλλα :rofl:

Μπορει να ακουγεται καπως αλλα θελω μια συγκεκριμενη που εχω ηδη στην αλλη μου οθονη.. Θα μπουν διπλα διπλα οποτε πρεπει να ταιριαζει απολυτα.. Κ την συγκεκριμενη την εχει μονο αυτο το μαγαζι.. (το λεω και στο 1ο ποστ)


Θα τους παρω τηλεφωνο αν ειναι να δω πρωτα αν ειναι ετοιμοπαραδοτη για να μην κανω κανα 5μηνο κ γω.. Ευχαριστω blackjack και psolord..

@ ADSLgr.com All rights reserved.