PDA

Επιστροφή στο Forum : Επιλογή Isp Θεσσαλονίκη



agleouras
06-11-05, 12:42
Καλώς τα παιδιά , το πρώτο μου μύνημα αφορά θεσσαλονίκη και επιλογή . Μένω περιοχή Μακεδονία παλας και μέχρι στιγμής είμαι μεταξύ vivodι ( σε επικοινωνία μαζί τους μου είπαν πως θα έχς ιντερνετ μέσω ΟΤΕ) , και forthnet . Ενδιαφέρομαι για γραμμή 512 και θα χαρώ να ακούσω γνώμες και εντυπώσεις ακόμα και για άλλους προμηθευτές

JohnGR
06-11-05, 12:46
Διαβάζεις αυτό: http://www.adslgr.com/forum/faq.php?faq=adslgr_rules#faq_adslgr_rules_content και τα ξαναλέμε... :)

esquellot
06-11-05, 12:46
Γράψε ελληνικά κι όχι γκρικλις σε παρακαλώ.

NoYmErOs
09-11-05, 12:19
Καλώς τα παιδιά , το πρώτο μου μύνημα αφορά θεσσαλονίκη και επιλογή . Μένω περιοχή Μακεδονία παλας και μέχρι στιγμής είμαι μεταξύ vivodι ( σε επικοινωνία μαζί τους μου είπαν πως θα έχς ιντερνετ μέσω ΟΤΕ) , και forthnet . Ενδιαφέρομαι για γραμμή 512 και θα χαρώ να ακούσω γνώμες και εντυπώσεις ακόμα και για άλλους προμηθευτές

Το καλύτερο αν και νομίζω πρέπει να είσαι σε στο DSLAM ροσταν (ε?) οπότε 512 και πάνω για να δείς κάτι καλό.

Για αρχή δοκίμασε ντέμο απο όλους τους isp για να δείς πώς πάνε απο ταχύτητες κτλπ...

Η vivodi δεν έχει κάλυψη στην περιχή που είσαι και μόνο μέσο ΟΤΕ μπορείς να έχεις dsl.

nikoskar
09-11-05, 12:52
ο καλυτερος τροπος ειναι να κανεις μηνιαια συνδρομη εναν εναν τους ISP για να δεις ποιος ειναι ο καλυτερος για την περιοχη σου

doctorpolis
09-11-05, 12:58
κανε μονοs σου αιτηση στο οτε για γραμμη και οταν θα ερθει μπορειs να παρειs demo και να δειs μονοs σου.

@ ADSLgr.com All rights reserved.