PDA

Επιστροφή στο Forum : Εύρεση έμπειρου προγραμματιστή



alekos17
21-11-08, 11:47
Καλημέρα!!

Είμαι καινούργιος στο φόρουμ και δεν ξέρω κατά πόσο το θέμα που ανοίγω μπορεί να φιλοξενηθεί εδώ ……

Ήθελα να σας ρωτήσω αν γνωρίζεται πως μπορώ να βρω έναν έμπειρο προγραμματιστή πάνω σε java ?

Προσοχή : δεν αναφέρομαι σε καθηγητή πληροφορικής, καθώς η
Εφαρμογή που θα πρέπει να υλοποιηθεί απαιτεί εμπειρία και advanced γνώσεις στο αντικείμενο java

jar76
21-11-08, 11:51
Για πρόσληψη σε εταιρεία τον θέλεις ή για μία εφαρμογή μόνο;

alekos17
21-11-08, 12:06
για μια συγκεκριμένη εφαρμογή στην οποία έχουν τεθεί αναλυτικά οι προδιαγραφές της!!!
πιο αναλυτικά : απαιτεί άριστη χρήση gui-database ,το χρονικό διάστημα που δίνεται είναι από έναν μηνά με μέγιστο τους 2 μήνες .
ps: Αν απαιτηθεί περισσότερος χρόνος αυτό θα μπορέσει να γίνει ύστερα από έλεγχο, για τον αν όντως χρειάζεται παράκαμψη των αρχικών ορίων .

jar76
21-11-08, 12:12
Ίσως κάποια μικρή εταιρεία του χώρου να μπορεί να σε βοηθήσει και να το αναλάβει σαν project. Αν ψάξεις στο google θα βρεις τέτοιες εταιρείες. Βασικά, εξαρτάται από το budget που διαθέτεις και από το είδος της εφαρμογής. Δεν ξέρω τι είδους εφαρμογή είναι για να σε βοηθήσω περισσότερο.

turboirc
21-11-08, 13:49
http://www.rentacoder.com

alekos17
21-11-08, 14:04
Ίσως κάποια μικρή εταιρεία του χώρου να μπορεί να σε βοηθήσει και να το αναλάβει σαν project. Αν ψάξεις στο google θα βρεις τέτοιες εταιρείες. Βασικά, εξαρτάται από το budget που διαθέτεις και από το είδος της εφαρμογής. Δεν ξέρω τι είδους εφαρμογή είναι για να σε βοηθήσω περισσότερο.


google? μαλιστα.....:down:


http://www.rentacoder.com

μιλαμε για προσωπικη επαφη καθως θα γινεται ελεγχος της δουλειας ......

jar76
21-11-08, 14:36
Εννοούσα να βρεις Ελληνική εταιρεία στο google και να μιλήσεις μαζί τους...

αστρομαχητής
27-11-08, 02:20
Κοίτα πιστεύω ότι ξέρω αρκετά καλή java. Αφού επιμένεις σε μεμονομένο άτομο και όχι εταιρία μπορώ να το αναλάβω. Έχω άριστη γνώση των GUI βιβλιοθηκών της java και μέτρια γνωση απο databases κυρίως λόγω του ότι απεχθάνομαι την SQL. Το κακό είναι ότι έχω πολύ περιορισμένο χρόνο αυτή τη στιγμή λόγω του ότι αναπτύσω ένα simulator για έλεγχο εναερίου κυκλοφορίας και μου αποροφά πολύ χρόνο ημερησίως, οπότε δεν ξέρω τι γίνεται με τη διορία. Σε τι αναφέρεται η εφαρμογή; Έχεις λεπτομερή specifications; Αν εξακολουθείς να ενδιαφέρεσαι pm me.

@ ADSLgr.com All rights reserved.