PDA

Επιστροφή στο Forum : SE poio Dslam eimai ???



spartiatis
29-10-03, 19:18
ematha simera oti i perioxi mou peftei se dSlam tis athinas (ypopsin eimai stin Sparti lakonias).
Afto pou me enoxlei einai to oti ego POTE den exo dei tin taxitita tou 384 (i kati ekei konta) eimai panta kato tou 335.
Thelo na matho se poio dslam eimai gia na do ean ontos kai aloi (athinaioi) exoun tis idies taxitites.
Simera eidika vlepo ptosi tis taksis tou 60% diladi paizi sta 125/105.
Afto pou katalava omos oti oi magkes kati exoun allaksi afoun DEN ginetai apo 300ares ksafnika se duo meres na pefto stin athlia taxutita afti...ti ksafnika eginan gia p.x. 500 sindesis se mia mera??..e oxi ara kati allaksan se emas kai mas ethapsan na ftiaksoun kapoious allous.

Giafto rotao to pos kai pou mporo na do to dslam pou aniko.

TiO
29-10-03, 20:35
poly xlwmo se kovo na pefteis apo thn Sparth sthn Athina...;-)

mallon @@ exoun kanei

TiO
29-10-03, 20:36
mhpws sthn perioxh sou exeis enaeria kalwdia?

jimpas
29-10-03, 20:54
Λοιπόν η Σπαρτη είναι εδώ:

http://www.ote.gr/oteweb/greek/news/DSLAMfasma09-09-03.pdf

Έχει δικό της dslam Alcatel. Αν εννοείς για τον BBRAS αυτός είναι όντως στην Αθήνα.
Ο ΟΤΕ αν δεν κάνω λάθος έχει 2 BBRAS ένα Αθήνα και ένα Θεσσαλονίκη.

spartiatis
29-10-03, 22:53
JImpas thanks megaleee :wink:

Auto pou katalava omos einai oti kanoume "share me dslam" athinas.
.....................................................................

Tio signomi alla mi les mal...s an den gnorizeis perioxes,.

Sparti eipa megale oxi kana kseronisi oute stin korifi tou Taigetou.

Enaeria den yparxoun edo kai poli kairo(an kai de katalava to pou kolaei afto) .
Den eipa oti exo provlima astatheias alla geniki ptosi.
Apo tetoia ksero kati megale giati gia etairia telecom doulevo.

kai ego eidika eimai xoris ypervoles 500 metra apo to kentro tou ote(an nomizeis oti eimai oriaka tou last mile).

Otan o ote sou leei oti stin ousia pas san eftheia os athina de leei malak..s etsi den einai ?

Oi anthropoi tou helpdesk vlepoun afou tous doseis to username amesos se poio dslam anikeis klp. kai sou milaei analoga opos emena mou eipe oti ontos pefto athina kai oti to sigkekrimeno dslam exei provlima .

TiO
29-10-03, 23:37
Tio signomi alla mi les mal...s an den gnorizeis perioxes,.

Sparti eipa megale oxi kana kseronisi oute stin korifi tou Taigetou.


kala krasia... tipota parapanw

kai efoson douleueis gia telecom kai exeis to attitude auto mhn perimeneis toulaxiston apo mena otidhpote allo... :mrgreen:

spartiatis
30-10-03, 01:10
Tio signomi alla mi les mal...s an den gnorizeis perioxes,.

Sparti eipa megale oxi kana kseronisi oute stin korifi tou Taigetou.


kala krasia... tipota parapanw

kai efoson douleueis gia telecom kai exeis to attitude auto mhn perimeneis toulaxiston apo mena otidhpote allo... :mrgreen:

Pio ifos megale??

Kai si me to diko sou ifos?,....hmmmm tora tha ta vapso maura pou den tha exo ta fota sou....

@ ADSLgr.com All rights reserved.