PDA

Επιστροφή στο Forum : HOL 2play (pstn) στα ψαχνα ευβοιας



gdounias
25-11-08, 00:41
εχω κανει αιτηση εδω και δεκα μερες,ενεργοποιουμε στις 17/12/ και εχω ηδη το μοντεμ-ρουτερ,αν ξερει κανεις τι παιζει στην περιοχη μας,ευχαριστω
:oneup:

alenbroson
25-11-08, 11:56
Για σου ρε δουνια εμενα μου είπαν θα με ενεργοποιήσουν στις 1/12 μολις γινει η ενεροποιηση θα σου πω και τι παιζει

nm96027
25-11-08, 12:01
εχω κανει αιτηση εδω και δεκα μερες,ενεργοποιουμε στις 17/12/ και εχω ηδη το μοντεμ-ρουτερ,αν ξερει κανεις τι παιζει στην περιοχη μας,ευχαριστω
:oneup:

Να κάνω μία ερωτήση:
Αγόρασες επιδοτούμενο πακέτο;:cool:

cotzak
25-11-08, 16:30
εχω κανει αιτηση εδω και δεκα μερες,ενεργοποιουμε στις 17/12/ και εχω ηδη το μοντεμ-ρουτερ,αν ξερει κανεις τι παιζει στην περιοχη μας,ευχαριστω
:oneup:

κι εσυ θα ενεργοποιηθεις Γιωργο μου και ολοι θα ενεργοποιηθουν συντομα εκτος απο οσους εχουν κανει μονο για adsl και θα περιμενουμε σαν μ@λ@κες να ενεργοποιηθουν πρωτα τα double play πακετα για να μην πανε και χαμενες οι πορτες τους. Και αν εχει κανεις αντιρρηση να ερθει να μου το πει...:evil::evil::evil::evil: Εγω εχω κανει αιτηση μονο για adsl απο 9/10/08 και ακομη ειμαι σε σειρα προτεραιοτητας μεχρι σημερα ενω πολυ γνωστοι μου στο double play εχουν παρει ηδη τα ρουτερ και ημερομηνια ενεργοποιησης, αφου ειχαν κανει αιτηση πολυ μετα απο εμενα οπως κι εσυ. για να μη βαλω και τα τηλ. που τους εχω κανει.:down::down::down::down::evil::evil::evil:

gdounias
25-11-08, 20:56
οχι,εκανα την αιτηση online και ειναι προς το παρον ολα καλα

alenbroson
26-11-08, 11:15
κι εσυ θα ενεργοποιηθεις Γιωργο μου και ολοι θα ενεργοποιηθουν συντομα εκτος απο οσους εχουν κανει μονο για adsl και θα περιμενουμε σαν μ@λ@κες να ενεργοποιηθουν πρωτα τα double play πακετα για να μην πανε και χαμενες οι πορτες τους. Και αν εχει κανεις αντιρρηση να ερθει να μου το πει...:evil::evil::evil::evil: Εγω εχω κανει αιτηση μονο για adsl απο 9/10/08 και ακομη ειμαι σε σειρα προτεραιοτητας μεχρι σημερα ενω πολυ γνωστοι μου στο double play εχουν παρει ηδη τα ρουτερ και ημερομηνια ενεργοποιησης, αφου ειχαν κανει αιτηση πολυ μετα απο εμενα οπως κι εσυ. για να μη βαλω και τα τηλ. που τους εχω κανει.:down::down::down::down::evil::evil::evil:

φιλε cotzak κανε και λιγο υπομονή :lol::lol::lol: θα ερθει και η δικια σου σειρα:lol::lol::lol:
καποτε στο μελλον θα δουμε :twisted::twisted::twisted:να περιμενεις ποτε θα τους πιπέρι για να παρεις και εσυ κοκαλορουτερ και ημερομηνια ενεργοποιησης!!! πλακα κανω...
Παρτους τηλ. και ριχτους ενα καλο πιπέρι:twisted:

theofilos79
30-11-08, 15:35
κύριοι είχε ακουστεί ότι υπήρχε μία μεγάλη καθυστέρηση για αρτακη και Ψαχνα, αλλά τώρα έχει λυθεί το πρόβλημα και από ότι φαίνεται θα σας συνδέσουν σχετικά συντομα. Πάντως για 1 Δεκεμβρίου από όσο ξέρω έχουν στείλει αρκετά sms για πιθανή ενεργοποίηση. περιμένουμε νέα σας και να σας δούμε σύντομα στο club των ενεργοποιημένων....:)

alenbroson
01-12-08, 14:48
Σημερα με συνδεσαν στη Hol μονο που δεν εχω ακομα τηλ. αλλα internet ολλα καλα και σε καλη ταχύτητα!!!

http://www.speedtest.net/result/365254787.png (http://www.speedtest.net)

nm96027
02-12-08, 00:13
H τηλεφωνία είναι pstn ή voip;
Ρωτάω γιατι ναι μεν ο τιτλος λεει pstn αλλά ίσως χρειάζεται διευκρίνηση.:cool:

guzel
02-12-08, 00:29
internet ολλα καλα και σε καλη ταχύτητα!!!

http://www.speedtest.net/result/365254787.png (http://www.speedtest.net)

;)
στα ποσα συγχρονιζει το ρουτερι ?

xstefx
02-12-08, 11:43
Αγαπητέ super Δούνια! Flamingo εδώ, χθες το βράδυ ενεργοποιήθηκε η hol γραμμή του Ταξιάρχη (pstn) και σήμερα με πήραν τηλέφωνο από την hol, για την δική μου 24άρα ISDN ότι θα είναι Up στις 8/12 . Ο καιρός γαρ εγγύς mon! :clap:
Ήρθε του Internet στα Ψαχνά!

alenbroson
02-12-08, 13:04
H τηλεφωνία είναι pstn ή voip;
Ρωτάω γιατι ναι μεν ο τιτλος λεει pstn αλλά ίσως χρειάζεται διευκρίνηση.:cool:

ειναι voip και ακομα δεν εχω τηλ.

nm96027
02-12-08, 13:08
ειναι voip και ακομα δεν εχω τηλ.

Σε ευχαριστώ πολυ για την απάντηση...
Ευχομαι γρήγορα να έχεις και τηλεφωνο...Πόσες μερες είσαι χωρίς;

alenbroson
02-12-08, 13:42
Σε ευχαριστώ πολυ για την απάντηση...
Ευχομαι γρήγορα να έχεις και τηλεφωνο...Πόσες μερες είσαι χωρίς;

απο χθες το πρωι 09:50 τους περνω τηλ. και ολο δικαιολογίες μου λενε μια φταίει ο ΟΤΕ μια αυτη και δεν ξερουν ποιος φταίει:evil::evil::evil::down::down::down:

........Auto merged post: alenbroson πρόσθεσε 30 λεπτά και 10 δευτερόλεπτα αργότερα ........


Αγαπητέ super Δούνια! Flamingo εδώ, χθες το βράδυ ενεργοποιήθηκε η hol γραμμή του Ταξιάρχη (pstn) και σήμερα με πήραν τηλέφωνο από την hol, για την δική μου 24άρα ISDN ότι θα είναι Up στις 8/12 . Ο καιρός γαρ εγγύς mon! :clap:
Ήρθε του Internet στα Ψαχνά!

H hol στα ψαχνά δεν εχει ISDN και ολες γραμμες ειναι voip

aa144
02-12-08, 17:13
Σε 2 - 3 μέρες λειτουργεί η τηλεφωνία πλήρως, υπομονή, δεν είναι βλάβη, έτσι γίνεται στη μετάβαση.

xstefx
02-12-08, 17:30
απο χθες το πρωι 09:50 τους περνω τηλ. και ολο δικαιολογίες μου λενε μια φταίει ο ΟΤΕ μια αυτη και δεν ξερουν ποιος φταίει:evil::evil::evil::down::down::down:

........Auto merged post: alenbroson πρόσθεσε 30 λεπτά και 10 δευτερόλεπτα αργότερα ........



H hol στα ψαχνά δεν εχει ISDN και ολες γραμμες ειναι voip

Μίλησα σήμερα στο τηλ. με αντιπρόσωπο της HOL, το doubleplay θα ενεργοποιηθεί στις 8/12. Αύτο μου είπαν , και έχω Isdn. Επίσης το τηλέφωνο λειτουργεί κανονικά. στην σύνδεση που αναφέρω παραπάνω, απλά με άλλη συνδεσμολογία, που ανακαλείψαμε μέσα από πειράματα~ ;)

gdounias
02-12-08, 23:34
παιδια υπομονη κανω ωσπου να ερθει και η δικια μου σειρα και τοτε θα γινει του downloading!!!!!!

alenbroson
03-12-08, 12:14
Μίλησα σήμερα στο τηλ. με αντιπρόσωπο της HOL, το doubleplay θα ενεργοποιηθεί στις 8/12. Αύτο μου είπαν , και έχω Isdn. Επίσης το τηλέφωνο λειτουργεί κανονικά. στην σύνδεση που αναφέρω παραπάνω, απλά με άλλη συνδεσμολογία, που ανακαλείψαμε μέσα από πειράματα~ ;)

ISDN εχεις τωρα μολις ενεργοποιηθείς θα εχεις voip τερμα η ISDN στα ψαχνα μονο voip εχει η HOL

alenbroson
04-12-08, 21:14
σημερα μου ενεργοποιήθηκε και το τηλ. μετα απο καθυστέρηση τεσσάρων ημερών, μακάρι απο εδω και περα να πανε ολα καλα :rofl::rofl::rofl:

........Auto merged post: alenbroson πρόσθεσε 2 λεπτά και 54 δευτερόλεπτα αργότερα ........


παιδια υπομονη κανω ωσπου να ερθει και η δικια μου σειρα και τοτε θα γινει του downloading!!!!!!



Γιώργο πότε έρχεται η δικιά σου σειρά :lol::lol::lol:

@ ADSLgr.com All rights reserved.