PDA

Επιστροφή στο Forum : Router Zyxel P-660HW-D3 για γραμμή ISDN



dimangelid
27-11-08, 04:07
Πωλείται το router Zyxel P-660HW-D3. Είναι για γραμμές ISDN. Αγοράστηκε πριν από ενάμιση χρόνο περίπου από το κατάστημα Multirama στην Ηγουμενίτσα. Το χρησιμοποίησα για 1-2 μήνες και από τότε κάθεται στο ράφι γιατί πήρα άλλο router. Λειτουργεί ακόμα κανονικά. Είχε αγοραστεί 119 ευρώ και το πουλάω 55 ευρώ. Σάββατο και Κυριακή θα είμαι στην Αθήνα, οπότε αν υπάρξει αγοραστής από Αθήνα μέχρι την Κυριακή η συναλλαγή θα γίνει με συνάντηση. Αλλιώς από Δευτέρα που θα είμαι ξανά στην Ηγουμενίτσα μπορώ να το στείλω οπουδήποτε με την ACS με αντικαταβολή και έξοδα του αγοραστή. Το πουλάω γιατί δεν το χρησιμοποιώ και χρειάζομαι οπωσδήποτε τα χρήματα. Για οποιαδήποτε πληροφορία ή εκδήλωση ενδιαφέροντος στείλτε μου pm. Δεν γίνονται δεκτές ανταλλαγές.

EDIT

Σε περίπτωση που δεν αγοραστεί όσο θα είμαι στην Αθήνα, μπορώ να το στείλω από την Ηγουμενίτσα στην Αθήνα, την Θεσσαλονίκη και τα Ιωάννινα με το λεωφορείο. Σε αυτή την περίπτωση θα πληρώσω εγώ το κόστος αποστολής αλλά θα πρέπει να προηγηθεί κατάθεση των 55 ευρώ σε τραπεζικό λογαριασμό.

dimangelid
01-12-08, 17:41
Γίνεται δεκτή ανταλλαγή με Speedtouch 780iWL (τονίζω το i γιατί έχω γραμμή isdn) .

@ ADSLgr.com All rights reserved.