PDA

Επιστροφή στο Forum : Και του χρόνου....πρώτα ο ΘΕΟΣ...ισως να έχω DSL



Grezman
27-11-08, 16:43
Είπα κι εγώ να κάνω σύνδεση με την Tellas και βρήκα τον μπελά μου. 26 του Σεπτέμβρη θά 'τανε.... καιρός καλοκαίρι....καύσωνας... (τι λέω τώρα ε). Απο τότε λοιπόν έχω που προσπαθώ να μάθω τι γινετε με την σύνδεση. Κανένας δεν μπορεί να μου υποσχεθεί τίποτα και για τίποτα. Λένε λέει πως δεν έχουνε πόρτες (αν λέει κάτι αυτό η σύνδεση είναι για την τούμπα θεσσαλονίκη). Η απόγνωση μου φυσικά είναι δεδομένη, και για να ζητήσω βοήθεια ύστερα απο την προτροπή ενός φίλου έστειλα τα παράπονα μου και στον ΕΕΤΤ. Ούτε φωνή , ούτε ακροασή. Μήπως κάποιος απο εσάς ξέρει κάτι για το τι παίζεται? Κάτι να προτείνει? :(

gacp
27-11-08, 18:23
Φίλε μου διάβασε λίγο το forum και θα διαπιστώσεις ότι είσαι τυχερός γιατι προλαβαίνεις να την κάνεις ακόμα μακριά απο την TELLAS. Κάτσε στον ΟΤΕ ή αν θέλεις εναλλακτικό πάροχο μόνο HOL.
Φυσικά εννοείται ότι προτείνω να ακυρώσεις άμεσα την αίτηση.

chosen0ne
28-11-08, 01:59
Grezman εφόσον δεν σε σύνδεσαν ακόμα, είσαι απο τους "τυχερούς". Στείλε αίτηση ακύρωσης-διακοπής και δεν θα πληρώσεις μια...... Το χειρότερο θα ήταν αν είχες ήδη συνδεθεί και έφευγες....... :whistle:

nontasaggelis
28-11-08, 02:18
ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΤΡΑΓΙΚΑ ΛΑΘΗ!
Αυριο πρωι-πρωι: 1) παρε τηλ.και ζητα ακυρωση, 2)στειλε fax για την ακυρωση και κρατα την αιτηση και την επιβεβαιωση της ληψης, 3)στειλε e-mail και κρατα το αποθυκευμενο!
Την tellas να την φοβασαι!!!!!!!!!Κρατα ολα αυτα τα αποδεικτηκα,για να μην βρεθεις με λογαριασμους ΜΗ παρεχομενων υπηρεσιων!!!!!!
Μετα κανε αιτηση στο 134 και αναφερε την παραπανω αιτηση διακοπης,και στην αιτηση που θα σου στειλουν να το γραψεις κατω σαν υποσημειωση!Ετσι θα ειδοποιηθει η tellas και απο τον νεο παροχο σου!
Ευχομαι ΚΑΛΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ!

Veldrin
28-11-08, 02:30
true true στο σπίτι μου στην αθήνα έκλεισε χρόνο η τελλας και δε βλέπω την ώρα όταν γυρίσω να την κόψω να παω αλλού

g.hasapis
28-11-08, 14:55
Και εγώ είμαι Άνω τούμπα και έιμαι σε αναμονή περίπου 20 ημέρες μήπως κάποιος μπορεί να δώσει περισσότερες λεπτομέρεις...

Grezman
03-12-08, 16:43
Ευχαριστω πολύ όλους, τοπιασα το μηνυμα ;) . Μακριά απο tellas και τελος. Διέκοψα!

@ ADSLgr.com All rights reserved.