PDA

Επιστροφή στο Forum : οτε χρεωση κλησης προς Forthnet σταθερο



sarpijk
28-11-08, 14:30
επειδη το site του ΟΤΕshop δεν με διαφωτισε μπορει καποιος να μου πει εαν χρεωνομαι παραπανω οταν παιρνω απο σταθερο οτε σε σταθερο αλλης εταιρειας και ποσο?

Georgevtr
28-11-08, 14:44
Εαν εχεις conn-x talk Η' οτε talk οχι δεν χρεωνεσαι.Για περαιτερω πληροφοριες,στο http://www.oteshop.gr

zeta
28-11-08, 14:49
δε χρεώνεσαι για καμμία κλήση σε σταθερό δίκτυο Ελλάδας.

hel
30-11-08, 17:37
επειδη το site του ΟΤΕshop δεν με διαφωτισε μπορει καποιος να μου πει εαν χρεωνομαι παραπανω οταν παιρνω απο σταθερο οτε σε σταθερο αλλης εταιρειας και ποσο?

Δεν χρεώνεσαι, όπως λένε οι φίλοι . Αυτό έγινε εδώ και αρκετούς μήνες, γιατί παλαιότερα με το αντίστοιχο πρόγραμμα υπήρχε πράγματι χρέωση και σου έλεγαν να παίρνεις τηλέφωνο το 134 και να ρωτάς αν ο αριθμός ανήκει σε εναλλακτικό.:)

k4ileb
30-11-08, 17:51
εγω γιατι νομιζω πως οταν με επαιρνε η μανα μου (οτε talk) και ειχα vodafone σταθερο ... χρεωνοτανε ? :S

zeta
30-11-08, 18:01
μέχρι κάποια στιγμή ίσχυε αυτό που λες, στο conn-x talk. από το καλοκαίρι και μετά, δεν ισχύει, δεν χρεώνεσαι για κλίσεις προς όλα τα δίκτυα, τα σταθερά εντός Ελλάδας.

FuS
02-12-08, 14:29
Αν έχεις talk όπως αναφέρεται και παραπάνω δεν χρεώνεσαι.
Δεν χρεώνεσαι από τις 04/08/2008.

Αν δεν έχεις talk χρεώνεσαι παραπάνω εξαρτάται τον πάροχο και το τερματικό τέλος κλήσης του.
αν θες τιμοκατάλογο πες μου να τον βάλω.

@ ADSLgr.com All rights reserved.