PDA

Επιστροφή στο Forum : Χαρίζονται διάφορα!



Nikiforos
29-11-08, 21:29
http://s180.photobucket.com/albums/x207/NikiforosGT/Aggelies/
Καλησπέρα! είπα να αδειάσω λίγο το δωμάτιο μου και χαρίζω ΜΕΡΙΚΑ από αυτά που βλέπεται στις φωτος στο site.
1) adsl router siemens της 4νετ εντελως αχρησιμοποίητο.
2) κάρτες γραφικών pci (2 tem).
3) isdn modem pci.
4) Adsl router alcatel speedtouch 530i (για ISDN γραμμή).

philos
29-11-08, 21:53
Σου έχω στείλει πμ για το adsl router siemens της 4νετ. :oneup:

mpirarxos
29-11-08, 21:57
εχεις pm

mondeo
29-11-08, 21:58
PM κι από μένα (Speedtouch).

asxetos22
29-11-08, 23:00
Αγαπητοί φίλοι, στέλνεται ΡΜ, και καλά κάνετε, αλλά γράφεται και εδώ στο νήμα για ΠΟΙΟ αντικείμενο ενδιαφέρεστε να ξέρουμε και εμείς οι υπόλοιποι ποια μένουν!

Ευχαριστώ!

Nikiforos
30-11-08, 23:48
παιδιά sorry, αλλά ο μόνος λόγος που χαρίζω τα πράγματα είναι επειδή εμένα μου είναι άχρηστα και τα λυπάμε να τα πετάξω στα σκουπίδια, όμως δεν μπορώ να μπαίνω σε κόπο να τρέχω σε ταχυδρομεία κτλ, δεν προλαβαίνω κιόλας, παραλαβή από το σπίτι μου και συνεννόηση με ΠΜ κτλ, και την αγγελία που βάζω κόπος είναι. Οπότε μόνο από Αθήνα, σορρυ και που δεν το είπα από την αρχή!

blugosi
01-12-08, 02:14
παιδιά sorry, αλλά ο μόνος λόγος που χαρίζω τα πράγματα είναι επειδή εμένα μου είναι άχρηστα και τα λυπάμε να τα πετάξω στα σκουπίδια, όμως δεν μπορώ να μπαίνω σε κόπο να τρέχω σε ταχυδρομεία κτλ, δεν προλαβαίνω κιόλας, παραλαβή από το σπίτι μου και συνεννόηση με ΠΜ κτλ, και την αγγελία που βάζω κόπος είναι. Οπότε μόνο από Αθήνα, σορρυ και που δεν το είπα από την αρχή!

Καλημέρα,
Τι περιοχή είσαι; Με ενδιαφέρει το modem isdn..

Nikiforos
01-12-08, 09:02
kipseli eimai.

alexisazen
01-12-08, 10:09
Ενδιαφέρομαι για μία κάρτα γραφικών pci, σου στέλνω και pm.

@ ADSLgr.com All rights reserved.