PDA

Επιστροφή στο Forum : Για πόσο καιρό θα μείνω χωρίς ίντερνετ...???



_butterfly_
04-12-08, 15:57
Σκέφτομαι να βάλω το double play της forthnet...

Αυτή τη στιγμή έχω τηλέφωνο οτέ, με ιντερνετ το φοιτητικό της οτενετ... (το οποίο έχει συπληρώσει τον ένα προπληρωμένο χρόνο από τον ιούνιο)

Η απορία μου είναι: για να βάλω forthnet double play, πρέπει να διακόψω αυτό το ίνερνετ που έχω πολύ καιρό πριν μου συνδέσουν το δικό τους...??
και αν ναι, πόσος θα είναι αυτός ο καιρός που θα μείνω χωρίς ίντερνετ...???
γιατί μου είναι αρκετά απαραίτητο για τη σχολή μου, και αν είναι πολύς, να το προγραμματίσω να συμπέσει με καμιά εξεταστική τουλάχιστον...

για το τηλέφωνο ξέρω ότι το διακόπτουν για λίγες ώρες για να συνδέσουν το δικό τους...
με το ίντερνετ τι ακριβώς γίνεται...???

Ευχαριστώ...

ZORO
04-12-08, 16:00
Το ίδιο με το τηλέφωνο.

ownagE_
04-12-08, 16:00
Σκέφτομαι να βάλω το double play της forthnet...

Αυτή τη στιγμή έχω τηλέφωνο οτέ, με ιντερνετ το φοιτητικό της οτενετ... (το οποίο έχει συπληρώσει τον ένα προπληρωμένο χρόνο από τον ιούνιο)

Η απορία μου είναι: για να βάλω forthnet double play, πρέπει να διακόψω αυτό το ίνερνετ που έχω πολύ καιρό πριν μου συνδέσουν το δικό τους...??
και αν ναι, πόσος θα είναι αυτός ο καιρός που θα μείνω χωρίς ίντερνετ...???
γιατί μου είναι αρκετά απαραίτητο για τη σχολή μου, και αν είναι πολύς, να το προγραμματίσω να συμπέσει με καμιά εξεταστική τουλάχιστον...

για το τηλέφωνο ξέρω ότι το διακόπτουν για λίγες ώρες για να συνδέσουν το δικό τους...
με το ίντερνετ τι ακριβώς γίνεται...???

Ευχαριστώ...

Δεν χρειάζεται να διακόψεις τίποτα.
Απλά θα κάνεις φορητότητα (μεταφορά σε άλλο πάροχο δηλαδή - υπάρχει αντίστοιχη επιλογή στην αίτηση) και θα μείνεις χωρίς τηλέφωνο και internet για μερικές ώρες την ημέρα της μεταφοράς σου στο ιδιόκτητο της Forthnet.

_butterfly_
04-12-08, 16:13
Σας ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση...!!!

@ ADSLgr.com All rights reserved.