PDA

Επιστροφή στο Forum : Αρχεια Ecxel (Office 2007)



chica_loca
04-12-08, 18:07
Ηθελα να ρωτησω πως μπορω, να ανοιγω/βλεπω (στην οθονη μ) παραλληλα 2,3… αρχεια excel . Απλα δεν βρισκω σχετικη ρυθμιση στα options (μπορει να μου διαφευγει κατι) . Στο word δεν ειχα ποτε αντιστοιχο προβλημα.
Ευχαριστω πολύ!

makis855
04-12-08, 19:32
δημιουργούνται αυτόματα tabs στο κάτω μέρος της οθόνης και εναλλάσσεσαι στα αρχεία

treli@ris
04-12-08, 19:38
Ηθελα να ρωτησω πως μπορω, να ανοιγω/βλεπω (στην οθονη μ) παραλληλα 2,3… αρχεια excel . Απλα δεν βρισκω σχετικη ρυθμιση στα options (μπορει να μου διαφευγει κατι) . Στο word δεν ειχα ποτε αντιστοιχο προβλημα.
Ευχαριστω πολύ!

Πρωτα ανοιγεις οσα παραθυρα Excel θελεις και μεσα απο το καθενα ανοιγεις το εγγραφο. Με αυτο τον τροπο δεν στα ανοιγει σε tabs

chica_loca
04-12-08, 21:19
Maki, Μα δεν θελω να ανοιγω tabs και να εναλλασσομσε αυτα. Θελω παραλληλα να βλεπω τις τιμες που εχω στο ενα excel για μπορω να δουλεψω με ενα αλλο αρχειο excel.
Geofak κατι τετοιο εκανα τωρα ..
Ευχαριστω και τους δυο σας για τις αμεσες απαντησεις ;)!!!

vpapa
04-12-08, 22:06
Εννοείς το σύγκριση με παράθεση προφανώς.
Στην καρτέλα προβολή, στην ομάδα Παράθυρο, είναι ένα μικρό κουμπί με δύο σελίδες η μία δίπλα στην άλλη.
Αν θέλεις μπορείς επίσης να χρησιμοποιήσεις την τακτοποίηση (ίδια καρτέλα, ίδια ομάδα)
Ελπίζω να βοήθησα

makis855
05-12-08, 00:52
Maki, Μα δεν θελω να ανοιγω tabs και να εναλλασσομσε αυτα. Θελω παραλληλα να βλεπω τις τιμες που εχω στο ενα excel για μπορω να δουλεψω με ενα αλλο αρχειο excel.
Geofak κατι τετοιο εκανα τωρα ..
Ευχαριστω και τους δυο σας για τις αμεσες απαντησεις ;)!!!

μάλλον δεν κατάλαβα καλά :hmm:

@ ADSLgr.com All rights reserved.