PDA

Επιστροφή στο Forum : Tellas Best price προβλήματα



TheLotusEater
04-12-08, 21:52
Γειά σε όλλους. Πριν δυο μέρες ενεργοποιήθηκε η σύνδεση μου στο internet από την tellas. θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει καποιος τρόπος να βλέπω με τι ταχύτητα είμαι στο internet γιατί διαπίστωσα πως δεν ειίναι καθόλου σταθερή. Επίσης ενώ κατεβάζω torrent με 100kb/s οταν κατεβάζω κάποιο αρχείο με τον firefox η τον internet explorer η ταχύτητα δε ξεπερνάει τα 40kb/s. ξέρετε γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό?

RTouris
04-12-08, 22:07
Διάβασε λίγο τα υπόλοιπα πολυσέλιδα topics που αναφέρονται στα προβλήματα που αντιμετωπίζει το δίκτυο της Τελλάς. Εάν βρίσκεσαι πάνω από Λάρισα προς Βόρεια Ελλάδα αυτό που βλέπεις εδώ και 3 περίπου μήνες αποτελεί το status quo για την Τελλάς...

gacp
05-12-08, 01:34
ΔΕΝ ήξερες ΔΕΝ ρώταγες ? :hmm:

wireless_surfer
05-12-08, 01:41
Γειά σε όλλους. Πριν δυο μέρες ενεργοποιήθηκε η σύνδεση μου στο internet από την tellas. θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει καποιος τρόπος να βλέπω με τι ταχύτητα είμαι στο internet γιατί διαπίστωσα πως δεν ειίναι καθόλου σταθερή. Επίσης ενώ κατεβάζω torrent με 100kb/s οταν κατεβάζω κάποιο αρχείο με τον firefox η τον internet explorer η ταχύτητα δε ξεπερνάει τα 40kb/s. ξέρετε γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό?

"πίτα" λέγεται

ermis333
05-12-08, 08:15
Γειά σε όλλους. Πριν δυο μέρες ενεργοποιήθηκε η σύνδεση μου στο internet από την tellas. θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει καποιος τρόπος να βλέπω με τι ταχύτητα είμαι στο internet γιατί διαπίστωσα πως δεν ειίναι καθόλου σταθερή. Επίσης ενώ κατεβάζω torrent με 100kb/s οταν κατεβάζω κάποιο αρχείο με τον firefox η τον internet explorer η ταχύτητα δε ξεπερνάει τα 40kb/s. ξέρετε γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό?

Που μένεις;; Κάποιες περιοχές έχουν προβλήματα, αν όμως μένεις σε περιοχή που δεν έχει προβλήματα τότε μπορεί να φταίει κάτι άλλο.

Barracuda
05-12-08, 17:35
ΔΕΝ ήξερες ΔΕΝ ρώταγες ? :hmm:

Κι όμως, ο περισσότερος κόσμος ούτε ξέρει, ούτε ρωτάει, ούτε και ενδιαφέρετε ιδιαίτερα στο κάτω κάτω. Γι' αυτό και οι εταιρείες συμπεριφέρονται με αυτόν τον τρόπο.

@ ADSLgr.com All rights reserved.