PDA

Επιστροφή στο Forum : 2play και 60' προς κινητά δωρεάν (;)



mindcrime
05-12-08, 18:11
Σύμφωνα με το site της forthnet δικαιούμαστε 60' δωρεάν προς κινητά. Τσέκαρα όμως στο στο forthnet.gr/oam τον τρέχοντα λογαριασμό μου και είδα ότι παρόλο που ο χρόνος ομιλίας προς κινητά είναι πολύ μικρός (λιγότερο από 2 λεπτά) έχω ήδη μία κάποια χρέωση. Τελικά έχουμε ή όχι δωρεάν 60 λεπτά; Αυτή η χρέωση πως μπορεί να έχει προκύψει;

ΜΑΙΚ
05-12-08, 18:28
Ο μηνας αρχιζει απο τοτε που γραφει πανω στο λογαριασμο σου παγιο απο ταδε εως ταδε

mindcrime
05-12-08, 18:36
τελικά μου ήρθε διευκρίνηση από την ίδια την forthnet

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε αναφορικά με τις κλήσεις προς κινητά που πραγματοποιείτε στην υπηρεσία Forthnet 2play ότι χρειάζεται 1 ώρα περίπου έως ότου εμφανιστούν ως κλήσεις μηδενικής χρέωσης στο ΟΑΜ. Στο μεσοδιάστημα αυτό οι κλήσεις προς κινητά εμφανίζονται ως κανονικά χρεώσιμες κλήσεις. Παρακαλώ πολύ να κάνετε έναν έλεγχο για να βεβαιωθείτε ότι οι χρεώσεις είναι μηδενικές.



Για οποιαδήποτε διευκρίνηση είμαστε στην διάθεσή σας

@ ADSLgr.com All rights reserved.