PDA

Επιστροφή στο Forum : ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ CS και jetspeed 520



wiseufc
15-11-05, 18:18
Γεια σας πρωτα απ`ολα και συνχαριτιρια για το site σας συγνωμη αν εχω καποια ορθογραφηκα λαθη. Εδω και λιγο καιρο εχω βαλει DSL σπιτι μου συγκεκριμενα οτε 1024 με router jetspeed 520 θελω πρωτα να ρωτησο κατα ποσο υποστιρηζει το jetspeed 520 την γραμμη 1024???? και μετα να μιλησουμε για το προβλημα μου στο counter stike....
το προβλημα μου στο cs ειναι οταν παιζω ξαφνικα κολλαει το cs παγωνει και μου πεταει ενα μηνημα δεξια warning connection problem και μετα απο λιγο με πεταει εξω απο τον server και γραφει server time out τι μπορει να φταει lag εχω κανονικα και σχετικα λιγο...
Λετε να φταει το router γιατι μερικες φορες σερνετε και στο internet ενω στο download ειναι παντα ενταξει. εχετε να προτηνετε κατι και αν ναι παρακαλο στειλτε
αν οντος φτεει το router εχετε να προτηνετε καποιο router καλο για 1024 αν γινετε να μην ειναι και πολυ ακριβο

ευχαριστο που με διαβασατε

nnn
16-11-05, 01:38
Αν διαβάσεις το forum θα δεις ό,τι πολύς κόσμος έχει πρόβλημα με pings και σοβαρό πρόβλημα με Udp κυρίως πακέτα.
Δες το παρακάτω http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=25276

Το 520 πάντως σηκώνει παρπάνω από 1024 μην ανησυχείς.
Μήπως κατεβάζεις με p2p την ώρα που παίζεις ?

Καλώς ήρθες.

wiseufc
16-11-05, 13:08
τι ωρα που παιζω cs δεν κανω κατι αλλο ταυτοχρονα (p2p) το μονο που αφηνω ειναι το msn 7.5 ανοιχτο.
βασικα δανηστικα εχτες ενα router jetspeed520(το ιδιο) απο ενα φιλο μου που δεν το χρεισιμοποιει για να δω αν θα εχω τα ιδια προβληματα εχτες που επαιξα κανα 2ωρο ολα μια χαρα:thumb_dup :thumb_dup θα το δοκιμασο και σημερα πολλες ωρες και βλεπουμε υπαρχει πιθανοτητα να χαλασε το δικο μου στα καλα καθομενα????

Jesakos
16-11-05, 22:37
Και έμενα μου κάνει σιγκεκριμένα αυτό το πρόβλημα όταν παίζω cs.Πιστεύω πως είναι κάπιο κόλλιμα του router..Ίσως αν περάσεις το νέο firmware να μην σου δημιουργήσει πρόβλημα ξανά..!

wiseufc
16-11-05, 22:56
φιλε Jesakos το περασα το καινουργιο firmware αλλα τα ιδια βασικα testara σημερα το αλλο router που γραφω ποιο πανω μου κολησε ως ωρας μια φορα αρα σημενη οτι το προβλημα δεν τελειωσε ακομα ειληκρινα εχω κουραστη με αυτο το ζητημα :evil::evil:

@ ADSLgr.com All rights reserved.