PDA

Επιστροφή στο Forum : voip account



Oav051
08-12-08, 02:04
Καλημερα, ξερει κανεις η υπαρχει καπιος τροπος ωστε να μαθω τα passwords του voip που εχει το netfaster ωστε να αλλαξω router και να εχω external voip συσκευη ?

........Auto merged post: Oav051 πρόσθεσε 0 λεπτά και 45 δευτερόλεπτα αργότερα ........

ευχαριστω :P

theofilos79
09-12-08, 21:06
Καλημερα, ξερει κανεις η υπαρχει καπιος τροπος ωστε να μαθω τα passwords του voip που εχει το netfaster ωστε να αλλαξω router και να εχω external voip συσκευη ?

........Auto merged post: Oav051 πρόσθεσε 0 λεπτά και 45 δευτερόλεπτα αργότερα ........

ευχαριστω :P

κανένα guest μπορεί να είναι. δεν κάνεις ένα κόπο να τους πάρεις τηλέφωνο μήπως και τους πείσεις να στο πουν. δεν ξέρω αν τους έλεγες ότι καταλάθος το άλλαξες και πρέπει να το επαναφέρεις πίσω ξανά, ίσως τότε να στο έδιναν. σκέψου το και αυτό.

ditheo
10-12-08, 11:41
τα account είναι κοινά για όλους. εδώ υπάρχει ένα αρχείο με τις ρυθμίσεις τηλεφωνίας για το fritz , μπορείς να τους βρεις όλους. αλλά πες μου πως θα δρομολογήσεις το δεύτερο κύκλωμα (8/36) να σου το δίνει σε κάποια θύρα του netfaster για να το εκμεταλευτείς και να κάνεις voip την τηλεφωνία σου; μην ξεχνάς πως είναι κλειδωμένο και στην mac address του router σου για να παίρνει συγκεκριμένη IP...

@ ADSLgr.com All rights reserved.