PDA

Επιστροφή στο Forum : Αποστολή email στη hol και "βομβαρδισμός" από αποδεικτικά παραλαβής



guzel
09-12-08, 17:46
εστειλα ενα μαιλ για διακοπη και οτι δεν προκειτε να παρουν ουτε ενα ευρω καθως μου δινουν και νεα παραταση για την διαθεσιμοτητα του δικτυου τους στην περιοχη μου και ετσι εστειλα αιτηση διακοπης... απο εκεινη την στιγμη μου στελνουν ολοι οι υπαλληλοι της χολ... στην εικονα φενονται μεχρι την στιγμη που πηρα to screen ...

ariadgr
09-12-08, 17:48
εστειλα ενα μαιλ για διακοπη και οτι δεν προκειτε να παρουν ουτε ενα ευρω καθως μου δινουν και νεα παραταση για την διαθεσιμοτητα του δικτυου τους στην περιοχη μου και ετσι εστειλα αιτηση διακοπης... απο εκεινη την στιγμη μου στελνουν ολοι οι υπαλληλοι της χολ... στην εικονα φενονται μεχρι την στιγμη που πηρα to screen ...

Προφανώς δεν σου στέλνουν οι υπάλληλοι της hol, αλλά είχες ζητήσει αποδεικτικό παραλαβής, και αυτά λαμβάνεις.

theofilos79
09-12-08, 20:59
Προφανώς δεν σου στέλνουν οι υπάλληλοι της hol, αλλά είχες ζητήσει αποδεικτικό παραλαβής, και αυτά λαμβάνεις.

και εγώ έτσι καταλαβαίνω γιατί βλέπω το read μπροστά από όλα τα μυνήματα.

alt10alt10
09-12-08, 21:50
πως ενεργοποιης το αποδικτικο παραλαβης?

nm96027
10-12-08, 15:11
Το screenshot στο αρχικό post, αφαιρέθηκε γιατί ήταν μερικώς διακριτά ονόματα υπαλλήλων της hellas online (μισά επώνυμα και ολόκληρα τα μικρά ονόματα).

Μπορεί να ανέβει εκ νέου, με πλήρως καλυμένα τα στοιχεία των εργαζόμενων.

@ ADSLgr.com All rights reserved.