PDA

Επιστροφή στο Forum : Tellas και συναγερμός....!!!



costasvk
12-12-08, 14:57
Καλησπέρα σας....

Έχω tellas double play unlimited και θα βάλουμε συναγερμό. Πρέπει να πάρω την tellas ή δεν έχει καμία σχέση???!!!
Το λέω αυτό επειδή ο συναγερμός θα ειδοποιεί διάφορα τηλέφωνα όταν χτυπάει.!!!
Όποιος γνωρίζει ας απαντήσει όσο πιο σύντομα για να ξέρω τις κινήσεις που πρέπει να κάνω.!!!

Ευχαριστώ.!

kbagos
12-12-08, 17:02
Με την Τελλάς δεν θα είσαι ποτέ σίγουρος ότι όταν θα χρειαστεί ο συναγερμός να ειδοποιείσει θα δουλεύει το τηλέφωνο, γιατί στην Τελλάς ως γνωστό δεν λειτουργεί η γραμμή (24/7) συνέχεια αλλά παρουσιάζει απρόβλεπτες διακοπές.
Ξανασκέψου το.

takiskgr
12-12-08, 17:09
Καλησπέρα σας....

Έχω tellas double play unlimited και θα βάλουμε συναγερμό. Πρέπει να πάρω την tellas ή δεν έχει καμία σχέση???!!!
Το λέω αυτό επειδή ο συναγερμός θα ειδοποιεί διάφορα τηλέφωνα όταν χτυπάει.!!!
Όποιος γνωρίζει ας απαντήσει όσο πιο σύντομα για να ξέρω τις κινήσεις που πρέπει να κάνω.!!!

Ευχαριστώ.!

Δεν χρειάζεται να ενημερώσεις την ΤΕΛΛΑΣ!
Απλά φρόντησε να βάλεις φίλτρο στη γραμμή του συναγερμού.

johnvam
12-12-08, 17:32
Δεν χρειάζεται να ενημερώσεις την ΤΕΛΛΑΣ!
Απλά φρόντησε να βάλεις φίλτρο στη γραμμή του συναγερμού.

Και εγώ το μόνο που έκανα ήταν αυτό..!

Mouse Potato
12-12-08, 18:48
Φιλτράκι και καθάρισες... Ελπίζω να μην έχεις προβλήματα με το τηλέφωνο όπως αναφέρθηκε παραπάνω :whistle:

XARAYGH
12-12-08, 23:02
θα διξει οταν θα βαλεις τον συναγερμο....παντως στο κερατσινι και μεχρι τωρα παει μια χαρα η υπηρεσια

nEC
13-12-08, 14:52
έχω συναγερμό και δεν υπάρχει απολύτως κανένα πρόβλημα. η σύνδεσή μου τον τελευταίο χρόνο ζήτημα να έχει διακοπεί 2-3 φορές για λιγο.

costasvk
13-12-08, 20:48
Σας ευχαριστώ όλους παιδιά....

Το τηλέφωνο έχει να διακοπεί πάνω απο ένα χρόνο.....φτου,φτου,φτου.!!!
Πάντως ο φίλος XARAYGH δεν έχει προβλήματα και αφτό με ηρεμεί κάπως μιας και είμαι Δραπετσώνα εγώ.!!!

Αντε να δούμε..!!!

@ ADSLgr.com All rights reserved.