PDA

Επιστροφή στο Forum : μπαινει κανεις στα management tools???



Dsltech
12-12-08, 19:16
ρε παιδια μηπως η hol εχει χασει την μπαλα??
Τον τελευταιο καιρο απο 14000Κbps που επιανα εχω παει στα 9500 και ολο κατεβαινω.
Ακομα οταν περνω τηλεφωνο κανει 1 λεπτο να φερει σημα.
Δεν με πειραζει ειπα λοιπον να δηλωσω και εγω μια βλαβη στο management tools μιας και απο το τηλεφωνο ο καθενας λεει το μακρι του και το κοντο του. Την εχω ανοιξει τη βλαβη που λετε εδω και 2 βδομαδες και δεν εχω παρει καμια απαντηση. Σαν να μην φτανει αυτο την τελευταια βδομαδα προσπαθω ματαια να μπω στο management tools αλλα τιποτα οταν κανω login κανει συνεχεια reload η οθονη του browser σε ολους τους browsers(safari,firefox,ie7,chrome) και απο διαφορετικους υπολογιστες. Λετε να δοκιμασω το τηλεφωνο η θα μου σπασουν τα νευρα??

dikal
12-12-08, 19:24
Τα management tools λειτουργούν κανονικά (με τις επιλογές που έχουν απομείνει).

lsavvaid
12-12-08, 23:25
Εγώ μια φορά που μπήκα και έγραψα ότι θέλω άλλο ρούτερ γιατί αυτό που είχα κολλάει με πήραν τηλέφωνο σε μισή ώρα και είπαν ότι θα στείλουν άλλο.

Αν και λίγο άσχετο παραδέχτηκαν όταν συνομίλησα (όχι με αυτούς στην τεχνική εξυπηρέτηση) ότι το netfaster δεν τα πάει καλά με την ζέστη κάτι που το διαπίστωσα το καλοκαίρι. Είναι ο λόγος που πολλοί αναρωτιούνται γιατί κολλάει και χάνει κάποιες φορές την σύνδεση με τον υπολογιστή. Κάτι ξέρουν και μερικά ξαδέρφια του τα λανσάρουν με ανεμιστήρα. Τζάμπα το άλλαξα γιατί το καλοκαίρι θα κάνω πατέντα.

Σόρυ για το off topic

Es_PagAn
13-12-08, 03:42
Αντί να δίνεις για login name το <userid>@hol.gr δοκίμασε με σκέτο <userid>. Έκανε και σε μένα το ίδιο, αλλά με αυτό τον τρόπο μπαίνει.

@ ADSLgr.com All rights reserved.