PDA

Επιστροφή στο Forum : Καμένο λαμπάκι στο Speedtouch;



thanar
17-12-08, 21:36
Θα ήθελα να ρωτήσω αν το γεγονός πως δεν έχω δει ΠΟΤΕ το λαμπάκι του VOICE να ανάβει σε οποιοδήποτε χρώμα στο Speedtouch που μου παρείχε η Cyta θα πρέπει να με ανησυχεί ή όχι.

Η τηλεφωνία και το internet την ίδια στιγμή λειτουργούν κανονικά. Τα υπόλοιπα λαμπάκια, πρασινίζουν/κοκκινίζουν/αναβοσβήνουν κανονικά.

Δεν θα με απασχολούσε καθόλου το θέμα, αλλά είπα να ρωτήσω μια και μέλος του forum σε άλλο thread αναφέρει πως το λαμπάκι του "VOICE" ήταν κόκκινο, αντί για πράσινο.

Ευχαριστώ.

CytaRep1
18-12-08, 18:17
Θα ήθελα να ρωτήσω αν το γεγονός πως δεν έχω δει ΠΟΤΕ το λαμπάκι του VOICE να ανάβει σε οποιοδήποτε χρώμα στο Speedtouch που μου παρείχε η Cyta θα πρέπει να με ανησυχεί ή όχι.

Η τηλεφωνία και το internet την ίδια στιγμή λειτουργούν κανονικά. Τα υπόλοιπα λαμπάκια, πρασινίζουν/κοκκινίζουν/αναβοσβήνουν κανονικά.

Δεν θα με απασχολούσε καθόλου το θέμα, αλλά είπα να ρωτήσω μια και μέλος του forum σε άλλο thread αναφέρει πως το λαμπάκι του "VOICE" ήταν κόκκινο, αντί για πράσινο.

Ευχαριστώ.


Αγαπητέ,

Για Τεχνικά θέματα μπορείτε να απευθυνθείτε στο τμήμα Τεχνικής Υποστήριξης της Cyta στο 13811.

Ευχαριστούμε πολύ.

asfalis
24-11-09, 12:11
Τι αποφάνθηκε τελικά το support center της Cyta;
Ήταν καμένο το λαμπάκι;

ZhenXlogic
24-11-09, 17:26
Ενημερωτικα

Το Voice Αναβει οταν υπαρχουν 2 VoIP Line Register (2 γραμμες τηλεφωνου 2 νουμερα), με 1 VoIP Line Register (1 γραμμη τηλεφωνου 1 νουμερο) το Voice ειναι OFF. ;)

@ ADSLgr.com All rights reserved.