PDA

Επιστροφή στο Forum : tellas...... μακρια



kriti
19-12-08, 17:56
Γυριζουν τους δρομους και χτυπανε κουδουνια υπαληλοι της με σκοπο να εξαπατησουν τον κοσμο για να πιασουν πελατες
Σημερα εδιωξα αφου τους ακουσα πρωτα δυο απο αυτους, το τι ψεματα ελεγαν δεν φανταζεστε και μετα που του ειπα οτι θα τους κανω μυνηση για απατη ετρεχαν να φυγουν
Επιτελους ελεος με τα λαμογια

alex24
19-12-08, 18:08
Ρε παιδες επιασαν θυμα κ εναν φιλο μου εχει στειλει αιτηση ακυρωσης πριν παει η αιτηση σε αυτους ειναι οκ η οχι?

Mouse Potato
20-12-08, 19:20
Προφανώς αυτοί θα ήταν εξωτερικοί συνεργάτες...

xmperop1
20-12-08, 20:59
Παλιά ιστορία δίχως τέλος.:down:

sakis78
22-12-08, 13:46
Είμαι συνδρομητής της HOL στην Καλαμαριά, Θεσσαλονίκη. Από την στιγμή που έκανα αίτηση μου έστειλαν τον εξοπλισμό σε 5 ημέρες και με σύνδεσαν σε 19 ημέρες. Δεν έχω αποσυνδέσεις και η τηλεφωνία δουλεύει άψογα.

Στην Tellas απλά σου λέω μην πας. Είχα κάνει αίτηση 26/06/08 στην Tellas με δώρο το περίφημο laptop που διαφήμιζε, και μετά από 4 μήνες δεν με είχαν συνδέσει λέγοντας διακαιλογίς φταίει ο ΟΤΕ και δεν υπάρχουν πόρτες. Ψέμα στο ψέμα, γιατί μόλις διέκοψα την αίτηση στην Tellas στις 28/10/08, έκανα αίτηση στην HOL και με συνδέσαν κατευθείαν.Ούτε πόρτες ψάχνανε, ούτε ο ΟΤΕ τους δημιούργησε πρόβλημα. Η τιμή που δίνει(19,90/μήνα) τώρα η Tellas να έχεις υπ'οψιν είναι για 6 μήνες.Μετά πληρώνεις κανονικά (39.90/μήνα).Από εξυπηρέτηση πελατών η Tellas είναι απαράδεκτη. Θα περιμένεις 7-10 λεπτά για να σου μιλήσει κάποιος και εάν είσαι τυχερός θα μιλήσεις στα 4 λεπτά. Στη ΗΟL δεν περίμενα ποτέ πάνω από 2 λεπτά.Στην Tellas se "γράφουν" εκεί που ξέρεις για τα αιτήματα και τα πορβλήματα που έχει το δικτυό σου ενώ στην HOL την ίδια ημέρα σε παίρνουν τηλέφωνο και σου λύνουν το πρόβλημα όσο πιο γρήγορα μπορούν. Να φανταστείς στην Tellas για να διαβάσουν ένα fax που θα στείλεις χρειάζονται 3 ημέρες (στην HOL την ίδια ημέρα), ενώ για να καταχωρήσουν την αίτηση στην Tellas μέσω ταχυδρομείου στην περιπτωσή μου χρειάστηκαν 1 μήνα (ενώ η HOL 3 ημέρες).

@ ADSLgr.com All rights reserved.