PDA

Επιστροφή στο Forum : Που ‘ναι τα splitters ? Οεοε που ‘ναι τα



not_anonymous
03-11-03, 00:16
Ρε παίδες, αν ξέρει κανείς από πού μπορώ να πάρω ένα splitter (Annex B) ας μου το πεί γιατί έφαγα όλο τον κόσμο και δε βρίσκω πουθενά. Την Παρασκευή βγήκα να ψάξω, πήγα στο πOTESHOP στο Μαρούσι που είναι κοντά στη δουλειά και μου είπαν από βδομάδα (επίσης μου είπαν και μια τιμή γύρω στα 30 € - τι λέγανε στο 134 για 12 ;;;). Μετά την δουλειά κατέβηκα Στουρνάρη και ρώτησα όλα τα μαγαζιά αλλά τζίφος. (Ο υπάλληλος του Πλαισίου μάλιστα νόμιζε ότι ζητούσα router ...). Και στο MGManager από Τετάρτη μου είπαν.

Help anyone ???

not_anonymous
03-11-03, 00:29
Α ξέχασα να πώ ότι λόγο δουλειάς βρέθηκα στο Βόλο το Σάββατο και πήγα μια βόλτα στο OTESHOP του Βόλου μπας και ... Και η απάντηση που πήρα ήταν "εεε, δεν είναι κανένας εδώ πέρα ..."

JediMasterMANIAC
03-11-03, 01:11
μαλλον ο μονος τροπος ειναι να το παραγγειλεις :P

not_anonymous
03-11-03, 15:55
Τι να παραγγείλω ; Εγώ το θέλω ΧΘΕΣ !!! :evil: :evil:

Dimitris
03-11-03, 16:20
Κι εγώ έψαχνα και δεν έβρισκα. Παρήγγειλα από το RAMshop την Παρασκευή κι ελπίζω να τα φέρουν σήμερα. Η τιμή 14 ευρώ με ΦΠΑ μου είπαν. Μάρκα Zyxel.

Poetic-Justice
03-11-03, 19:57
Φίλε not_anonymous συγχώρεσέ με αλλά δεν θυμάμαι το annex b αν είναι splitter για ISDN ή PSTN γραμμή,πάντως εγώ για PSTN γραμμή πήρα splitter απο κατάστημα του οτε στο αιγαλεω στη ιερα οδο,10 ευρώ αν θυμάμαι καλά.στο oteshop στην Λ.Αλεξάνδρας που είχα ρωτήσει μου απαντησαν «τι δουλειά εχουμε εμείς με splitter νεαρέ μου, σε καποιο καταστημα του οτε 8α βρεις οχι εδω» :o :o
Κοιταξέ το λοιπόν και στα καταστηματα του οτε (και στο συγκεκριμενο στο αιγαλεω αν μπορεις).Στο πλαισιο ειναι που τράβαγα και γω τα μαλλια μου,γιατι μολις τον ρωτησα μου πε οτι εχουν, γεματος χαρα εγω περιμενα να το δω και μου δειχνει και μενα ενα router-modem :o , γελασα διακριτικα οσο μπορουσα και του εξηγησα τι εννουσα αλλα απ οτι φαινεται και απ την περιπτωση σου μαλλον το ξεχασε κιολας η έπεσες σε αλλο φρουτο.Ελπιζω να βρεις το γρηγοροτερο δυνατον cause i know the feeling.

not_anonymous
03-11-03, 20:03
@Dimitris
Εμένα πάντως στο RAM SHOP μου είπαν ότι ούτε έχουν ούτε φέρνουν. Το MGManager πάντως φέρνει, αλλά μου είπαν από Τετάρτη ...

@Poetic-Justice
Χμμμ βασικά Annex B είναι ISDN αλλά θα περάσω και από το CITY μπας και βρώ. Thanx for the info :D

JediMasterMANIAC
03-11-03, 22:34
Φίλε not_anonymous συγχώρεσέ με αλλά δεν θυμάμαι το annex b αν είναι splitter για ISDN ή PSTN γραμμή,πάντως εγώ για PSTN γραμμή πήρα splitter απο κατάστημα του οτε στο αιγαλεω στη ιερα οδο,10 ευρώ αν θυμάμαι καλά.στο oteshop στην Λ.Αλεξάνδρας που είχα ρωτήσει μου απαντησαν «τι δουλειά εχουμε εμείς με splitter νεαρέ μου, σε καποιο καταστημα του οτε 8α βρεις οχι εδω» :o :o
Κοιταξέ το λοιπόν και στα καταστηματα του οτε (και στο συγκεκριμενο στο αιγαλεω αν μπορεις).Στο πλαισιο ειναι που τράβαγα και γω τα μαλλια μου,γιατι μολις τον ρωτησα μου πε οτι εχουν, γεματος χαρα εγω περιμενα να το δω και μου δειχνει και μενα ενα router-modem :o , γελασα διακριτικα οσο μπορουσα και του εξηγησα τι εννουσα αλλα απ οτι φαινεται και απ την περιπτωση σου μαλλον το ξεχασε κιολας η έπεσες σε αλλο φρουτο.Ελπιζω να βρεις το γρηγοροτερο δυνατον cause i know the feeling.τι μου λες εγω οταν τους ζητησα το σπλιττερ μου νομιζαν οτι τους ελεγα για splitter οθονης!

@ ADSLgr.com All rights reserved.