PDA

Επιστροφή στο Forum : Χαμενες εισερχομενες κλησεις



AV4
29-12-08, 14:55
εδω και 5-6 ημερες εχω πολλες χαμενες εισερχομενες κλησεις ενω αυτος που καλει
ακουει να καλει κανονικα το τηλεφωνο και να μην το σηκωνει κανεις εγω ΔΕΝ ΑΚΟΥΩ ΤΙΠΟΤΑ....σε κανενα απο τα δυο τηλεφωνα ....εφτασα συμφωνα και με τα στατιστικα
της cyta απο το μενου του router να εχω 96 επιτυχημενες εισερχομενες κλησεις
και 37 αποτυχιες τεραστιο ποσοστο.... εγω κανω κλησεις κανονικα και δεν εχω κανενα
προβλημα στις εξερχομενες.....:((((

celekas
30-12-08, 11:20
Το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ και με τις δύο συνδέσεις που έχω κάνει, καθημερινά "χάνονται" εισερχόμενες κλήσεις. Το πρόβλημα είναι ότι εγώ από την πρώτη μέρα ενεργοποίησης έχω αυτά τα προβλήματα.

AV4
30-12-08, 16:30
Το προβλημα μου τελικα ηταν απο την αρχη 12 μερες συνολικα απλα δεν το ηξερα......
με το service βεβαια ακρη δεν βγαζω......

CytaRep1
13-01-09, 11:30
εδω και 5-6 ημερες εχω πολλες χαμενες εισερχομενες κλησεις ενω αυτος που καλει
ακουει να καλει κανονικα το τηλεφωνο και να μην το σηκωνει κανεις εγω ΔΕΝ ΑΚΟΥΩ ΤΙΠΟΤΑ....σε κανενα απο τα δυο τηλεφωνα ....εφτασα συμφωνα και με τα στατιστικα
της cyta απο το μενου του router να εχω 96 επιτυχημενες εισερχομενες κλησεις
και 37 αποτυχιες τεραστιο ποσοστο.... εγω κανω κλησεις κανονικα και δεν εχω κανενα
προβλημα στις εξερχομενες.....:((((


« Αγαπητέ συνδρομητή, για την καλύτερη εξυπηρέτησή σας και για να μας βοηθήσετε να αντιμετωπίσουμε το πρόβλημα, παρακαλούμε να απευθυνθείτε στο Τμήμα Τεχνικής Υποστήριξης της Cyta στο 13811, δίνοντας τα στοιχεία σας και πλήρη περιγραφή του προβλήματος ώστε να το διερευνήσουμε.

Είμαστε πάντα στη διάθεσή σας».

kokisbox
13-01-09, 13:41
« Αγαπητέ συνδρομητή, για την καλύτερη εξυπηρέτησή σας και για να μας βοηθήσετε να αντιμετωπίσουμε το πρόβλημα, παρακαλούμε να απευθυνθείτε στο Τμήμα Τεχνικής Υποστήριξης της Cyta στο 13811, δίνοντας τα στοιχεία σας και πλήρη περιγραφή του προβλήματος ώστε να το διερευνήσουμε.

Είμαστε πάντα στη διάθεσή σας».
Αγαπητοί Κύριοι,
εγώ που έχω το ίδιο πρόβλημα επικοινωνώ καθημερινά με τα τμήματά σας εδώ και 20 ημέρες και δεν έχει βρεθεί καμία λύση!!! Καθημερινά τηλέφωνα μαζί τους, πολλές ώρες ερωτοαπαντήσεων και αποτέλεσμα μηδέν! Τα προβλήματα πολλά και δεν υπάρχει λύση σε κανένα!

ergotelis
19-01-09, 22:28
Καλησπέρα, έβαλα και εγώ Cyta, όμως χάνονται και σε μένα εισερχόμενες κλήσεις. Συγκεκριμένα σε αυτόν που με παίρνει ακούγεται ότι χτυπάει αλλα εγώ δεν ακούω τίποτα. Από το κινητό μου, όταν καλώ, χτυπάει κανονικά τις περισσότερες φορές. Όταν δε χτυπά παρατήρησα ότι αναβοσβήνει το λαμπάκι του line2 στις γραμμές voip.

@ ADSLgr.com All rights reserved.