PDA

Επιστροφή στο Forum : Conxx 24mbps, να το τολμησω??



Vasilis32
02-01-09, 12:34
Χρονια Πολλα και Καλη Χρονια!!

Σας παραθετω τα στοιχεια της γραμμης μου, τωρα εχω vodafone 1mb και θελω να παω σε connx μιας και ειναι πιο φθηνος. Σκεφτομαι για 8mb αλλα αν ειναι καλη η γραμμη δεν λεω οχι και για 24αρα. Αλλα επειδη δεν εχω τις γνωσεις θα ηθελα την δικη σας βοηθεια. Οριστε και τα χαρακτηριστικα.

VirusSnake
02-01-09, 12:46
μια χαρα εισαι αν βαλεις 24 τα 16-18 τα εχεις σιγουρα

blugosi
02-01-09, 12:52
Χρονια Πολλα και Καλη Χρονια!!

Σας παραθετω τα στοιχεια της γραμμης μου, τωρα εχω vodafone 1mb και θελω να παω σε connx μιας και ειναι πιο φθηνος. Σκεφτομαι για 8mb αλλα αν ειναι καλη η γραμμη δεν λεω οχι και για 24αρα. Αλλα επειδη δεν εχω τις γνωσεις θα ηθελα την δικη σας βοηθεια. Οριστε και τα χαρακτηριστικα.

Πάς για 20 ΜΒΙΤ αν δεν έχεις κανένα περίεργο θόρυβο....
Προχώρα το...

Vasilis32
02-01-09, 13:04
Μια χαρα!! Αν μιλαμε για τετοιες ταχυτητες. Επειδη τον τελευταιο καιρο ανταλλαζω καποια βιντεο (κανω βιντεο για γαμους-βαπτισεις) με ενα συναδλεφο μου μεσω rapishare.
Τωρα κατεβαζω με 105Kb/s, με 18αρα ταχυτητα στο περιπου με ποσο θα κατεβαζω?? Ειμαι premium user στο rapidshare.

Chris_Nik
02-01-09, 13:12
Μια χαρα εισαι..... Θα τα καταβαζεις σιγουρα με 1,6ΜΒ/s.......

Vasilis32
02-01-09, 13:17
Και κατι τελευταιο μιας και καλυφθηκα πληρως (σας ευχαριστω ολους!!) τωρα ειμαι στη vodafone, για να παω σε conxx πρεπει πρωτα να παω voda να κανω καταργηση γραμμης?? Ή παω με την μια στον ΟΤΕ και το κανονιζουν αυτοι. Ηδη εχω κλεισει χρονο στη voda και δεν δεσμευομαι απο καποια ημερομηνια.

Σας ευχαριστω πολυ για την βοηθεια σας!!

@ ADSLgr.com All rights reserved.