PDA

Επιστροφή στο Forum : Μεγαλο problem



nasosMA
07-01-09, 18:27
Εδώ και 5 μήνες έχω μείνει χωρίς ΊΝΤΕΡΝΕΤ διότι κάνοντας εγγραφή δεν άλλαξαν τα καλώδια κατά λάθος (λένε) στο αστικό κεντρο επισης μου λενε οτι δεν μπορω να πάω σε άλλον πάροχο an δεν λυθει το προβλημμα .Ισχύει κάτι τέτοιο?Ρώτησα και αλλες εταιρείες και μου ειπαν μονο στον ΟΤΕ μπορω να πάω.:evil::evil::evil:TI NA KANΩ?

thanoolhs
07-01-09, 19:06
να κανεις μια καταγγελια και να πεις τι απαιτεισ απο αυτους!!!!!
5 μηνες χωρισ net????
αιτηση στην forthnet εκανες και εγινε τ παραπανω??

crssv
07-01-09, 20:35
Λεωφ. Κηφισίας 60, 151 25 Μαρούσι
φαξ 210 610 5049
katanalotes@eett.gr

για περισσότερες λεπτομέρειες δες
http://www.eett.gr/nopencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/

είναι αρμόδιοι, αλλά αργοί. Γι' αυτό πίεσέ τους. Δώσε τους όλα τα στοιχεία. Θα βρεις άκρη, που επιβάλλεται αν για το χρονικό διάστημα αυτό πληρώνεις συνδρομή internet.

Εγώ με αυτό τον τρόπο αμφισβήτησα χρέωση για τηλέφωνα από πάροχο σταθερής τηλεφωνίας, λόγω μη ειδοποίησής μου από την εταιρεία για την έναρξη της υπηρεσίας. Το παραδέχθηκαν αφού κοινοποίησα την καταγγελία στην EETT. Κάποια στιγμή, όταν λύθηκε το πρόβλημα με πήραν τηλέφωνο από την ΕΕΤΤ.

nasosMA
07-01-09, 21:32
Λεωφ. Κηφισίας 60, 151 25 Μαρούσι
φαξ 210 610 5049
katanalotes@eett.gr

για περισσότερες λεπτομέρειες δες
http://www.eett.gr/nopencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/

είναι αρμόδιοι, αλλά αργοί. Γι' αυτό πίεσέ τους. Δώσε τους όλα τα στοιχεία. Θα βρεις άκρη, που επιβάλλεται αν για το χρονικό διάστημα αυτό πληρώνεις συνδρομή internet.

Εγώ με αυτό τον τρόπο αμφισβήτησα χρέωση για τηλέφωνα από πάροχο σταθερής τηλεφωνίας, λόγω μη ειδοποίησής μου από την εταιρεία για την έναρξη της υπηρεσίας. Το παραδέχθηκαν αφού κοινοποίησα την καταγγελία στην EETT. Κάποια στιγμή, όταν λύθηκε το πρόβλημα με πήραν τηλέφωνο από την ΕΕΤΤ.

Eλπιζω να μ βοηθησουν. Ευχαριστώ.;););)

nnik
07-01-09, 21:35
5 μήνες χωρίς internet;!!!!!!!
Μάλλον έλαβαν το μήνυμα ότι τελικά δεν το χρειάζεσαι.

hel
08-01-09, 11:51
Εδώ και 5 μήνες έχω μείνει χωρίς ΊΝΤΕΡΝΕΤ διότι κάνοντας εγγραφή δεν άλλαξαν τα καλώδια κατά λάθος (λένε) στο αστικό κεντρο επισης μου λενε οτι δεν μπορω να πάω σε άλλον πάροχο an δεν λυθει το προβλημμα .Ισχύει κάτι τέτοιο?Ρώτησα και αλλες εταιρείες και μου ειπαν μονο στον ΟΤΕ μπορω να πάω.:evil::evil::evil:TI NA KANΩ?

Σου είπαν ότι φταίει ο ΟΤΕ;
Με ΕΕΤΤ να μιλήσεις.

x_user
09-01-09, 02:00
εάν τα κατάφερες να περάσεις 5 μήνες χωρίς internet, τότε μάλλον δεν το χρειάζεσαι...

:p

@ ADSLgr.com All rights reserved.