PDA

Επιστροφή στο Forum : ΤΕΛΛΑΣ ADSL 5,85 KB/s (με φωτογραφιες)



peter_de
13-01-09, 02:00
ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ 1000000000 ΛΕΞΕΙΣ.......

aquaman
13-01-09, 04:47
Για κλάματα :(

Lagman
13-01-09, 13:58
όντως είναι για κλάματα , να ρωτήσω κάτι αστείο ; τις φωτογραφίες με τι φωτογραφική μηχανή τις έβγαλες ;

cyber_fiber
17-01-09, 02:39
ρε παιδιά, ΕΛΕΟΣ!!!! τι είναι αυτά? ποστάρεις download από το hotmail? μπες εδώ http://www.apple.com/quicktime/download/ και τραβα ένα screenshot;)

takiskgr
23-01-09, 18:43
με 5.85 που κατεβάσεις έχεις σχεδόν τη διπλάσια ταχύτητα απο εμένα που κατεβαζα με 3.85kb/sec από nvidia κιολας!
Το είχα ποστάρει κι εγώ με screenshots αλλά μου κλειδώσανε το θέμα. Μάλλον κάποιους θα πείραξε

peter_de
02-04-09, 01:42
όντως είναι για κλάματα , να ρωτήσω κάτι αστείο ; τις φωτογραφίες με τι φωτογραφική μηχανή τις έβγαλες ;

με το screenshot tou Freecommander (www.freecommander.com)
ειναι filemanager με τρομερες δυνατοτητες. δοκιμαστε το.
Yπαρχει και σε portable (w/o installation)

........Auto merged post: peter_de πρόσθεσε 5 λεπτά και 27 δευτερόλεπτα αργότερα ........


ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ 1000000000 ΛΕΞΕΙΣ.......



Τα πράγματα φτιάξανε. Από τέλος Φεβρ. οι ταχύτητες είναι 500-600 ΚΒ/s μετρημένα στο yahoo mail

paspro
02-04-09, 02:14
ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ 1000000000 ΛΕΞΕΙΣ.......

Η λύση που προτείνει η Τελλάς σε αυτές τις περιπτώσεις είναι απλή: φορμάρισμα του δίσκου και επανεγκατάσταση των Windows! :p

Dr-PsychoGR
03-04-09, 08:36
Την ταχύτητα επηρεάζει και το o Ιντερετ Explorer.
Χρησιμοποιήστε ξεχωριστό download manager παιδιά!.

Και εγώ είχα παλιά το πρόβλημα.. ασε ασε... :lol: :lol:

geovision
03-04-09, 09:34
Ρε παιδιά συγνώμη αλλά τι θέματα ανοίγετε. Έλεος ρε γαμώτο με τον κάθε έναν που για 1000000 διαφορετικούς λόγους μπορεί να έχει προβληματική πρόσβαση στο ιντερνετ. Και από κάτω οι υπόλοιποι να κλαίνε και να οδύρονται να καταριόνται και να λένε ότι θέλουν. Έλεος μωρέ!

Parazaar
04-04-09, 00:46
πεστα ρε geovision ΕΛΕΟΣ!!!!!!

boymanos
04-04-09, 15:21
Ρε παιδιά συγνώμη αλλά τι θέματα ανοίγετε. Έλεος ρε γαμώτο με τον κάθε έναν που για 1000000 διαφορετικούς λόγους μπορεί να έχει προβληματική πρόσβαση στο ιντερνετ. Και από κάτω οι υπόλοιποι να κλαίνε και να οδύρονται να καταριόνται και να λένε ότι θέλουν. Έλεος μωρέ!

και με τι θελεις να ασχοληθει ο κοσμος?οταν ανοιγει το pc του και θελει ενα λεπτο να ανοιξει μια σελιδα δεν θα αγανακτησει?τι θελεις να λεει οτι η διαφημηση που εβγαλε σημερα η τελλας ειναι ωραια?αν σου αρεσουν αυτα πληρωνε τοτε και μη μιλας.εμεις τα ποναμε τα λεφτα και δεν μας αρεσουν ορισμενοι να μας κοροιδευουν.και αν εχουν προβλημα να μας το πουν να φυγουμε.το προβλημα δυστηχως το εχει η τελλας τελικα.

geovision
04-04-09, 15:53
και με τι θελεις να ασχοληθει ο κοσμος?οταν ανοιγει το pc του και θελει ενα λεπτο να ανοιξει μια σελιδα δεν θα αγανακτησει?τι θελεις να λεει οτι η διαφημηση που εβγαλε σημερα η τελλας ειναι ωραια?αν σου αρεσουν αυτα πληρωνε τοτε και μη μιλας.εμεις τα ποναμε τα λεφτα και δεν μας αρεσουν ορισμενοι να μας κοροιδευουν.και αν εχουν προβλημα να μας το πουν να φυγουμε.το προβλημα δυστηχως το εχει η τελλας τελικα.


Εγώ λέω να ανοίξει ένα topic "οι πικραμένοι" και ας τα λένε όσοι εχουν προβλήματα με την ΤΕΛΛΑΣ και όχι μόνο!

liaguras
21-04-09, 03:13
ρε παιδιά, ΕΛΕΟΣ!!!! τι είναι αυτά? ποστάρεις download από το hotmail? μπες εδώ http://www.apple.com/quicktime/download/ και τραβα ένα screenshot;)

αυτο ηθελα να πω και εγω.ελεος ετσι βγαζουν τις εταιριες σκαρτες

@ ADSLgr.com All rights reserved.