PDA

Επιστροφή στο Forum : Mετά το diodos τι?



yiannakos
13-01-09, 04:13
Καλή χρονιά σε όλους!
Σε δυο μήνες μου λήγει ο λογαριασμός στο OnDSL kit student line S1 όπως γράφει μέσα στο web selfcare της otenet. (Eπίσης έχω αποφοιτήσει εδω και αρκετά χρόνια).
Έχει κανείς παρόμοια εμπειρία, θα μου κάνουν κάποια επέκταση,
σε καλή τιμή (τώρα πληρώνω μόνο 11,90 το μήνα στο S1- 2 mbps )
έστω για να με κρατήσουν σαν πελάτη, προφανώς στο connex,
αφού δεν υπάρχει πια το OnDSL kit, ή διακόπτεται οριστικά σύνδεση και πρέπει μόνος μου να βρω κάτι άλλο?

030366
13-01-09, 04:17
Θα πρέπει να προσκομίσεις δικαιολογητικά, ίσως όχι όλα, αλλά βεβαίωση σπουδών σίγουρα.

hel
13-01-09, 11:04
Καλή χρονιά σε όλους!
Σε δυο μήνες μου λήγει ο λογαριασμός στο OnDSL kit student line S1 όπως γράφει μέσα στο web selfcare της otenet. (Eπίσης έχω αποφοιτήσει εδω και αρκετά χρόνια).
Έχει κανείς παρόμοια εμπειρία, θα μου κάνουν κάποια επέκταση,
σε καλή τιμή (τώρα πληρώνω μόνο 11,90 το μήνα στο S1- 2 mbps )
έστω για να με κρατήσουν σαν πελάτη, προφανώς στο connex,
αφού δεν υπάρχει πια το OnDSL kit, ή διακόπτεται οριστικά σύνδεση και πρέπει μόνος μου να βρω κάτι άλλο?

Είναι n+1 για τα χρόνια σπουδών, οπότε δεν μπορούν να σου δώσουν άλλο Δίοδος.
Μάλλον σε εναλλακτικό να κοιτάξεις αν δεν θες να πληρώνεις πολλά. Σε ποια περιοχή είσαι;

yiannakos
13-01-09, 17:26
Θα πρέπει να προσκομίσεις δικαιολογητικά, ίσως όχι όλα, αλλά βεβαίωση σπουδών σίγουρα.
!!! :rtfm: :hmm:

........Auto merged post: yiannakos πρόσθεσε 6 λεπτά και 39 δευτερόλεπτα αργότερα ........


Είναι n+1 για τα χρόνια σπουδών, οπότε δεν μπορούν να σου δώσουν άλλο Δίοδος.
Μάλλον σε εναλλακτικό να κοιτάξεις αν δεν θες να πληρώνεις πολλά. Σε ποια περιοχή είσαι;
Κοίτα, ρωτάω γιατί και οταν έληξε το φοιτητικό δικαίωμα, πριν 2 χρόνια, έκαναν σιωπηρή συνέχιση της σύνδεσης,χωρίς να ρωτήσουν τίποτα, για άλλα 2 χρόνια, και με αναβάθμιση στα 2 mbps και στο ίδιο πάγιο!:whistle:
Γι' αυτό λέω μην τυχόν θελήσουν και τώρα να παρατείνουν τη σύνδεση,έστω και σαν νέα,με connex σε καμιά καλή τιμή.;)
Αυτή τη στιγμή πόσο έχει το connex στα 2 mbps?

ariadgr
13-01-09, 19:23
Αυτή τη στιγμή πόσο έχει το connex στα 2 mbps?

www.oteshop.gr

@ ADSLgr.com All rights reserved.