PDA

Επιστροφή στο Forum : Ψηφιακές "ευκολίες"



V_S
13-01-09, 18:54
Εχω βάλει πρόσφατα HOL double play και παρατηρω οτι

- πολλές φορές όταν η γραμμή είναι κατειλημμένη και καλεί τρίτος τότε ο τρίτος δεν ακούει το ήχο της κατειλημμένης γραμμής αλλα της μη κατειλημμένης (με συνέπεια να θεωρεί οτι δεν είναι κανείς στο σπίτι)
Πήρα τηλέφωνο στο help desk και μου είπαν οτι αυτό το feature είναι ψηφιακή ευκολία και οτι μπορώ να την καταργήσω αν θέλω (μου έδωσε το *??# αλλά δεν το θυμαμαι). Φυσικά εγώ ρώτησα τι προσφέρει αυτή η ευκολία αλλα δεν πήρα απάντηση.
Δυστυχώς όμως μετά τη απενεργοποίηση παρατηρώ ότι το πρόβλημα εξακολουθεί να υπαρχει. Μήπως φταίει κάτι άλλο?

- πολλές φορές καλώ σε κινητά αλλά παίρνω το μήνυμα οτι "δεν μπορώ να συνδεθώ" (όταν μετά όμως καλώ από το κινητό συνδέομαι !!!). Τις πταίει?

emeliss
13-01-09, 21:02
Αναμονή κλήσεων. Δεν χάνετε πλέον κλήσεις όταν η τηλεφωνική σας γραμμή είναι απασχολημένη καθώς το τηλέφωνο σας σας ειδοποιεί, όταν κάποιος άλλος σας καλεί. Δυνατότητα ενεργοποίησης πληκτρολογώντας *43# και απενεργοποίηση πληκτρολογώντας #43#

Κατά την ενεργοποίηση / απενεργοποίηση των υπηρεσιών ακούτε μήνυμα επιβεβαίωσης ότι το αίτημα του πραγματοποιήθηκε (σε αντίθετη περίπτωση λαμβάνετε μήνυμα σφάλματος)


Δεν σου κάνει κάποιο ήχο στο ακουστικό όταν καλεί ο τρίτος;

@ ADSLgr.com All rights reserved.