PDA

Επιστροφή στο Forum : Δεν πάει άλλο...



ArChEaN
30-11-05, 00:28
Είμαι χωρίς ADSL από την Δευτέρα το πρωί για άγνωστους μέχρι στιγμής λόγους. Η γραμμή δεν συγχρονίζει κάν και συμπεριφέρεται σαν να μην υπάρχει καθόλου. Ενώ έχει ήδη ξαναπαρουσιαστεί το ίδιο πρόβλημα και φτιαχτεί σε λιγότερο από 2 ώρες, δεν συμβαίνει το ίδιο και αυτή τη φορά, αφού σε λίγο θα μπω στην τρίτη μέρα χωρίς Internet. Mονολότι έχω κάνει 15 τηλέφωνήματα στο 121 δεν υπάρχει ένας άνθρωπος να μου δώσει μια απάντηση. :mad::evil:

Γι'αυτό ρωτάω εδώ, σαν ύστατη λύση. Υπάρχει κάνας χριστιανός που να γνωρίζει, να μου δώσει ένα τηλέφωνο για να μπορέσω να μιλήσω με έναν τεχνικό ΑΜΕΣΑ αύριο το πρωϊ, ώστε να αποκατασταθεί το πρόβλημα; Αν όχι, γνωρίζει κανείς πόσες μέρες πρέπει να περάσουν για να ζητήσω διακοπή της σύνδεσης και να δικαιούμε επιστροφή παγίου ώστε να πάω σε άλλη εταιρία;

loner
30-11-05, 00:30
Δεν επικοινωνησε κανεις μαζι απο τον ΟΤΕ; Συνηθως σε μια δυο μερες κυριως αν ειναι για βλαβες σοβαρες (αποσυγχρονισμος) σε παιρνουν τηλεφωνο....

ArChEaN
30-11-05, 00:37
Μπα. Αυτό μου κάνει και μένα εντύπωση, γι' αυτό και ρώτησα μήπως έχει κανείς το τηλ. των τεχνικών (όχι το 121).

mastermind
30-11-05, 13:22
1242 για τεχνική υποστήριξη adsl

babality
30-11-05, 13:44
Κι εγω φιλε μου ειχα την προηγουμενη βδομαδα προβλημα αλλα εμενα αποσυγχρονιζε συγκεκριμενες ωρες και συγχρονιζε μετα απο λιγο.Δηλωσα βλαβη και ενω μου αποκατασταθηκε τις τελευταιες 3-4 μερες, (ας ελπισουμε οτι θα συνεχισει καλα:-k ) ουτε τηλ. ουτε τιποτα απο ΟΤΕ. Ξαναπαρτους μην περιμενεις απο αυτους.

@ ADSLgr.com All rights reserved.