PDA

Επιστροφή στο Forum : Sagem sagem fast 2404



tifonas7
22-01-09, 19:47
μπορει καποιος να βοηθησει εχω το router sagem 2404 και δεν μπορω να ανοιξω πορτα για το utorrent και antivirus kaspersky:worthy::worthy:

panosds
07-02-10, 20:58
πηγαινε στο http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/Sagem/Fast-2404/Utorrent.htm για το μtorrent και ακολουθα τα βήματα

Vikentios
09-02-10, 12:03
Να κάνω και εγώ μια ερωτησούλα μιας και μιλάμε για το sagem f@st 2404.Υπάρχει τρόπος να δω στατιστικά?δηλαδή πόση ώρα είμαι συνδεμένος,τι έχω κατεβάσει-τι έχω ανεβάσει,ποσές φορές έγινε επανεκίνση,κλπ :)

mushroom05
21-02-10, 17:43
μπορει καποιος να μου πει γιατι το sagem f@st 2404 οταν το σβηνω μετα οι λυχνιες αναβουν κοκκινες? το πρωτη φορα που εγινε το ανοιγο κλεισα μερικες φορες και τελικα αναψαν πρασινες και δουλευε κανονικα αλλα τωρα δεν πρασινιζουν οσες φορες και να δοκιμασω.

NiKapa
22-02-10, 13:13
μπορει καποιος να μου πει γιατι το sagem f@st 2404 οταν το σβηνω μετα οι λυχνιες αναβουν κοκκινες? το πρωτη φορα που εγινε το ανοιγο κλεισα μερικες φορες και τελικα αναψαν πρασινες και δουλευε κανονικα αλλα τωρα δεν πρασινιζουν οσες φορες και να δοκιμασω.

Ποια λαμπακια εννοεις ? αν το power (το πρωτο) μενει κοκκινο εχει προβλημα η συσκευη..

dkosk
24-02-10, 11:19
Να κάνω και εγώ μια ερωτησούλα μιας και μιλάμε για το sagem f@st 2404.Υπάρχει τρόπος να δω στατιστικά?δηλαδή πόση ώρα είμαι συνδεμένος,τι έχω κατεβάσει-τι έχω ανεβάσει,ποσές φορές έγινε επανεκίνση,κλπ :)

εχω την ίδια απορία.
ας απαντήση κάποιος παρακαλώ !!

@ ADSLgr.com All rights reserved.