PDA

Επιστροφή στο Forum : ΓΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 2 ΩΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤ Η ΚΡΗΤΗ



afric
24-01-09, 11:41
Για τουλάχιστον 2 ώρες χωρίς ίντερνετ η Κρήτη από τις 23.50 περιπου μέχρι και μετά τις 2.00 όποθ και το περίμενα να έρθει....
απάντηση τεχνικου σε τηλεφωνική επικοινωνία ''δεν γνωρίζουμε ποτε θα ξαναλειτουργήσει έχει πέσει η διασύνδεση με την Αθήνα.....

Τα υπόλοιπα σχόλια δικά σας.....:twisted:

DSLaManiaC
24-01-09, 11:49
Shit happens..

Καμμιά φορά συμβαίνουν κι αυτά.. Το καλό θα ήταν να επρόκειτο για αναβάθμηση αλλά μπα ε..

afric
24-01-09, 12:39
Shit happens..

Καμμιά φορά συμβαίνουν κι αυτά.. Το καλό θα ήταν να επρόκειτο για αναβάθμηση αλλά μπα ε..


οχι δεν ηταν αναβάθμιση ......
ετσι οπως παει τισ τελευταίες μέρες και όπως το βλέπω από το πρωί το βλέπω σύντομα παλι κάτω :down::mad:

sotos65
24-01-09, 16:33
Εδώ δεν υπήρξε διακοπή πάντως, τουλάχιστον σε forthnet μέσω ΟΤΕ. Στο ιδιόκτητο δεν ξέρω...

xrhstos
24-01-09, 17:00
Για τουλάχιστον 2 ώρες χωρίς ίντερνετ η Κρήτη από τις 23.50 περιπου μέχρι και μετά τις 2.00 όποθ και το περίμενα να έρθει....
απάντηση τεχνικου σε τηλεφωνική επικοινωνία ''δεν γνωρίζουμε ποτε θα ξαναλειτουργήσει έχει πέσει η διασύνδεση με την Αθήνα.....

Τα υπόλοιπα σχόλια δικά σας.....:twisted:

Κι εγώ (Ηράκλειο/Θέρισσος/ιδιόκτητο 4νετ) το παρατήρησα... Μάλιστα νόμιζα πως ήταν οι εργασίες συντήρησης, που είχαν ανακοινώσει...

http://www.forthnet.gr/templates/corporatePrPostingView.aspx?p=251760

Άσχετο: Είδε κανείς διακοπή από τις παραπάνω εργασίες συντήρησης; Έγιναν;;

johnson
24-01-09, 19:16
από τις 10.19 μέχρι ~2 ήμουν offline (κέντρο κνωσσού).

afric
24-01-09, 22:52
Κι εγώ (Ηράκλειο/Θέρισσος/ιδιόκτητο 4νετ) το παρατήρησα... Μάλιστα νόμιζα πως ήταν οι εργασίες συντήρησης, που είχαν ανακοινώσει...

http://www.forthnet.gr/templates/corporatePrPostingView.aspx?p=251760

Άσχετο: Είδε κανείς διακοπή από τις παραπάνω εργασίες συντήρησης; Έγιναν;;

Μπααααααα
+ σιγουρα ηρακλειο δεν επαιζε κανεις...πήρα τηλεφωνα φίλους
και οι ιδοι μου ειπαν οτι δεν πέζει ολη η κρήτη ''προβλημα διασυνδεσης με Αθηνα''

αυτα στο ΙΔΙΟΚΤΗΤΟ ΠΑΝΤΑ!!

harrispotter
25-01-09, 05:14
Τα ιδια ακριβως, την ιδια ωρα στην περιοχη της θερισσου..

_SPITHAS_
26-01-09, 16:22
Παιδιά εγώ μένω Άγιο Νικόλαο Κρήτης και έιχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα και τους πήρα τηλέφωνο περίμενα κάμποση ώρα, μετά μου έλεγαν ότι απο κει φένομαι συνδεμένος, μετά με έβαλλαν σε αναμονή και μετά μου λένε : "τι να σας πώ έχει πέσει ο router μας και μέχρι το πρωί θα έχει φτιάξει". Ακόμα για αυτές τις ώρες στην αρχή μου έδειχνε πράσινο το λαμπάκι στο internet στο router μετά από λίγη ώρα έγινε κόκκινο κ που κ που γινόταν πρασίνο κ μετά απο λίγο πάλι κόκκινο... Ότι να ναι..

@ ADSLgr.com All rights reserved.