PDA

Επιστροφή στο Forum : Τελικά προσφέρει PSTN τώρα;;;



harryal
25-01-09, 03:33
Επειδή με ενδιαφέρει το double play της Ηol αλλά με ενδιαφέρει και η απροβλημάτιση αποστολή / λήψη φαξ θα ήθελα να ρωτήσω αν οι γραμμές που δίνει η HOL είναι PSTN ή VOIP;

Ευχαριστώ!

wisdompa
25-01-09, 10:31
Ειχα isdn και μου τη μετατρέψανε σε pstn και οχι VOIP...:)

dikal
25-01-09, 10:38
Θα πρέπει να ρωτήσεις τη hol αν στην περιοχή σου βάζουν pstn ή voip. Καλό είναι να πάρεις 3-4 φορές, για να σιγουρέψεις την απάντηση ... :crazy:

alt10alt10
25-01-09, 11:57
κοιτα εγω εχω 4 συνδεσεις hol σε ολο το σπιτι μου το θεμα ειναι οτι εχω 3 voip και μια Pots(pstn) τα fax φευγουν ποιο καλα απο voip παρα απο pots και στο λεει ατομο που δουλευει με fax δλδ στελνω 1-2 την ημερα... :oneup: αρα οτι και να βαλεις μην φοβασαι ...

johnvam
25-01-09, 13:36
Πρέπει να ρωτήσεις την HOL...

Δυστυχώς ακόμα δεν υποστηρίζουν όλα τα κέντρα PSTN...

harryal
25-01-09, 13:39
κοιτα εγω εχω 4 συνδεσεις hol σε ολο το σπιτι μου το θεμα ειναι οτι εχω 3 voip και μια Pots(pstn) τα fax φευγουν ποιο καλα απο voip παρα απο pots και στο λεει ατομο που δουλευει με fax δλδ στελνω 1-2 την ημερα... :oneup: αρα οτι και να βαλεις μην φοβασαι ...

Ελπιδοφόρο αυτό που λες...

Εγώ ενδιαφέρομαι για την περιοχή της Ζακύνθου και επειδή τα φαξ αποτελούν μέρος της δουλειάς μου δεν μπορώ να το ρισκάρω.

Δυστυχώς διάβασα στο forum περιπτώσεις όπου δεν μπορούσαν με τίποτα να στείλουν/λάβουν φαξ και για αυτό το λόγο φαντάστηκα πως εάν εξασφαλίσω ότι θα έχω PSTN τηλεφωνία ταυτόχρονα θα εξασφαλίσω και τη λειτουργία του φαξ...

alt10alt10
25-01-09, 14:31
εγω στο σπιτι εχω 2 φαξ και ενα κατω στο μαγαζι 3 και ολα ειναι πανω στο voip και δουλευουν αψογα... και εχω και ειδικο αριθμο για φαξ αφου σου δινει εξτρα εναν στην voip...

panagism
25-01-09, 17:13
Στη λαρισα αν ξερεται τι εχουμε?
εγω βασικα ειμαι σε VoIP....

kasi
25-01-09, 21:46
φίλη με ΝΕΑ γραμμή θα μπει με POTS στο Χαλάνδρι

@ ADSLgr.com All rights reserved.