PDA

Επιστροφή στο Forum : To sportingbet κλέβει;



aesir
05-12-05, 02:23
Τελευταία βλέπω το εξής φαινόμενο: την επόμενη αγώνων που κοιτάζω ποιούς έχασα και ποιούς κέρδισα, με έκπληξη μου βλέπω οτι συχνά κερδισμένους αγώνες τους βγάζει χαμένους!

Στο παρακάτω παράδειγμα, ο μόνος χαμένος αγώνας είναι της Ζυρίχης, και όμως μου βγάζει και άλλους:

http://www.adslgr.com/forum/attachment.php?attachmentid=4400&stc=1&d=1133738325

Aς το έχουν υπόψην όλοι όσοι παίζουν στο sportingbet... για την ώρα περίμενω απάντηση εκ μέρους τους γιατί το θέμα είναι πάρα πολύ σοβαρό αν το σύστημά τους βγάζει λάθος τις διαλογές.

gogos7
05-12-05, 05:37
Σε ένα Accumulator στοίχημα, όταν χάσεις έναν αγώνα (και συνεπώς και το δελτίο) το «σύστημα» τους, προτρέχει και «βιάζεται» να κατοχυρώσει το δελτίο ως χαμένο, ανεξαιρέτως αν έπονται και άλλοι αγώνες. Γι’ αυτό και μερικές φορές αντί για «εκκρεμεί», βλέπεις «ΧΑΘΗΚΕ» σε αγώνα που δεν έχει ξεκινήσει.

Επίσης σε χαμένο δελτίο, πολλές φορές υπάρχει αναντιστοιχία αποτελέσματος αγώνα και δικής τους ενημέρωσης/καταγραφής. Δηλαδή σε κερδισμένο σου αγώνα, γράφουν «ΧΑΘΗΚΕ».

Αν και είναι λίγο κουφό, δεν νομίζω ότι είναι ιδιαίτερο σημαντικό. Αφού το χάνεις το παρολί, ότι και να γράφει το ιστορικό σου ... Εκτός αν σου χαλάει τη ψυχολογία!

Μόνο μία φορά, είχε γίνει μια αναμπουμπούλα σε κάτι παιξίματα, όπου ακυρώθηκαν, μεταξύ άλλων, κάποια στοιχήματα· και ένα μονό κερδισμένο παιχνίδι, το πέρασαν ως χαμένο. Το θέμα διευθετήθηκε άμεσα.

Πάντως όλα θέλουν κάποια προσοχή και ενδελεχές τσεκάρισμα.

@ ADSLgr.com All rights reserved.