PDA

Επιστροφή στο Forum : Τεχνικές εργασίες στις 28 Ιανουαρίου



nnn
27-01-09, 22:48
Αθήνα, 27 Ιανουαρίου 2009 - Ο ΟΤΕ ενημερώνει ότι, στο πλαίσιο της διαδικασίας ανάπτυξης και αναβάθμισης του δικτύου του, θα εκτελεστούν εργασίες στο δίκτυό του ADSL.
Συγκεκριμένα, την Τετάρτη 28 Ιανουαρίου 2009 μεταξύ 05:00 και 08:00 π.μ θα πραγματοποιηθούν εργασίες σε κόμβους ADSL του ΟΤΕ, οι οποίες θα επηρεάσουν μέρος των συνδρομητών στους Νομούς Αιτωλοακαρνανίας, Αττικής, Αχαΐας, Ζακύνθου, Ηλείας, Κεφαλληνίας και Λευκάδας.
Κατά τη διάρκεια των εργασιών θα υπάρξει ολιγόλεπτη διακοπή των υπηρεσιών ADSL.

Ο ΟΤΕ ζητά την κατανόηση των καταναλωτών, ενώ θα καταβάλλει κάθε δυνατή προσπάθεια για την ταχύτερη ολοκλήρωση των εργασιών που σκοπό έχουν την αναβάθμιση των παρεχομένων υπηρεσιών.

Takis K
28-01-09, 10:42
Προφανως οι εργασιες που εκαναν ηταν αυτές που ανεβασαν το noise mergin st 14 db

Tem
28-01-09, 12:13
Προφανως οι εργασιες που εκαναν ηταν αυτές που ανεβασαν το noise mergin st 14 db
δεν αποκλείεται αν και η άνοδος της τιμής του snr έγινε χθές

ArKKas
28-01-09, 17:49
παιδια εγω εχω προβλημα απο εχθες το βραδυ και με πεταει πολλες φορες......ξερουμε ποτε θα τελειωσουν αυτες οι διεργασειες?

Dr-PsychoGR
28-01-09, 18:57
Δεν θα δείτε διαφορές. Μην χαίρεστε.
Και εδώ έκαναν εργασίες και αναβαθμίσεις αλλά ούτε αναβαθμήστηκε η ταχύτητα ούτε έγιναν καν κάποιες διαφορές στην ταχύτητα που είχα!

ArKKas
28-01-09, 23:23
και γω δεν περιμενω διαφορά ...αλλα θελω να ξέρω πότε θα σταματήσει αυτή η "ταλαιπωρια",μια μεσα μια εξω:hmm:

@ ADSLgr.com All rights reserved.