PDA

Επιστροφή στο Forum : Νέος προπονητής στον Παναθηναϊκό



aesir
08-12-05, 19:20
Ψηφίστε ποιόν θα θέλατε εσείς για προπονητή του Παναθηναϊκού, οχι ποιόν βλέπετε ως πιθανό αντικαταστάτη του Μαλεζάνι.

apok
08-12-05, 19:21
Ξένο προπονητή που να μην ειναι γνώστης!

chrand
08-12-05, 19:26
Για ποιά ομάδα για τον Παο;

Μαλεζάνι.

zouzouni
08-12-05, 19:55
1 ψήφος στον Μαρκαριάν από μένα.
:oops:

Bayern7
08-12-05, 19:58
Για ποιά ομάδα για τον Παο;

Μαλεζάνι.

Και εγώ Μαλεζάνι θέλω.
Για ατελειωτες στιγμές γέλιου.:haha :respekt:

Νομίζω ότι πρέπει να μπει επιλογή να μείνει ο Μαλεζάνι

coftaras
08-12-05, 20:01
Σερτζιο .

maxcp
08-12-05, 20:05
οτι να ναι εκτός του σέρβου και ξένου γνώστη της ελληνικής πραγματικότητας..
για άμεσα αποτελέσματα , Μαρκαριάν και εγώ..(αν και ειμαι θετικός και για Ρότσα και για Βλάχο-Δώνη)

informer
08-12-05, 20:06
Mαλεζανι...

Lord_British
08-12-05, 20:15
Ψηφιζω να μεινει ο Μαλεζανι.Οποιοι νομιζουν οτι με 35 νεους παιχτες τα τελευταια χρονια μπορει να γινει ομαδα γελιουνται.Μακαρι να του δωθει η ευκαιρια ωστε να γινει κατι το διαφορετικο.Πριν συμπληρωθει ουτε μια αγωνιστικη σεζον ειναι χαζο να γινεται συζητηση για τον προπονητη

Φιλικα

Οβελίξ
08-12-05, 20:40
Όσο στην εντεκάδα κάνουν κουμάντο οι πρόεδροι καμία ομάδα δεν θα ξεφύγει ποτέ από το βούρκο.

Όσο οι προπονητές είναι της...μισής σεζόν και οι εφημερίδες γράφουν στα άρθρα τους "Μικρή ομάδα οπαδών περίμενε τους παίκτες να βγουν από τα αποδυτήρια και τους φωναξαν ΄κωλόπαιδα παίξτε για τη φανέλα΄" νομιμοποιώντας την αλητεία των χουλιγκάνων, αυτά θα έχουμε.

Βέβαια οι πρόεδροι δεν απομακρύνουν τους γελοίους αλήτες από τις εξέδρες και τις προπονήσεις τους. Έχουν άλλα υψηλότερα καθήκοντα όπως να καταρτίζουν την εντεκάδα.

Δεν ξέρω αν ο Μαλεζάνι γνωρίζει προπονητική. Ξέρω όμως πως όσα είπε για την ομάδα, την Ελλάδα και τη νοοτροπία εδώ, ισχύουν. Ας τον άφηναν να δουλέψει όπως ξέρει, έτσι κι αλλιως με τους προέδρους στα κουμάντα τόσα χρόνια δεν είδαν προκοπή.

Δουλειά του προέδρου είναι να θέτει το σωστό επιχειρηματικό πλαίσιο μέσα στο οποίο ο προπονητής και οι αθλητές θα ορίσουν το αθλητικό κομμάτι. Όσο αυτό δεν γίνεται, όσους προπονητές κι αν αλλάξει ο ΠΑΟ και κάθε ομάδα, πάλι στον ίδιο βούρκο θα κυλιέται.

WAntilles
08-12-05, 20:43
Ξένο προπονητή.

Μαρτσέλο Λίπι (σιγά μην έρθει :haha ).

Στα 5-6 χρόνια που είχε τη Γιουβέντους κάθε χρόνο άλλαζε τη μισή ομάδα, και παρ' όλ' αυτά χτυπούσε χαλαρά κάθε χρονιά τελικούς C.L. Και μία χρονιά το πήρε κιόλας.

desertman
08-12-05, 20:49
Μακαριάν...

blizard
08-12-05, 20:51
Τελικά δεν φεύγει ακόμα όπως βλέπω .
Οκ από μένα ακόμα και μέχρι το τέλος της χρονιάς και ας μας καταστρέψει , για να πληρώσουμε το λάθος που κάναμε με τον Σαντος και να μάθουμε να έχουμε λίγο υπομονή.

Πάντως είναι πραγματικά απίστευτος ο τύπος... ένταξη σε κέντρο και επίθεση αλλά ο τρόπος που έχει στήσει την άμυνα και παίζουμε ακόμα και απέναντι σε μεγάλες ομάδες είναι πραγματικά αυτοκτονικός.

Νικαετός
08-12-05, 20:54
Και εγώ θέλω να μείνει ο Μαλεζάνι ! Θα σας φανεί περίεργο μιας και από την αρχή ήμουν αντίθετος με την επιλογή του . Όμως , συμφωνώ πως πριν το τέλος της χρονιάς (τουλάχιστον) δεν μπορεί ο προπονητής να κριθεί . Στο κάτω κάτω , δεν κλωτσάει την μπάλα ο Μαλέ , οι παίκτες το κάνουν . Τι φταίει ο κάθε Μαλέ , αν οι παικταράδες (Μπίσκαν - Κονσέ κλπ ) που του παίρνει ο πρόεδρος , ξέχασαν ξαφνικά την όποια μπάλα ήξεραν (αν ήξεραν) .

Βέβαια θα ήταν πολύ πιο τίμιο ο Μαλέ , να βγει από την αρχή και να πει : κύριοι , προχωράμε σε ανανέωση οπότε για 1 - 2 ή και 3 χρόνια , μην περιμένετε από την ομάδα τίποτα , αλλά μετά θα κρίνετε , παρά αυτό το : "είμαστε μέσα στα πλάνα μας" , αμέσως μετά τον αποκλεισμό από τον Εργοτέλη ...

Από την άλλη : Αν είναι να αλλάξει προπονητής στην ομάδα , καλύτερα να γίνει τώρα που δεν διεκδικούμε πλέον ΤΙΠΟΤΑ , έτσι ώστε ο καινούργιος , να έχει τον χρόνο να δουλέψει και να μην χαθεί ΚΑΙ η επόμενη χρονιά .

Ποιος θα είναι ? Οποιοσδήποτε ΕΚΤΟΣ του Μπάγεβιτς . (Οπότε μάλλον τον Βλάχο βλέπω , γιατί ΣΟΒΑΡΟΣ ξένος προπονητής δεν έρχεται στην Ελλάδα και μάλιστα στη μέση της χρονιάς) ,

BadCluster
08-12-05, 20:59
Μα τι μαλακα είναι...
Μαρκαριαν δαγκωτό και εμπρός για νέες τριάρες!!!!

supermario
08-12-05, 21:01
Ειμαι περιεργος αν η Μαντσεστερ Γ. ειχε διωξει τον Φεργκιουσον απο προπονητη οταν ακομα βολοδερνε στην μεση της Premier, θα ειχε κανει ποτε αυτη την πορεια που εχει κανει μεχρι σημερα;;;

Δεν λεω πως ο Μαλεζανι ειναι Φεργκιουσον, αλλα οτι ο Φεργκιουσον ηταν Μαλέζανι οταν ξεκιναγε στην Μαν. Γ.

Δεν εχετε βαρεθει να αλλαζουν οι ομαδες μας προπονητες καθε Χριστουγεννα και Πασχα;;;
Αλλα ξεχασα εδω ειμαστε Ελλαδα. Ξερουμε καλυτερα. Τι να μας πουν οι κουτοφραγκοι.... :(

aragorn
08-12-05, 21:46
this is the dawning of the age of βάτραχους...
:lol: :lol: :lol:

mrwireless
09-12-05, 01:26
Νεος ιδιοκτητης χρειαζεται...

alfisti
09-12-05, 01:31
Ειμαι περιεργος αν η Μαντσεστερ Γ. ειχε διωξει τον Φεργκιουσον απο προπονητη οταν ακομα βολοδερνε στην μεση της Premier, θα ειχε κανει ποτε αυτη την πορεια που εχει κανει μεχρι σημερα;;;

Δεν λεω πως ο Μαλεζανι ειναι Φεργκιουσον, αλλα οτι ο Φεργκιουσον ηταν Μαλέζανι οταν ξεκιναγε στην Μαν. Γ.

Δεν εχετε βαρεθει να αλλαζουν οι ομαδες μας προπονητες καθε Χριστουγεννα και Πασχα;;;
Αλλα ξεχασα εδω ειμαστε Ελλαδα. Ξερουμε καλυτερα. Τι να μας πουν οι κουτοφραγκοι.... :(

Είναι πολύ απόλυτο αυτό που λες. ομάδες όπως Real,Barcelona, Liverpool, Junentus, Inter , δεν έχουν αλλάξει προπονητή;

sudiakos
09-12-05, 03:26
Μαλεζάνι γιατι είμαι φανατικός αναγνώστης του paparazzi...

wizardakis
09-12-05, 03:35
Ειμαι περιεργος αν η Μαντσεστερ Γ. ειχε διωξει τον Φεργκιουσον απο προπονητη οταν ακομα βολοδερνε στην μεση της Premier, θα ειχε κανει ποτε αυτη την πορεια που εχει κανει μεχρι σημερα;;;

Δεν λεω πως ο Μαλεζανι ειναι Φεργκιουσον, αλλα οτι ο Φεργκιουσον ηταν Μαλέζανι οταν ξεκιναγε στην Μαν. Γ.

Δεν εχετε βαρεθει να αλλαζουν οι ομαδες μας προπονητες καθε Χριστουγεννα και Πασχα;;;
Αλλα ξεχασα εδω ειμαστε Ελλαδα. Ξερουμε καλυτερα. Τι να μας πουν οι κουτοφραγκοι.... :(

ΠΕΣΤΑ ΜΕΓΑΛΕ!
εμεις εδω νομιζουμε οτι θα φερουμε τον λουξεμπουργκο!
Θα μας φερουν κανεναν τυπου Σκαζνι και στα μισα της σεζον θα τον απολυσουμε
Τραγικο λαθος αν δεν αφησουμε μεχρι το καλοκαιρι τον Μαλεζανι.Μετα βλεπουμε και κανουμε ταμειο!
Τον βατραχο ουτε να το σκεφτεστε να τον φερουμε!Κομπλεξικος πολυ στην ευρωπη!
Αν ειναι και τον αλλαξουμε τον Ιταλο φερτε τον Πουμπλη!!αλλα τι θα γινει θα δουμε κανεναν πανω απο δυο χρονια στην ομαδα?
Η λετε να φερουμε τον Χατζαρα!Τον Ελληνα Μουρινιο?:lol:

maxcp
09-12-05, 06:27
ρε παιδια τι λέτε επιτελους? δειτε τι είχε κάνει στην Σκωτία ο Σερ Άλεξ πρίν την Μάντσεστερ..Τι λέτε τώρα? ο Μουρίνιο της εποχής ήταν..ο Μαλεζάνι ήταν ΑΝΕΡΓΟΣ!!

supermario
09-12-05, 11:29
Είναι πολύ απόλυτο αυτό που λες. ομάδες όπως Real,Barcelona, Liverpool, Junentus, Inter , δεν έχουν αλλάξει προπονητή;

Δεν ειπα οτι δεν εχουν αλλαξει. Αλλα εμεις εδω ρε παιδακι μου το εχουμε, ψωμοτυρι.
Δεν κανει 10 νικες σε 10 αγωνες η ομαδα;;; Σουτ ο προπονητης.
Φτανουν οι ομαδες να αλλαζουν 2-3 προπονητες σε μια χρονια. Και αναρωτιομαστε γιατι δεν μπορουμε να φτιαξουμε ομαδα.

Και στο κατω κατω, αν η επιλογη προπονητη ειναι λανθασμενη ποιος φταιει;; Εγω, εσυ ή αυτος που τον προσελαβε;;; Γιατι ποτε δεν εχει απολυθει ο υπευθυνος προσληψης προπονητη σε καποια ομαδα. Και αν αυτος ειναι ο προεδρος γιατι δεν εχει βγει να πει, παιδια απετυχα, δεν ξερω να ξεχωριζω καλους απο κακους προπονητες, θα προσλαβω ανθρωπο που να ξερει.

Αλλωστε συνηθως το ψαρι απο το κεφαλι βρωμαει.....

supermario
09-12-05, 11:33
ρε παιδια τι λέτε επιτελους? δειτε τι είχε κάνει στην Σκωτία ο Σερ Άλεξ πρίν την Μάντσεστερ..Τι λέτε τώρα? ο Μουρίνιο της εποχής ήταν..ο Μαλεζάνι ήταν ΑΝΕΡΓΟΣ!!

ΟΚ. Ειμαι λαθος λοιπον.
Για πες μου τοτε γιατι στις επιλογες σας για νεους προπονητες εκτος του Μπαγεβιτς, ειναι μεσα ολοι οσοι διωξατε σαν αποτυχημενους;;;;
Τωρα ξαφνικα εμαθαν προπονητικη;;; Αυτο ποιος θα το εξηγησει;;;
Συζητατε για Ροτσα, Σκαζνι, Μαρκαρια, Σουμ, κτλ. Ολοι αυτοι δεν απολυθηκαν;;; Αρα κριθηκαν αποτυχημενοι;;; Γιατι θελετε να τους ξαναπαρετε;;;
Ειμαστε ψυχοπαθεις στην Ελλαδα;;;;;;

manicx
09-12-05, 11:56
Νεος ιδιοκτητης χρειαζεται...

Η πιο σωστή κουβέντα μέχρι τώρα....

papdoux
09-12-05, 11:56
Εγω ψηφιζω Μπαγιεβιτς. Γιατι ο ΠΑΟ ειναι γεματος απο ΙΤΣ και θα σας κανει καλο. Αλλα μπορει να μπει η επιλογη Ζαετς και να ψηφισω αυτον αφου ολες οι επιλογες παιχτων ειναι δικες του οποτε με αυτους τους παιχτες αυτος μπορει να κανει το βαζελο, ομαδα.

maxcp
09-12-05, 13:08
Δεν ειπα οτι δεν εχουν αλλαξει. Αλλα εμεις εδω ρε παιδακι μου το εχουμε, ψωμοτυρι.
Δεν κανει 10 νικες σε 10 αγωνες η ομαδα;;; .

δυστυχώς εχει κάνει 9 ήττες σε 20 μάτς :(


ΟΚ. Ειμαι λαθος λοιπον.
Για πες μου τοτε γιατι στις επιλογες σας για νεους προπονητες εκτος του Μπαγεβιτς, ειναι μεσα ολοι οσοι διωξατε σαν αποτυχημενους;;;;
Τωρα ξαφνικα εμαθαν προπονητικη;;; Αυτο ποιος θα το εξηγησει;;;
Συζητατε για Ροτσα, Σκαζνι, Μαρκαρια, Σουμ, κτλ. Ολοι αυτοι δεν απολυθηκαν;;; Αρα κριθηκαν αποτυχημενοι;;; Γιατι θελετε να τους ξαναπαρετε;;;
Ειμαστε ψυχοπαθεις στην Ελλαδα;;;;;;

δεν κάνουμε εμεις κουμάντο..
δυστυχώς οι επιλογές του τζίγκερ ηταν όλες λανθασμένες..
μονο ο Μαρκαριάν άξιζε απο όσους έφερε..ο Ρότσα ηταν επιλογη του καπετάνιου που ηταν πιο σοβαρός και σεβόταν το πόστο του και την ομάδα του..

Andrew
09-12-05, 19:20
To πρόβλημα στον Παναθηναικό δεν είναι το αν θα αλλαχτεί ο προπονητής αλλά ποιος θα έρθει.

O λαγός ο βάτραχος και ο βλάχος
http://andrew-19.blogspot.com/2005/12/blog-post.html

Πάντως και η Μάντσεστερ έμεινε εκτός UEFA!

edge_xania
10-12-05, 02:55
Ολοι αχρηστοι ειναι...
Σταματαω να ασχολουμαι μεχρι να σοβαρευτουν οι παιχτες και ολοι σε εκεινο το καφενειο...

aroutis
10-12-05, 17:46
Ειπαμε, Για τον ΠΑΟ Μαλεζάνι για ακόμα 4 χρόνια, για τον Ολυμπιακό Σολιντ που ειναι solid.
Απλά πράγματα.

Προς το συμφέρον του ανταγωνισμού δηλαδή.. :-k :lol:

maxcp
10-12-05, 17:50
Ειπαμε, Για τον ΠΑΟ Μαλεζάνι για ακόμα 4 χρόνια, για τον Ολυμπιακό Σολιντ που ειναι solid.
Απλά πράγματα.

Προς το συμφέρον του ανταγωνισμού δηλαδή.. :-k :lol:

και μετά θα φτάει ο εξωγήινος Ροναλντίνιο και ο σατανιστής Κλόζε που μας ρίχνουν 5ρες και 7ρες...:lol:

giwrgosth
11-12-05, 12:07
Βλάχος με χίλια.
Αλλά όχι τώρα, η χρονιά έχει χαθεί, οπότε δεν μπορεί να αλλάξει κάτι, το πολύ πολύ να πάρει το πρωτάθλημα το οποίο όμως δεν μου λέει κάτι.
Απλά να είναι έτοιμος, να αναλάβει από το Μάη και να φτιάξει την ομάδα όπως νομίζει αυτός.
Μπάγεβιτς με τίποτα, αυτοί οι γυφτοβόσνιοι είναι κάπως, Μακαριάν καλός αλλά δε νομίζω ότι μπορεί να προσφέρει πια σε αυτή την ομάδα και ο Ρότσα δε νομίζω ότι μπορεί να πετύχει σαν προπονητής, ίσως πολύ χρήσιμος σε άλλο πόστο.

Bayern7
12-12-05, 04:14
Το ωραίο ειναι ότι ακόμα μιλάτε για πρωτάθλημα.
Ναι ξέρω ξέρω περσι 7 βαθμους και μπλαμπλα :cool: :D

aroutis
12-12-05, 09:13
@bayern7 από περιέργεια... (offtopic)

Το πρωτάθλημα έχει τελειώσει ; :-k

blizard
12-12-05, 13:59
Και μπορεί να τελειώσει και ακόμα 2-3 φορές ακόμα μέχρι το πραγματικό τέλος .... οι γαύροι δεν μαθαίνουν απολύτως τίποτα από την ιστορία , κυριολεκτικά έχουν μνήμη χρυσόψαρου.

Τεσπα, δεν είναι εύκολο να το πάρουμε εμείς βέβαια έτσι όπως είμαστε τώρα, αλλά και εσείς δεν είναι πού καλύτεροι, οπότε όλα γίνονται.

Dimis
12-12-05, 14:05
... κάτσο! κάτσο! κάτσο!!!!!

Gothic
12-12-05, 15:27
Και μπορεί να τελειώσει και ακόμα 2-3 φορές ακόμα μέχρι το πραγματικό τέλος .... οι γαύροι δεν μαθαίνουν απολύτως τίποτα από την ιστορία , κυριολεκτικά έχουν μνήμη χρυσόψαρου.
Αν αναφέρεσαι στους περσινούς +7, για πές μου πως τελειώνει η ιστορία γιατι έχω αδύναμη μνήμη ως γαύρος... :p :p :p

Μπάγιεβιτς δαγκωτό, όχι μόνο για να δείτε κι εσείς τη γλύκα του βρεκεκέξ κουάξ κουάκ, αλλα για να σκάσουν και μερικοί δικοί μας που τον λησμονούν. :twisted:

Bayern7
12-12-05, 20:20
@bayern7 από περιέργεια... (offtopic)

Το πρωτάθλημα έχει τελειώσει ; :-k
Προς θεού.
Και περσι δεν είμασταν 7 βαθμούς μπροστά και τελικά.... τελικάααααααααα..... τελικάαααα τη σηκώσαμε τη κούπα.:lol: :cool:
Στη φιέστα στο Καραισκάκη ένα συνθημα ακουγόταν «Τζόλε τζόλε αγάπησε τους τζόλε, δωσε τη κούπα μαμάκα δικηγόρε».:D

blizard
12-12-05, 22:18
Μα καλά τίποτα δεν θυμάστε ρε παιδιά ?
Μετά τους 7 και τα "τελείωσε", σας περάσαμε , και μπήκατε μπροστά επειδή αυτοκτονήσαμε 2-3 φορές.
Και στο τέλος θα είχατε χάσει το πρωτάθλημα αν δεν σας το χάριζε ο διαιτητής , αφού ήταν φανερό ότι τον Ηρακλή δεν τον κερδίζατε με τίποτα.

Πλάκα έχει να πανηγυρίζετε και 20 φορές τον χρόνο , αλλά να μην ξεχνιόμαστε κιόλας και τα παίρνουμε κυριολεκτικά.

Gothic
12-12-05, 22:47
Μα καλά τίποτα δεν θυμάστε ρε παιδιά ?
Μετά τους 7 και τα "τελείωσε", σας περάσαμε , και μπήκατε μπροστά επειδή αυτοκτονήσαμε 2-3 φορές.
Και στο τέλος θα είχατε χάσει το πρωτάθλημα αν δεν σας το χάριζε ο διαιτητής
:yawn: :yawn: μπλα μπλα μπλα Βασσάρας Τσάμπιονς Λίγκ Ζιοβάννι Κυριάκος μπλα μπλα :yawn: :yawn:
Πρόσεχε μην μπερδέψεις τις καραμέλες με τις ναφθαλίνες... :-k

aroutis
13-12-05, 00:59
Ασχετο...

Αγνοήται forum member που έλεγε οτι το πρωτάθλημα τελείωσε από την 5η αγωνιστηκή...

Για αυτό ρωτάω...!

blizard
13-12-05, 03:49
:yawn: :yawn: μπλα μπλα μπλα Βασσάρας Τσάμπιονς Λίγκ Ζιοβάννι Κυριάκος μπλα μπλα :yawn: :yawn:
Πρόσεχε μην μπερδέψεις τις καραμέλες με τις ναφθαλίνες... :-kΔεν είπα για Κυριάκους και τέτοια, διάβασε πρώτα αυτό που έκανες quote , και αν διαφωνείς και έχεις επιχειρήματα πέστα.
Μην κάνεις σαν μωρό παιδί που δεν του αρέσει ότι ακούει.

Bayern7
14-12-05, 17:53
Μα καλά τίποτα δεν θυμάστε ρε παιδιά ?
Μετά τους 7 και τα "τελείωσε", σας περάσαμε , και μπήκατε μπροστά επειδή αυτοκτονήσαμε 2-3 φορές.
Και στο τέλος θα είχατε χάσει το πρωτάθλημα αν δεν σας το χάριζε ο διαιτητής , αφού ήταν φανερό ότι τον Ηρακλή δεν τον κερδίζατε με τίποτα.

Πλάκα έχει να πανηγυρίζετε και 20 φορές τον χρόνο , αλλά να μην ξεχνιόμαστε κιόλας και τα παίρνουμε κυριολεκτικά.
Bαζελικη λογική. «Όταν είμαστε εμείς 2 βαθμούς μπροστά και χάνουμε αυτό το προβάδισμα, το χανουμε γιατί ΑΥΤΟΚΤΟΝΟΥΜΕ. Όταν είναι ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 7 (!!!!!!) βαθμους μπροστά, δεν αυτοκτονεί αλλά καλύπτουμε τη διαφορά επειδή έχουμε ομαδαρα».:haha

Πλακα σας κανουμε ρεεεεεεεε.:thumb_dup

maxcp
14-12-05, 18:04
Πλακα σας κανουμε ρεεεεεεεε.:thumb_dup


και ο Νταμπίζας πλάκα μας κάνει..
και ο Λουτσιάνο..
και ο κωφίδης..
και ο Αμανατίδης...
και ο Πουρσανίδης..
να πω κιαλλους?

Bayern7
14-12-05, 18:26
Εννοεις ότι καθονται και χάνουν με εμάς και ξεσκίζονται να νικήσουν εσάς; Αυτά ουτε στους ζουλού δεν τα λένε!!!! :lol:
Aλλά και έτσι να είναι.
Πειράζει που όποιος περνάει από τον ΘΡΥΛΟ γίνεται γαύρος και δεν παυει να μας αγαπάει ποτέ;
Εσείς απεναντίας πετάτε στα σκουπίδια δικά σας παιδιά και τους ξεφτυλίζετε. Ας προσέχατε και ας ειχα τα coglioni, που λέει και ο προπονητής σας, να τους κρατήσετε. Πρόβλημα μας.
Μη ψάχνετε να βρείτε την αιτίας των κακών στον Ολυμπιακό, αλλά στην ομάδα σας. Τότε μόνο θα έρθει η καθαρση.

maxcp
14-12-05, 18:39
Εννοεις ότι καθονται και χάνουν με εμάς και ξεσκίζονται να νικήσουν εσάς; Αυτά ουτε στους ζουλού δεν τα λένε!!!! :lol:
Aλλά και έτσι να είναι.
Πειράζει που όποιος περνάει από τον ΘΡΥΛΟ γίνεται γαύρος και δεν παυει να μας αγαπάει ποτέ;
.


Όντως αυτο γίνεται...ισχύει..μακάρι να γινόταν κ με εμάς.. :(

Agent M
14-12-05, 21:22
Ας πει κι άλλος ένας Ολυμπιακός μια άποψη. :p
1) Εγώ προτείνω να αφήσετε το Μαλεζάνι να δουλέψει και βλέπετε από την επόμενη χρονιά.
2) Ή διώξτε τον και φέρτε ένα Γάλλο ή έναν Νορβηγό προπονητή. Πιστεύω πως ταιριάζουν καλύτερα στις ελληνικές ομάδες για το λόγο ότι θέλουν να παίζουν γρήγορο σύγχρονο ποδόσφαιρο. ;)

Spirus
19-12-05, 04:08
Μαλεζάνι και ξερό ψωμί...:thumbsup1 .Η αντεπίθεση ξεκίνησε απο σήμερα...(λέμε τώρα):cool:

@ ADSLgr.com All rights reserved.