PDA

Επιστροφή στο Forum : Θα μείνω Ανω Ν Σμυρνη - βοήθεια για provider?



stratiska
11-02-09, 11:31
Θα μείνω στην οδό Κερασούντος και είμαι μεταξύ φορθνετ και κονεξ στα 24...εχει κανεις εδώ κοντά καποιον από τους 2 αυτούς παρόχους? Θα με βοηθούσε πολύ να μου πείτε τισ εμπειρίες σας για να δώ και γώ τι ε΄ναι το καλύτερο για να κάνω. :hmm:

bored01
11-02-09, 12:36
Θα μείνω στην οδό Κερασούντος και είμαι μεταξύ φορθνετ και κονεξ στα 24...εχει κανεις εδώ κοντά καποιον από τους 2 αυτούς παρόχους? Θα με βοηθούσε πολύ να μου πείτε τισ εμπειρίες σας για να δώ και γώ τι ε΄ναι το καλύτερο για να κάνω. :hmm:
ΟΤΕ.

1.Στο Α/Κ Νέας Σμύρνης υπάρχει πρόβλημα με έλλειψη ζευγών χαλκού και οι ενεργοποιήσεις των εναλλακτικών καθυστερούν απίστευτα...
2.Η forthnet από τα μέσα Οκτωβρίου μέχρι σήμερα έχει δυστυχώς πάρα πολλά προβλήματα με τη ταχύτητα του internet. Τσέκαρε στο αντίστοιχο forum της forthnet, μέχρι και ομαδική καταγγελία έγινε. Και ακόμα οι περισσότεροι (όπως και εγώ πλέον) έχουν προβλήματα τις ώρες αιχμής.

stratiska
11-02-09, 12:59
Κατάλαβα...νασαι καλά δε τοξερα..οπότε λές να πάω κονεξ για σίγουρα?

bored01
11-02-09, 13:02
Κατάλαβα...νασαι καλά δε τοξερα..οπότε λές να πάω κονεξ για σίγουρα?

Σίγουρα. Εκτός αν για καθαρά οικονομικούς λόγους θέλεις εναλλακτικό (ακούω καλά λόγια τελευταία για netone, hol και on) αλλά ίσως να παίζει και εκεί θέμα με τις ενεργοποιήσεις στη συγκεκριμένη περιοχή οπότε καλύτερα ΟΤΕ.

@ ADSLgr.com All rights reserved.