PDA

Επιστροφή στο Forum : Forthnet Πεδιο Αρεως (κεντρο ΑΡΗΣ) μετα τα εργα 10-2



sakoula21
12-02-09, 00:00
Καλησπέρά και πάλι

ΤΡΙτη 10 / 2 ανακοινωσε η καλη μας εταιρεια πως θα κανει εργα βελτιωσεων στον κεντρο ΑΡΗΣ

Ειχαμε που ειχαμε τα προβληματα μας αποφασισε να τα βελτιωσει λεει

απο εχθεσ λοιπον και μεχρι σημερα οι βελτιωσεις ποιοεσ ειναι

εκει που βλεπαμε κανα βιντεο στο youtube εστω και με κανα buffering ΠΛΕΟΝ δεν το ανοιγει καθόλου\

εκει που βλεπαμε κανα p2p αθλητικο πλεον θελει αιτηση για να δεισ πανω απο 30 δευετερολεπτα συνεχομενα
Βεβαια σου λεει απο τους σερωερ τις forthnet κατεβαζεισ με 700 kbs και απο την apple με αλλα 800kbs οσο για σερφαρισμα ικανοποιητικο
Ρε παιδια να ήθελα να διαβζω τις ειδησεις και τον καιρο θα κραταγα την dial up που μια χαρα τα κανει και αυτη.

Να μου πειτε λεω κατι καινουργιο ή εχει καποιοα χρησιμοτητα αυτο το post....

δεν ξερω ψαχνω να βρω κανεναν ανθρωπο εδω στην γειτονια (ΙΘΑΚΗΣ ΣΤΗΝ ΚΥΨΕΛΗ 100 ΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΚΑΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ) μπας και καταλαβω τι συμβαινει,

Εχω αποφασισει να περιμενω μεχρι τελος Φλεβαρη μπασ και (αλλα χειροτερα γινονται) και εν συνεχεια πισω στην χουντα του ΟΤΕ

θΕΛΩ ΤΗΝ 1ΜΒΣ conX (αν ειναι δυνατο να το λεω αυτο) τουλαχιστον θα εχω την ψυχικη μου υγεια και ας την πληρώνω

ΑΥΤΑ αλλες εμπειριες και αποψεις απο το νετρο ΑΡΗΣ και πατησιων μετα τις σουπερ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙς δεκτες

hel
12-02-09, 08:57
Κάνε ένα tracert με το pingplotter.
Από ftp με πόσο κατεβάζεις με dm ?

sakoula21
12-02-09, 19:46
Κάνε ένα tracert με το pingplotter.
Από ftp με πόσο κατεβάζεις με dm ?


απο ftp κατεβασα 6.32 το απογευμα με 890kbs

και σου επισυναπτω και το tracert με το pingplotter



αν το εκανα σωστα και να καταλαβαινεισ κατι θα ηταν χρησιμο

@ ADSLgr.com All rights reserved.