PDA

Επιστροφή στο Forum : Περίεργο πρόβλημα με onDSL kit 384...



Yukito
14-12-05, 03:23
Χαίρετε!Θέλω να ανακοινώσω και γω το πρόβλημα της DSL μου!
Με καλούν για ενεργοποίηση της πολυπόθητης DSL χθες λοιπόν, συνδέω τα πάντα, κάνω install το software,συνδέω το μόντεμ (Sagem fast 800) και τα λαμπάκια είναι αναμμένα μια χαρούλα, και το πρόβλημα είναι το εξής: κάνει επιβεβαίωση του κωδικού για κανα μισό λεπτό όσπου να μου βγάλει σφάλμα 721, δηλαδή οτι ο απομακρυσμένος υπολογιστής δεν ανταποκρίνεται!To λογισμικό μου είναι WindowsXP κλασσικα. Μήπως έχει τύχει σε κανέναν άλλο αυτό το πρόβλημα; Όσο κι αν έψαξα το forum δεν βρήκα ανάλογο πρόβλημα... Θα εκτιμούσα πολύ την οποιαδήποτε βοήθεια...

vagliak
14-12-05, 03:31
perimenw kai egw apo mera se mera thn energopoihsh toy kit moy... afto poy soy emfanizei prepei na einai tyxaio gegonos... dokimase pali se ligo !!! P L S pes moy pote ekanes thn agora kai pote egine energopoihsh... agwniw ki egwwwwww ! se poia perioxh briskesai ?

Yukito
14-12-05, 03:36
τυχαίο, αλλα εγώ θέλω να συνδεθώ όμως! η ενεργοποίηση μου γινε σε 6 μερες και είμαι απο θεσ/νικη...καλη τύχη σου

vagliak
14-12-05, 03:39
6 ergasimes 'h hmerologiakes meres ? lol :D

NoYmErOs
14-12-05, 09:01
vagliak τα greeklish απαγορεύονται.. πάτα "επεξεργασία" και γράψε το μήνυμά σου στα Ελληνικά.

Yukito μάλλον δεν έχει ενεργοποιηθεί η γραμμή σου ακόμα.. πρέπει να περιμένεις λίγο μιας αι δεν έχει ολοκληρωθεί η σύνδεση, και ας δείχνει οτι είναι οκ..αυτό γίνεται συχνά σε αρκετούς χρήστες..

@ ADSLgr.com All rights reserved.