PDA

Επιστροφή στο Forum : Τηλεκατευθυνόμενο ελικόπτερο LAMA-V4



kx5
18-02-09, 21:14
Πωλείται το εν λόγω ελικοπτεράκι αγορασμένο 06/08 από Ελλάδα (Καλφάκη).
Βρίσκεται στο κουτί του με όλα τα αρχικά παρελκόμενα (χωρίς τις 8 αλκαλικές μπαταρίες του τηλεχειριστηρίου). Οδηγίες στα ελληνικά.

Σαν επιπλέον αναλώσιμα υπάρχουν τα εξής: Μπαταρία Li-Po 800mAh original E-Sky (όχι imitation), 56 καινούριες λεπίδες (όλες ζευγάρια) και ένα αχρησιμοποίητο canopy.
Μαζί μερικές χρησιμοποιημένες λεπίδες (7 σαν καινούριες 8 χτυπημένες), δύο skid (ένα οκ και ένα "επιδιορθωμένο") και ένα ραγισμένο canopy.

Η απόδειξη αγοράς περιλαμβάνει και την extra μπαταρία.

Η χρήση του έγινε αποκλειστικά σε κλειστό χώρο με μεγάλο ύψος. Δεν ταλαιπωρήθηκε και οι μπαταρίες του φορτίζονταν-εκφορτίζονταν - με θρησκευτική ευλάβεια - στο σωστό χρόνο.
Αυτό που δε δούλεψε ποτέ είναι η usb σύνδεση του χειριστηρίου για τον εξομοιωτή. Δεν είμαι σίγουρος αν είναι πρόβλημα ή αν κάνω κάτι λάθος, αλλά δε μπορώ να εγγυηθώ ότι θα σας δουλέψει.

Το ελικόπτερο αυτό δεν είναι παιχνίδι. Θέλει μεγάλη προσοχή και υπομονή. Είναι μια καλή αρχή για εκπαίδευση σε τηλεκατευθυνόμενα ελικόπτερα.
Το πουλάω γιατί θέλω να προχωρήσω σε κάτι μεγαλύτερο.

Τιμή: 80 ευρώ.

2metros
19-02-09, 01:01
Καμία foto παίζει;

chania7
19-02-09, 12:29
Πωλείται το εν λόγω ελικοπτεράκι αγορασμένο 06/08 από Ελλάδα (Καλφάκη).


ο θεος να τον κανει καταστηματαρχη.....

οσο για την αγγελια σου εχω να σου προτεινω να την postαρεις και στο modelteam.gr
ειναι φορουμ για τετοια. ειμαι και εγω μεσα!

dantouan
19-02-09, 16:33
Και στο aeromodeling.gr ;)

mikstratos
19-02-09, 17:32
βαλε καμια φωτο για..

dantouan
19-02-09, 23:14
http://video.google.com/videosearch?hl=el&client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-GB:official&hs=AZF&q=lama+v4&um=1&ie=UTF-8&ei=lr2dSefPDpqY0AWMoNi_BQ&sa=X&oi=video_result_group&resnum=4&ct=title#

kx5
20-02-09, 01:34
Παιδιά μια αναζήτηση στο google και θα βρείτε τα πάντα.
Το χρώμα είναι μπλε.

kx5
15-04-09, 15:01
Έφυγε, ευχαριστώ. :lock:

@ ADSLgr.com All rights reserved.