PDA

Επιστροφή στο Forum : NetFaster Intracom



foucaki
21-02-09, 04:51
Καποιος φιλος με NetFaster wireless router ? Θελω να μαθω κατι... :D

Στειλτε μου PM

dikal
21-02-09, 10:20
Γράψε εδώ τι θέλεις. Θα σου απαντήσουν περισσότεροι. ;)

foucaki
21-02-09, 10:54
Προτιμω PM :-)

nm96027
21-02-09, 10:56
Προτιμω PM :-)

Αγαπητέ μου είμαστε φορουμ, οχι dating site να στέλνουμε πμ. :)

Αν θέλεις να μάθεις κάτι μπορείς να το ρωτήσεις, αλλιώς το νήμα θα πρέπει να κλειδωθεί.

foucaki
21-02-09, 11:00
Ωραια θα ηθελα οποιος φιλος εχει netfaster να μου στειλει το default key και το serial number τα οποια βρισκονται στο πισω μερος του router..

protonium
21-02-09, 13:54
Ωραια θα ηθελα οποιος φιλος εχει netfaster να μου στειλει το default key και το serial number τα οποια βρισκονται στο πισω μερος του router..

Μπορείς πολύ απλά να γυρίσεις το router σου και να τα δεις και εσύ. Χώρια βέβαια πως κάθε netfaster έχει διαφορετικό wifi key.

Πάντως από ότι βλέπω από το profile σου δεν έχεις σχέση με hol και αυτό μου υποδηλώνει πως βρήκες κάποιο κλειδωμένο netfaster και θέλεις να leechαρεις πάνω από τη σύνδεση κάποιου άλλου.

Φιλικά.

guzel
21-02-09, 13:59
Μπορείς πολύ απλά να γυρίσεις το router σου και να τα δεις και εσύ. Χώρια βέβαια πως κάθε netfaster έχει διαφορετικό wifi key.

Πάντως από ότι βλέπω από το profile σου δεν έχεις σχέση με hol και αυτό μου υποδηλώνει πως βρήκες κάποιο κλειδωμένο netfaster και θέλεις να leechαρεις πάνω από τη σύνδεση κάποιου άλλου.

Φιλικά.


θα συμφωνησω:oneup:

MaFiOzOs_GR
21-02-09, 14:11
Και προφανώς αν σου ανήκει το Netfaster μπορείς να συνδεθείς με ethernet και να αλλάξεις και το wifi κλείδωμα όπως και ότι άλλο γουστάρεις ;)

Squall
21-02-09, 14:22
Busted... :D

tsek
21-02-09, 18:22
Busted... :D

:rofl:

kasi
21-02-09, 18:41
αυτό είναι παράνομο ! :whistle:

foucaki
21-02-09, 21:28
εχω 2 netfaster . τα στοιχεια τα θελω για ερευνα που κανω. εξαλλου τι σας πειραζει αφου τα εχετε αλλαξει τα default? ΟΧΙ? :P

protonium
22-02-09, 15:08
εχω 2 netfaster . τα στοιχεια τα θελω για ερευνα που κανω. εξαλλου τι σας πειραζει αφου τα εχετε αλλαξει τα default? ΟΧΙ? :P

Αν θες να κάνεις έρευνα μπορείς να απευθυνθείς στον κατασκευαστή τους, δηλαδή στην intracom. Το γεγονός πως τα έχουμε αλλάξει δε σημαίνει πως θα σου δώσουμε και τα κλειδιά στο χέρι για να μπαίνεις και να βολτάρεις εσύ... Δηλαδή τι θες να δεις? Βάση ποιου μαθηματικού τύπου προκύπτουν τα product & serial numbers των εξοπλισμών και πως αυτό συνδέεται με τη μήτρα αναπαραγωγής wifi κλειδιών? Ας είμαστε λίγο σοβαροί.

DaveMurray
22-02-09, 15:16
Όντως, κάτι βρωμάει εδώ..... :whistle::whistle:

foucaki
22-02-09, 16:06
Ναι ρε φιλε αφου το αλλαξες τι φοβασαι μη γινει κανενα μαγικο και ξαναγυρισει στο default και τυχει να περναω και απο το σπιτι σου και σου κλεψω το νετ? ελεος δλδ..τεσπα παλι καλα που βρηκα αλλου φιλοτιμους και βρηκα την μητρα

@ ADSLgr.com All rights reserved.